Aktualności

Konkurs "Spędzaj czas z TVN" dla TVN Style
 
Podziel się z nami sekretem swojego piękna i przejdź metamorfozę pod okiem gwiazd i ekspertów – wyślij swoje wideo i spędź cudowny weekend z TVN Style!

Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia.

ZASADY:

1. Nagraj wideo (maks. 60 sekund) w którym ciekawie i kreatywnie przedstawisz swoją poradę, wskazówkę, trik urodowy i pokażesz, jak być piękną na wiosnę.

2. Wyślij swoje zgłoszenie do 10 kwietnia poprzez formularz zgłoszeniowy.

3. Już 12 kwietnia o godzinie 12:00 wejdź na stronę tvnstyle.pl i sprawdź, czy Twoje nagranie znalazło się w gronie pięćdziesięciu najbardziej oryginalnych i kreatywnych zdaniem jurorów.

4. Zwyciężczyni konkursu zostanie zaproszona na Beauty Weekend w Warszawie, gdzie przejdzie metamorfozę pod okiem gwiazd TVN Style!

NAGRODA:

Jeśli Twoje nagranie zostanie uznane przez jurorów za najlepsze i najbardziej kreatywne, zostaniesz zaproszona wraz osobą towarzyszącą na Beauty Weekend w Warszawie, gdzie będziesz miała okazję przejść stylistyczną metamorfozę pod okiem wyjątkowych gwiazd TVN Style – Macieja Maniewskiego z "Afery fryzjera" oraz duetu Anna Orłowska i Magdalena Kanoniak „Radzka” z programu "Beauty Ekspert".*

Ponadto jury wyłoni pięćdziesiąt nagrań, które zostaną nagrodzone zestawami do makijażu i pielęgnacji ust!


*Metamorfozę dla zwycięzcy rozumianą jako: stylizacja modowa, makijaż, stylizacja fryzury. W skład nagrody wchodzi również zakwaterowanie oraz transport zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą na miejsce wydarzenia. Organizator przewidział również dodatkową nagrodę pieniężną dla zwycięzcy na pokrycie podatku od wartości nagrody. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej decyzji co do formy, rodzaju i terminu metamorfozy.


BĄDŹ PIĘKNA NA WIOSNĘ Z TVN STYLE!


ZOBACZ ZGŁOSZENIA INNYCH UCZESTNICZEK >>>


Wyślij swoje zgłoszenie

Regulamin

 

Dane osobowe osób zgłaszających swoje odpowiedzi do konkursu są przetwarzane przez TVN SA z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166 wyłącznie w celu i zakresie jakim zostały przez Użytkownika udostępnione, oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść pisemnie, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych, w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niepodanie niektórych zgodnie z Regulaminem uniemożliwi przesłanie zgłoszenia konkursowego za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Spot konkursowy
Spot konkursowy

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Afera fryzjera": Maniewski w bardzo specyficznym salonie
Następny artykuł:

"Afera fryzjera": Maniewski w bardzo specyficznym salonie

tvnpix