- zmień strefę czasową »
TVN Style > Aktualności > jesień w tvn style
jesień w tvn style
poznaj programy
jesiennej ramówki
ostatnia aktualizacja: 5 października 2010, 15:54
W TVN Style nie zabraknie Waszych ulubionych pozycji, jak "Magiel towarzyski”, "W roli głównej” czy „Lekcja Stylu” – tu w jesiennym sezonie u boku mamy pojawi się też Ola Kwaśniewska. Pojawi się też sporo nowości.
O dobry i zdrowy posiłek na Waszych talerzach tym razem zatroszczy się Katarzyna Bosacka w programie „Wiem, co jem”!
Jak w szybki sposób przygotować zdrowy i tani obiad przekonacie się oglądając program „Obiad na medal”, w którym dwóch charyzmatycznych szefów kuchni pomaga rywalizującym ze sobą rodzinom porzucić niezdrowe nawyki żywieniowe.
Natomiast ekspert od dietetyki Steve Miller w programie „Rodzina na diecie” rozpoczyna misję odchudzania Wielkiej Brytanii. Stosuje wiele drastycznych sposobów by zmniejszyć wagę sześciu chorobliwie otyłych rodzin. W walce ze zbędnymi kilogramami pomoże Wam też program „10 kilo do zrzucenia”.
Tym, którzy lubią wyglądać dobrze bez troszczenia się o zbędne kilogramy pomogą dobrze znane stylistki – Trinny i Susannah, które tym razem jadą na podbój Belgii. Po raz kolejny odmienią życie wielu kobiet!
Lustro to Twój największy wróg? Oglądaj kanadyjską edycję programu „Jak dobrze wyglądać nago”. Prowadzący Zain Meghji poradzi sobie równie dobrze jak Gok Wan w odkrywaniu kobiecego piękna. Sprawdzi go sam Gok, który pojawi się w kilku odcinkach programu.
Kiedy już zaprowadzicie porządek w wizerunku, TVN Style pomoże Wam zadbać też o ład i spokój w domu rodzinnym.
Czy zdajecie sobie sprawę, że to jak mieszkacie znacząco wpływa na Wasze relacje z innymi ludźmi? Eksperci od ratowania domowej atmosfery potrafią sprawić, że niewielki remont zmieni życie całej rodziny w programie „Ratuj dom, kto może”!
Pieniądze to drażliwy temat. Długi, kredyty, życie ponad stan, nieprzemyślane inwestycje. Wiele par zmaga się z tymi problemami. Na szczęście „Pogromczyni długów” ma receptę na wyjście z każdego finansowego dołka!
Wizyta teściów to dla wielu osób najgorszy koszmar, jaki mogą sobie wyobrazić. Jest jeszcze gorzej, kiedy wszyscy razem mieszkają pod jednym dachem, wówczas ostatnią deską ratunku jest Ellie Tester – doświadczona specjalistka ds. relacji międzyludzkich, która będzie Was wspierać w programie „Sposób na teściową”.
Świat widziany oczami dziecka wcale nie wygląda różowo… bo przecież dziecięce problemy bywają wielkie. „Świat według dziecka” to poruszający program Doroty Zawadzkiej dzięki któremu najmłodsi mają głos!
Natomiast problemy i trudne sytuacje między rodzicami pomoże rozwiązać talk-show „Między nami rodzicami”.
TVN Style zaprezentuje Wam też kulisy i tajniki pracy różnych zawodów. Dowiecie się, jakie triki stosują sprzedawcy samochodów oraz czy jedzenie dania dnia w restauracji jest bezpieczne dla twojego żołądka. To wszystko w programie „Zawody”.
Nieco kontrowersji znajdziecie też w programie „Komu wierzyć?”. Przyłączając się do interesującego śledztwa Profesor Regan, odkryjecie, co tak naprawdę kryje się za marketingowymi chwytami zachęcającymi do zakupu różnych produktów. Wnioski okażą się zaskakujące!
TVN Style zaprasza również na ciekawe pasmo dokumentalne – po obejrzeniu dokumentów takich jak „Pozbawione dzieciństwa”, „Zaklinacze dzieci” czy „Piękne inaczej. Metamorfozy Goka” nie pozostaniecie obojętni.
Na deser TVN Style zabierze Was w sentymentalną podróż po świecie dzieciństwa. Pamiętacie uroczego „Krecika”? Chcieliście kiedyś namalować sobie nowy rower przy pomocy „Zaczarowanego ołówka”? Ten program jest właśnie dla Was – to „33 niezapomniane bajki”!
Zapraszamy!
Zobacz też relację z konferencji prasowej TVN Style i przekonaj się, co polecają i na jakie programy czekają same gwiazdy stacji!
Komentarze
Liczba komentarzy: 7
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN S.A nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Aktualności
- Małgorzata Rozenek została "Perfekcyjną Panią Domu"!
-
Kim jest? Jak sprawdzi się w roli prowadzącej? TYLKO U NAS rozmowa z polską "Perfekcyjną Panią Domu"!
zobacz więcej - Nagrodzony Złotym Globem „Downton Abbey” powraca do TVN Style!
-
Pierwszy sezon „Downton Abbey” natychmiast podbił serca widzów TVN Style. Druga seria brytyjskiego serialu już od 4 lutego.
zobacz więcej - Szukamy uczestniczek programu "Perfekcyjna Pani Domu"!
-
Zadzwoń na Perfekcyjną Linię Telefoniczną czynną codziennie - 7 dni w tygodniu, 24h na dobę - i zgłoś się do programu "Perfekcyjna Pani Domu"!
zobacz więcej - Najpiękniejszy komplement, jaki usłyszał Mecwaldowski to...
-
Zobacz fragment programu TVN Style - "W roli głównej"!
zobacz więcej - Korwin Piotrowska: Rodzice mówili mi, że nie będę Miss Polonia
-
Zobacz fragment programu TVN Style - "W roli głównej"!
zobacz więcej




a
Dodane 15 październik 2010; 00:13A Nigella?
Dodane 28 wrzesień 2010; 12:14bajki
Dodane 13 wrzesień 2010; 09:07A Nigella ? ....
Dodane 08 wrzesień 2010; 17:48A Nigella ? ....
Dodane 08 wrzesień 2010; 17:37BRAKUJE CZYTAM, BO LUBIĘ
Dodane 08 wrzesień 2010; 14:07gdzie jest program z Rachel!=?
Dodane 07 wrzesień 2010; 13:21