Aktualności

"36,6" o tabletkach przeciwbólowych i neurochirurgii
36,6 

Ewa Drzyzga z pomocą dr habilitowanego nauk medycznych Krzysztofa Łabuzka – stałego eksperta w programie – sprawdzi dlaczego Polacy kupują 2 miliardy tabletek przeciwbólowych rocznie!? Ustali, jakie są powody tak częstego sięgania po paracetamol czy ibuprofen, przedstawi również konsekwencje nadużywania przeciwbólowych leków bez recepty.

Prowadząca porozmawia o nowych wyzwaniach, które stoją przed polskimi lekarzami z jednym z najwybitniejszych polskich neurochirurgów – prof. Stanisławem Kwiatkowskim. Od lat specjalizuje się on w operacjach mózgu, które wykonuje najmłodszym pacjentom, często niemowlętom. Profesor opowie o operacjach, podczas których pacjenci z otwartą czaszką są przytomni i rozmawiają z lekarzami, grają na gitarze, piszą lub czytają. I to wcale nie jest science fiction, ale rzeczywistość!

Nie tylko panów, ale również panie zainteresuje problem spadającego u mężczyzn poziomu testosteronu. Okazuje się, że ten hormon, zwany hormonem męskości, odpowiada nie tylko za potencję, ale również za wigor i samopoczucie mężczyzn. Specjaliści zdradzą nam jak mężczyźni mogą zadbać o swoje zdrowie, przedłużyć młodość i być sprawniejszymi kochankami. Rozwiązanie, jak się okazuje, panowie mają w zasięgu ręki!

EMISJA odcinka "36,6" w sobotę 15 lipca o godz. 19:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 16 lipca, 7:10

wtorek, 18 lipca, 20:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Lekarze na targach rolniczych "W poszukiwaniu pacjentów"
Następny artykuł:

Lekarze na targach rolniczych "W poszukiwaniu pacjentów"

tvnpix