Aktualności

Kreatywny Paweł ma "Apetyt na miłość"!
Apetyt na miłość 

Paweł pasjonuje się fotografią, najbardziej lubi portrety, bo fascynuje go ludzka twarz. Oprócz tego organizuje eventy, kocha pracę na planie, zajmował się reklamą, trochę dziennikarstwem. Mówi o sobie, że biuro, to nie jest miejsce dla niego, praca kreatywna to jego żywioł. Z miłości do przyrody chciałby kiedyś otworzyć agroturystykę. Czy menu naszych dziewczyn będą dla niego wystarczająco kreatywne?

Milena, jak na lwicę przystało, to kobieta żyleta. Przed tą dziewczyną nie ma przeszkód nie do pokonania! Wariatka – jak sama o sobie mówi. W życiu musi spróbować wszystkiego – od skoków ze spadochronem do najostrzejszych potraw. Jej wielkim marzeniem, jeszcze z czasów dzieciństwa, jest zostać aktorką. Ale w parze z miłością do adrenaliny idzie również rozsądek i tytuł księgowej. Czy Paweł będzie w stanie „ogarnąć" tak silną osobowość?

Julia to kolejny wulkan energii, a jej perlisty śmiech rozbroi każdego. Zajmuje się fotomodelingiem, występuje w teledyskach, przez co ciągle jest w podróży. Jednak jej największą pasją jest wizaż. Kocha zmieniać się nie do poznania, najchętniej w postaci z bajek. A potem wychodzić tak na miasto. Czy jej menu oczaruje Pawła?

Weronika, żeby żyć musi tworzyć. Zawodowo zajmuje się fotografią oraz.... robi własną bieliznę, czyli majtki na imprezę. Szturmem zdobywa serca młodych ludzi kiedy, wraz ze znajomymi, przemierza ulice w samych majtkach na nieodłącznym longboardzie, który jest jej kolejną „zajawką". Czy ta artystyczna, szalona dusza jest tym, czego szuka Paweł?

W tej mieszance wybuchowej nie ma miejsca na nudę, każda z kolacji to będzie przygoda. Kogo wybierze Paweł? Oglądajcie!

EMISJA jedenastego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 18 lutego o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 19 lutego, 12:50

wtorek, 20 lutego, 23:55

środa, 21 lutego, 16:55

niedziela, 25 lutego, 6:55


„Warszawska Riviera" idealnie oddaje śródziemnomorski klimat, zarówno zawartością karty jak i magicznym wystrojem rodem z nadmorskiego miasteczka. Idealne miejsce na romantyczną kolację czy spotkanie ze znajomymi. Dziękujemy za możliwość nagrania wyboru menu u Was!

Lofthotel Sen Pszczoły, to miejsce wyjątkowe i niebanalne. Designerskie wnętrza są połączeniem klimatu przedwojennych warszawskich kamienic i fantazji rodem z obrazów Salvadora Dali, idealne miejsce na artystyczny performance naszej bohaterki Weroniki. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas nagrań!

„Walk in the sky", czyli spacer po fasadzie budynku, dostarczył niezapomnianej dawki adrenaliny Pawłowi i Weronice podczas ich finałowej randki! Dziękujemy za opiekę i wspaniałe emocje w trakcie zdjęć, a wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń polecamy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet 2.0" w dwóch wyjątkowych manufakturach
Następny artykuł:

"Pani Gadżet 2.0" w dwóch wyjątkowych manufakturach

tvnpix