Aktualności

Wielkanoc z TVN Style
Ania Starmach na planie programu "Pyszna Wielkanoc" 
TVN Style, jak co roku świętuje Wielkanoc ze swoimi widzami. Z tej okazji przygotowała atrakcyjne premiery i specjalne wydania ulubionych programów. „Pyszna Wielkanoc”, „Wojciech Cejrowski. Kura” i „Winne podróże Marka Kondrata” to tylko niektóre ze świątecznych niespodzianek.

Anna Starmach przez cały marzec podpowiadała, jak szybko i sprawnie przygotować niepowtarzalne, wielkanocne menu. Wszystkie odcinki "Pysznej Wielkanocy" będziecie mogli zobaczyć jeszcze w Wielką Sobotę - z naszym kulinarnym maratonem wystartujemy o 8:30!

Agnieszce Szulim także udzielił się świąteczny nastrój. W „Stylowym magazynie” zdradzi, jak przetrwać ten czas i nie pokłócić się z rodziną. („Stylowy magazyn”, premiera: 30 marca, godz. 17.30).

W Niedzielę Wielkanocną na widzów czekają dwie niespodzianki. Wojciech Cejrowski przygotował specjalny program o kurze. Wszyscy jemy jaja w Wielkanoc, ale czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się, dlaczego kury śpią na grzędach i ile jajek są w stanie znieść za jednym razem? Dlaczego jedzą kamienie? Jaka jest różnica między masową hodowlą niosek w klatkach, a kurami z tzw. ”wolnego wybiegu”? Wszystkie tajemnice kurnika zdradzimy już 31 marca o godzinie 17.15 („Wojciech Cejrowski. Kura”).

Następnie zapraszamy wszystkich w niezwykłą podróż z Markiem Kondratem. Znany aktor zamienił swoją pasję w sposób na życie. „Winne podróże Kondrata” to niezwykła szansa na wybranie się do malowniczej Hiszpanii, Sardynii i Portugalii. To właśnie tam powstają najwyborniejsze, europejskie wina. Co dzieje się z winogronem zerwanym z krzaka, zanim trafi na nasz stół? Jak produkuje się słynne wina? Na czym polega kurs degustacji? Czym kierują się importerzy wybierając wina do swoich sklepów? Marek Kondrat zna odpowiedzi na wszystkie te pytania i z przyjemnością podzieli się swoją pasją z widzami TVN Style! („Winne podróże Kondrata”, premiera 31 marca, godz. 18.00) .

Wesołych Świąt!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
W "66 - co nas szokuje"
Następny artykuł:

W "66 - co nas szokuje"

tvnpix