Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Wiem, co jem 4

  Wiśnie i czereśnie - owoce lata. Statystyczny Polak rocznie zjada ich około 4,5 kg. Kupując kierujemy się rozmiarem, kolorem, smakiem. Odmian jest całe mnóstwo, tylko która z nich jest najzdrowsza? Dlaczego w ogóle warto jeść czereśnie? Co sprawia, że wiśnie mają zbawienny wpływ na nasz wygląd i formę? Ile prawdziwych owoców znajdziemy w galaretkach, sokach i syropach? Czy jogurt lub herbatka o smaku wiśniowym, w ogóle mają w sobie coś owocowego? Dla Katarzyny Bosackiej nie ma pytań dotyczących jedzenia, które pozostawi bez odpowiedzi!
 • Miasto Kobiet 17

  Czy sprawcy nauczyli się bić tak, by nie zostawiać śladów? I dlaczego wciąż pomoc dla maltretowanych kobiet nie jest wystarczająca i przychodzi za późno? Od 2012 roku liczba przypadków przemocy domowej niepokojąco rośnie. W 2014 roku było ich o 21% więcej niż rok wcześniej. Wśród ofiar przemocy zdecydowanie przeważają kobiety. Z badań Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości wynika, że każdego roku przemocy fizycznej lub seksualnej doświadcza od 700 tys. do miliona Polek – całkiem spore Miasto Kobiet, kobiet bitych, upokarzanych. Ratyfikowana przez Polskę Konwencja o zwalczaniu i zapobieganiu przemocy wobec kobiet może to zmienić, pod warunkiem jednak, że za jej uchwaleniem pójdą zmiany w konkretnych przepisach polskiego prawa. Np. konwencja zawiera jasny zapis o konieczności odizolowania sprawcy przemocy od ofiary. Oznacza to, że podczas interwencji, policja może nakazać domowemu oprawcy, by natychmiast wyprowadził się z mieszkania, w którym mieszka z ofiarą. Niestety to tylko teoria, bo bez zmian w ustawie o policji, służby nie mają podstaw prawnych, by wydać taki nakaz. DNP czyli niebezpieczne spalacze tłuszczu. Do czego mogą doprowadzić? Czasami chęć szybkiego zrzucenia zbędnych kilogramów jest tak wielka, że sięgamy po środki, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach. W dzisiejszym programie porozmawiamy o DNP – czyli tzw. spalaczach tłuszczu, a także innych dostępnych w Internecie preparatach na odchudzanie. Coraz więcej osób korzysta z pomocy egzorcystów, których podobno jest już w Polsce ponad 150-ciu. Z naszymi gośćmi porozmawiamy o tym, czy opętanie można wyleczyć w kościele zamiast u lekarza psychiatry.
 • Magiel Towarzyski 20

  Prostytucja to słowo, które wywołuje burzę w sieci. Zwłaszcza, gdy wypowiada je Viola Kołakowska - o tym opowiemy w KLAPIE. Poza tym - KLASA dla księdza Jana Kaczkowskiego za jego życie „na petardzie”. Będzie też przegląd poświąteczny, czyli szaleństwo, które ogarnęło celebrytów przy okazji Wielkanocy - króliczki, koszyczki, mokra pacha i trzymanie Jezusa za rękę. Tylko w Maglu! W ZAGRANICY huczna 30-tka Lady Gagi, dwóch wzruszających tatusiów; bohaterski Hugh Jackman, który ocalił życie syna i David Beckham, który szyje ubranka dla lalek swojej córki. A na deser Justin Bieber z gołą pupą na insta. W BUDUARZE odwiedzi nas dawno niewidziany i rozgadany jak zawsze Alek Rogoziński. GOŚCIEM Magla będzie młody, ale racjonalnie myślący zwycięzca V Edycji Top Model, Radek Pestka, który w sieci porusza się swobodnie jak ryba w wodzie. Zapraszamy do TVN Style, jesteśmy tez na FB, snapchat, twittujcie, wbijajcie
 • Nowy wygląd, nowe życie 5

  Przed nami odcinek, w którym Cristina Cordula dokona cudu odmładzając…o 10 lat dwie 60-latki. Bez skalpela, jedynie za pomocą nowoczesnej stylizacji, pięknej fryzury i dobrze dobranego makijażu! Bohaterki odcinka to Dominique i Marianne. Obie zgłosili do programu bliscy, obie dały Cristinie pełną swobodę działania. Obie zaniedbały się w ostatnich latach i marzą, aby odzyskać chęć dbania o siebie. Chciałyby, aby Cristina pokazała im, jak dobrać strój i dodatki. Potrzebują impulsu by zacząć nowe życie. Dominique przez 33 lata uczyła rosyjskiego. Zafascynowana kulturą tego kraju, przez całe życie ubierała się w rustykalne ciuchy i kwieciste chusty. Względy zdrowotne kazały jej zrezygnować z wykonywania zawodu. Dominique zachowała genialną sylwetkę i radość życia, ale jest stylizacje są nie do zaakceptowania. Marianne to kolekcjonerka…polarów. „Są miłe jak pluszowy miś, luźne, swobodne” – twierdzi Marianne i pokazuje Cristinie całą ich kolekcje. Polarami oraz luźnymi spodniami dla kobiet…w ciąży, kobieta obsesyjnie przykrywa brzuszek, który pojawił się po menopauzie. „Marianne równie dobrze mogłaby wskoczyć w kombinezon nurka” – kwituje nasza stylistka. Obie kobiety przejdą metamorfozę. Zobaczcie koniecznie jak zareagują bliscy i co powiedzą Dominique i Marianne. To było trudne zadanie, ale efekty są niesamowite! Zobaczcie koniecznie ten odcinek!
 • Sposób na ADHD

  Trwa terapia grupy dzieciaków z trudnymi do zdiagnozowania przypadkami ADHD, prowadzona przez specjalistów. Psychologowie przyglądają się i analizują pierwsze rezultaty swych działań; leków i terapii behawioralnej. Pierwszy i najważniejszy wniosek: jest lepiej! Widzą to lekarze i psychologowie, potwierdzają rodzice, dostrzegają też sami mali pacjenci. Największe, wręcz niewiarygodne postępy zrobił Corey. Chłopiec jeszcze kilka tygodni wcześniej podejmował próby samobójcze, dziś jest spokojniejszy, można się z nim dogadać, potrafi opanować gniew i ataki histerii, nie daje się ponosić emocjom. Odpowiednia dawka leków w połączeniu ze zmianą metod wychowawczych zadziałały idealnie! Rodzice Coreya są zdumieni i szczęśliwi. Chłopiec zaczął uczęszczać na grupowe zajęcia judo, co da mu możliwość spotkania z rówieśnikami i poznania smaku i zwycięstwa i porażki. Rodzice Emily i Samuela też są zadowoleni z postępów. Dziewczynka bardzo się zmieniła, nabrała pewności siebie, chętnie się uczy. Samuel trochę broi i miewa ataki histerii, ale rodzice są wyjątkowo cierpliwi, asertywni i konsekwentni w swych działaniach, więc widać postępy. Najgorzej jest u Jamesa. Rodzice nie potrafią działać wspólnie, w domu panuje chaos a w małżeństwie nie dzieje się dobrze. W leczeniu chłopca też nie widać postępów. Lekarze proponują włączenie niewielkich dawek leków na ADHD, czy sceptyczni rodzice zaakceptują tę decyzję?
 • Sablewskiej sposób na modę 6

  Trudno jest się przyznać do swoich słabości. Alkoholizm jest jedną z tych chorób, które są powszechne i… powszechnie ukrywane. Aleksandra, bohaterka kolejnego odcinka, odważyła się powiedzieć o swojej chorobie i wyciągnąć rękę po pomoc. Metamorfoza pod okiem Mai Sablewskiej nie zastąpi terapii uzależnień, ale może być kolejnym krokiem w grupie wsparcia. Zgubne sięganie po alkohol często wynika z obniżonego poczucia własnej wartości. Różne mogą być przyczyny, które go wywołały. U Oli punktem zapalnym był trudny, toksyczny związek z ukochanym mężczyzną. Związek, który okazał się emocjonalną pułapką. Czuła się niedoceniana, poniżana, niezauważona, ale tkwiła w nim, bo bardzo kochała. Swoją rozpacz i niezadowolenie Ola topiła w kieliszku. Maja Sablewska postanowiła sama sprawdzić, jak bohaterka radzi sobie na co dzień z abstynencją. Moda dziewczyna chce się uwolnić od nałogu za wszelką cenę. Niedawno rozpoczęła pracę, jako kierowca taksówki, co jest swoistą terapią zajęciową. Jest odpowiedzialna i musi przestrzegać warunków umowy z samą sobą – nie sięgnę więcej po alkohol. Maja odwiedza Olę w jej warszawskiej kawalerce. Bohaterka, stłamszona przez partnera, zagubiła swoją kobiecość. W szafie ma same bluzy dresowe. Sablewska nie chce nawet o nich rozmawiać, postanawia przerobić je na patchwork i stworzyć szafę uczestniczki na nowo. Podczas spotkania w atelier, Maja proponuje Oli zestaw podstawowych kilku ubrań, które można ze sobą dowolnie łączyć. Nawet mając wielu przyjaciół, człowiek może być samotny. Tak było w przypadku Aleksandry. Kiedy zaufała nałogowi - zamknęła się na ludzi. Na szczęście wróciła do życia, w zgodzie ze sobą i świadoma swoich zalet oraz wad. Gdy Ola widzie się w lustrze w nowym wydaniu - w koronkowej sukience i szpilkach, i otacza ją wianuszek bliskich, Maja spostrzega wielką nadzieję w jej przemianie.
 • Sablewskiej sposób na...

  Marta ma 25 lat i uważa, że jest potwornie otyła. Jej wściekłość i żal są tym większe, że była szczuplutką nastolatką i sama nie wie, jak mogła doprowadzić się do takiego stanu. Wyjechała na studia, zamieszkała ze swoim chłopakiem i żyła w pozornie szczęśliwym związku. Niestety chłopak Marty świetnie gotował... Dziewczyna przytyła 20 kg w ponad 2 lata! Zgłaszając się po pomoc do Mai, Marta wcale nie była przekonana, że da radę. Czuła się zraniona, poniżona i dalej zajadała rozpacz. Znalazła się na rozstaju dróg. Facet, który miał być tym na całe życie, postawił jej ultimatum „nie dostaniesz pierścionka zaręczynowego, dopóki nie schudniesz”. Taka deklaracja, taki szantaż emocjonalny może złamać każdego. Nasza prowadząca przeprowadziła szczerą rozmowę z Martą, kazała jej schować dumę i uraz do kieszeni a zmiany zacząć od siebie. A jest nad czym pracować! Bohaterka jest przedstawicielką pokolenia, które fast food uważa za normalny, codzienny posiłek, a wysiłek fizyczny za zło konieczne, z którego zawsze można się wymigać. Psychodietetyk Ela Lange, pracująca w zespole Mai, przedstawiła Marcie zatrważające dane – jej ulubione frytki i chipsy są zrobione z resztek i zawierają akrylamid, substancję uznaną przez Światową Organizację Badań Nad Nowotworami za rakotwórczą. Pierwsze spotkanie z trenerem na siłowni nie należało do przyjemnych; całkowity brak kondycji nie pozwolił Marcie na dokończenie treningu. Autorka programu podchodzi bardzo indywidualnie do każdej uczestniczki. Nie ocenia, nie krytykuje, wysłuchuje i radzi, czasem jest łagodna, ale czasem, jak w przypadku Marty - do bólu szczera. Tym razem Maja i jej eksperci zastosowali terapię szokową i… przyniosła ona zaskakujący rezultat. Marta w 6 tygodni schudła 14 kilogramów, a w talii zgubiła 20,5 centymetra. Zrzuciła ogromny balast, który blokował jej poczucie własnej wartości. Po prostu dała z siebie wszystko. Brawo!
 • W świecie urody

  Witamy w świecie urody! W naszym programie dowiecie się, jak wyglądać i czuć się bajecznie! Odkryjemy tajemnice gwiazd i udzielimy porad dotyczących urody. Spotkamy też najlepszych chirurgów plastycznych i kosmetologów. Damy Wam możliwość zajrzenia za kulisy operacji i zabiegów związanych z medycyną estetyczną, będziemy towarzyszyć pacjentom. W dzisiejszym odcinku stylista fryzur udzieli Wam porad, jak domowym sposobem zrobić się na bóstwo! Pokażemy jak szybko i sprawnie wyczarować piękną, elegancką fryzurę przed wieczornym wyjściem. Opowiemy o implantach piersi. W Wielkiej Brytanii powiększanie piersi jest najpopularniejszym zabiegiem chirurgicznym. Poddaje się mu ok. 10 tys. kobiet rocznie i liczba ta wzrasta. Zabieg jest z reguły bezpieczny, choć może być skomplikowany i stanowić wyzwanie dla najbardziej doświadczonych specjalistów. Omówimy różnice w implantach. Podpowiemy, czego się spodziewać po wizycie, która poprzedzi podjęcie decyzji o zabiegu. Poznacie też modela, Adama, który od lat marzył o naprawie uzębienia. Adam będzie miał zakładane licówki. Dawniej zabieg ten był zarezerwowany dla gwiazd, dziś jest ogólnodostępny i coraz bardziej przystępny finansowo. Czy Adam będzie zadowolony z efektu?
 • W świecie urody

  W dzisiejszym odcinku opowiemy o zaletach zabiegu zwanego mini liftingiem, zobaczymy, czego może dokonać na twarzy. Przejdzie go Sophie, która ani nie jest gotowa na poważniejszy zabieg ani nie widzi potrzeby zastosowania pełnego liftingu. Porozmawiamy z nią przed i po zabiegu. Dowiecie się też wszystkiego o sztucznej opaleniźnie a zabiegane mamy dostaną wskazówki, jak szybko upiąć modny kok. W odcinku omówimy też wady i zalety najnowszego sposobu prostowania zębów – tzw niewidoczne aparaty. Osoba, która się na nie decyduje ma robione zdjęcia rentgenowskie, potem „wyciska się” jej szczękę w specjalnej modelinie. Taki prototyp wędruje do laboratorium, które tworzy przeźroczyste, lekkie, niewidoczne nakładki na zęby. Pacjent dostaje ich od kilkunastu do kilkudziesięciu, zależy to od wielkości wady. Co 2 tygodnie zmienia się aparat na kolejny, minimalnie inny od poprzedniego. Leczenie trwa od 8 miesięcy wzwyż.
 • Doradca smaku 4

  Dziś kolejna porcja prostych i „szybkich” przepisów, z którymi poradzi sobie każdy. Tym razem zaproponujemy kilka wersji ryby: będą placki ziemniaczane z chrzanem i rybą wędzoną, pieczony łosoś z warzywami i zielonym sosem ora roladki z pstrąga w sosie porowym. Do tego krem z pieczonych ziemniaków a na deser sernik z dynią i ricottą. Smacznego!
 • Niezwykłe przypadki medyczne

  Aleksandra jest wyjątkowo piękną, młodą dziewczyną, której na pierwszy rzut oka niczego w życiu nie brakuje. Ma jednak coś, co sprawia, że jest bardzo nieśmiała i zamknięta w sobie. Jest to naczyniak płaski, który Ola ma od urodzenia. Znamię jest bardzo rozległe i pokrywa prawie całą prawą rękę i dłoń, ma sino-granatowy kolor, przez co ciężko jest je zakamuflować podkładem. Ola, odkąd pamięta, nawet w największe upały, nosi długie rękawy. Dziewczyna nie potrafi zaakceptować znamienia i żyć radośnie, jak jej rówieśnice. Najgorsze momenty to te, kiedy ludzie pytają, czy jest poparzona. Tego typu pytania cały czas przypominają Oli, że coś jest z nią nie tak, że nie jest taka jak inni ludzie i że ma coś, co ją wyróżnia z tłumu. Marzeniem Oli są studia w szkole teatralnej, jednak szpecąca plama na ręku powstrzymuje młodą dziewczynę przed realizacją tego pragnienia. Aleksandra ma kochającą rodzinę i przyjaciół, którzy bardzo ją wspierają. To właśnie mama Oli zgłosiła się do dr. Gojdzia z prośbą, by pomógł jej córce pozbyć się naczyniaka. Doktor był zauroczony urodą i wdziękiem dziewczyny, ale czy to wystarczy, aby go przekonać, że Ola potrzebuje jego pomocy?
 • TRWA

  Kobieta na krańcu świata 7

  SULAWESI: „Życie po życiu” Sulawesi to indonezyjska wyspa na Oceanie Spokojnym. Środkową jej część zamieszkuje lud Toraja. Bohaterka, którą odwiedza Martyna, nazywa się Ra’Tuk Baan i choruje od roku. Kochająca rodzina przygotowuje dla niej ulubione posiłki i kilka razy dziennie ustawia je koło łóżka. Kobieta chętnie przyjmuje także gości, którzy zobowiązani są uszanować jej spokój. Niestety, Ra’Tuk Baan nie może chodzić i nie mówi. W naszym – zachodnim postrzeganiu świata - nie żyje od roku, ale według tradycji Torajów – jest chora. Tu ciało zmarłego członka rodziny przechowuje się w domu i do chwili pochówku traktuje jak chorego. Śmierć i obrzędy związane z pogrzebem są najważniejszym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Podczas uroczystości składa się ofiary z setek byków i tysięcy świń. Zmarłemu ma to zapewnić dobre życie wieczne. Żałobnikom - ucztowanie przez wiele dni, a bywa, że nawet miesiąc. Okazuje się, że w XXI. wieku są na ziemi takie miejsca i tradycje, które wciąż zaskakują. To koniecznie trzeba zobaczyć!
 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu 2

  Marta i Marcin mają po 25 lat i są parą od 16-go roku życia. 9 lat „stażu” to dowód na to, że młodzieńcze uczucie może przerodzić się w miłość na całe życie. Tak właśnie myślą o swoim związku bohaterowie tego odcinka, a ślub jest przypieczętowaniem ich deklaracji. Ślub i wesele planują od Wigilii 2014 roku. I jak idą przygotowania? Marta z zawodu jest sprzedawcą, więc z liczeniem na pewno sobie radzi. A Marcin to mechanik samochodowy, więc nie boi się zmęczyć ani ubrudzić, aby tylko wszystko chodziło jak dobrze przygotowane do jazdy auto. Czy ich zawodowe umiejętności przydadzą się przy planowaniu tego ważnego dla nich dnia? Wydaje im się, że większość spraw jest już zapiętych na ostatni guzik. Jednak, gdy Iza, nasza ślubna specjalistka do zadań specjalnych, zabiera się za szczegółową weryfikację, z pytania na pytanie, a raczej z odpowiedzi na odpowiedź, to przeświadczenie zaczyna znikać. I summa summarum, po rozmowie z parą narzeczonych, trzeba będzie się porządnie wziąć do roboty. I to nie chodzi tylko o szczegóły. Podstawowe sprawy umknęły zakochanym. Dom weselny wybrany. I to by było na tyle, bo młodzi nie wiedzą nawet jak ustawione będą stoły na sali, gdzie będzie parkiet do tańca i gdzie zasiądzie orkiestra. A czy wyobrażenia o wystroju mają jakikolwiek związek z rzeczywistością? Okazuje się, że tu także wszystko „leży”. Sala miała być romantyczna, w delikatnym różu… Co tymczasem zastaje Iza? Wnętrza, w których przeważają brązy, fototapeta z jesiennym krajobrazem i ciężkie żyrandole. Jak widać nie będzie lekko… I gdy pojawia się promyk nadziei, bo kwiaty są już zamówione…, okazuje się, że nikt nie ma pojęcia jak bukiet będzie wyglądać. A co ze strojami pary młodej? Niestety też wymagają poprawek. I już jako wisienka na torcie tego stosu niezałatwionych i niedopilnowanych spraw, pozostaje pierwszy taniec. Będzie on dla Izy nie lada wyzwaniem!
 • Klinika urody 8

  W drugim odcinku „Kliniki urody” zajmiemy się problemami, które spędzają sen z powiek, co drugiej z Was. Cienie i sińce pod oczami! Dowiecie się, skąd się biorą, jak sobie z nimi poradzić samemu i co w tym temacie proponuje nam medycyna estetyczna. Ania Orłowska udowodni, że wystarczy jedynie 5 podstawowych produktów, by wykonać perfekcyjny makijaż a Tyberiusz Marciniszyn przy pomocy jednej prostownicy zrobi aż trzy różne fryzury. I to zaledwie w kilka minut! Gościem specjalnym będzie piosenkarka Anna Rusowicz, która właśnie u nas, pierwszy raz w życiu, zrobi sobie zabieg z użyciem…igieł!
 • Afera fryzjera 3

  Na obrzeżach Łodzi mieści się salon o intrygująco brzmiącej nazwie „Wyspa urody“. Szefowa salonu, Kamila, rządzi twardą ręką. Jest bezkompromisowa i jak na zodiakalnego lwa przystało - bardzo uparta. Otwierając „Wyspę urody” kobieta marzyła o stworzeniu miejsca wyjątkowego, innego niż te znajdujące się w okolicy. Niestety nie do końca jej się to udało, dlatego Kamila poprosiła o pomoc Maćka Wróblewskiego. Po głębszym przyjrzeniu się sytuacji w salonie Maciek zauważył kilka podstawowych problemów: źle zagospodarowana przestrzeń, wszechobecny bałagan, brudne akcesoria i narzędzia fryzjerskie oraz niewidoczny szyld. Ciężko nie wspomnieć tu również o trudnym charakterze Kamili, która wie wszystko lepiej niż inni. Czy właścicielka zrozumie swoje błędy i posłucha rad Maćka? Czy salon „Wyspa urody” ma szansę odnieść sukces i nie świecić dłużej pustkami?
 • Pani Gadżet 11

  Marzycie o pięknym wnętrzu? A może po prostu podobałby się Wam… księżyc w pokoju? Pani Gadżet na wszystko ma pomysł! Tym razem pokaże niezwykłe lampy, które w szybki i prosty sposób odmienią wnętrze. A jeśli właśnie szukacie odpowiedniej patelni, Ania Nowak-Ibisz też pomoże – sprawdziła kilka różnych rodzajów i podpowie, który z nich wart jest zainwestowania. Będą też gadżety… do gadżetów, czyli akcesoria do smartfonów. Co powiecie na drobiazg, który pozwoli podłączyć do telefonu… myszkę albo baterię zewnętrzną, która ogrzeje nam dłonie? A to nie koniec, bo będzie też domowa maszyna do robienia pysznego popcornu i przenośny nawilżacz powietrza… Nie ma co opowiadać, musicie to po prostu zobaczyć!
 • Dorota was urządzi 4

  Piotr, to głowa czteroosobowej rodziny. Uwielbia antyki, stare książki, ryciny. Niestety jego pasji i zamiłowań nie podzielają żona i dzieci. Kością niezgody jest salon, w którym panuje totalny chaos. Córka Karolina uważa, że to miejsce bardziej przypomina bibliotekę lub antykwariat, a nie pokój, w którym wszyscy mają czuć się dobrze. Dodatkowo: pan domu jest w zdecydowanej mniejszości, ponieważ Beata z dziećmi lubią styl nowoczesny, który zresztą przeważa w pozostałych pomieszczeniach. Dla Piotra salon, to ostatni bastion, którego nie chce oddać. Twierdzi, że będzie walczyć o swoje, do upadłego i nie zamierza składać broni. Rodzinie jest potrzebny rozjemca od zadań specjalnych, czyli prowadząca program, Dorota Szelągowska. Kiedy Dorota poznaje mieszkanie, stwierdza, że należy do frakcji Taty. Zachwyca ją stara szafa oraz regał, zrobiony ze starych skrzynek po winie. Według niej takie połączenie nowoczesności z klasyką, to kierunek dla rodziny i wskazówka dla niej podczas projektowania nowego salonu. Ta metamorfoza nie będzie należeć do prostych. Będzie trzeba zadowolić wszystkich członków rodziny, połączyć różne style, wyeksponować wartościowe meble i znaleźć sposób na wyeksponowanie wszystkich książek, których jest naprawdę dużo, we wszystkich pokojach. Dorota nie byłaby sobą, gdyby nie zaproponowała również kilku prostych trików oraz gadżetów, ale i tak najważniejsza jest reakcja bohaterów na metamorfozę. Czy rodzinie spodoba się propozycja Doroty? Tego dowiemy się już w najbliższym odcinku. Oczywiście w TVN Style
 • In vitro - marzenia o dziecku

  W tym odcinku poznamy dwie pary; Adrienne i Adrian starają się o pierwsze dziecko, Alison i Shoeon bardzo chcieliby, aby ich synek miał rodzeństwo. Adrienne i Adrian obchodzili niedawno 11-tą rocznicę ślubu. W ciągu wspólnie spędzonych lat rozwiały się ich nadzieje na posiadanie dziecka. „Tuż po ślubie poszliśmy na żywioł, ale podchodziliśmy na luzie do nieudanych prób zajścia w ciążę” – mówi Adrienne. Para zgłosiła się na leczenie, przeszli kilka nieudanych cykli a lekarze nie ustalili, w czym tkwi problem. Teraz stoją przed kolejną próbą zapłodnienia in vitro. Adrienne przejdzie stymulację jajników, potem pobierze się od niej jajeczka i podda zapłodnieniu a po około 2 tygodniach wykona test ciążowy. Czy Adrienne zajdzie w ciążę? Trzymajcie kciuki! Alison ma z Shoeon’em kilkuletniego synka i problemy z zajściem w drugą ciążę. Jej cykle zawsze były nieregularne, ale udało się zajść w ciążę i urodzić dziecko. Przy drugiej ciąży zaczęły się problemy. Alison przeszła podobną procedurę, co Adrienne, jednak przy transferze zarodków pojawiły się problemy i lekarze podjęli decyzję o ich zamrożeniu. Teraz zarodki zostaną rozmrożone a proceduzy in vitro powtórzone. Czy synek Alison i Shoeon’a będzie miał rodzeństwo?
 • wieczór
 • 44 sposoby na...

  „44 sposoby na..." odc. 1, a w nim między innymi: kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o seksie, czy każdy może tańczyć i czy powinien to robić na trzeźwo oraz czy w epoce gender wymiana koła może się stać kobiecą specjalnością i jak żyć w rodzinie patchworkowej. Pokażemy też kilka sposobów jak zostać celebrytą, jak przeżyć na dziesięciocentymetrowych szpilkach, jak skutecznie poradzić sobie z nałogiem oraz jak ujarzmić bałagan i bezboleśnie zaoszczędzić grosz na czarną godzinę.
 • Idealna niania 6

  Aneta i Paweł są razem od 6 lat. Mówią, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. W tym czasie dorobili się dwójki uroczych dzieciaków: 4-letniego Janka i 7-miesięcznej Gabrysi. Jaś jest niesfornym, ale bardzo uroczym dzieckiem. Jak na chłopca w jego wieku przystało, jest klasycznym rozrabiaką, który nie ma ochoty podporządkowywać się woli rodziców. Jest też bardzo kochającym bratem. Gabrysia jest wesołą i grzeczną dziewczynką. Na razie nie sprawia żadnych problemów. Ze względu na swoją pracę, Paweł jest często poza domem, dlatego cały ciężar opieki nad dziećmi spada na jego żonę. Aneta ma jednak serdecznie dość takiego stanu rzeczy i marzy o powrocie do ukochanej pracy. Postanowiła poszukać niani, która zajmie się pociechami podczas jej nieobecności. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć osobę godną zaufania, która odpowiednio zajmie się Jankiem i Gabrysią?
 • Życie bez wstydu 2

  "Jestem wybrykiem natury, jak jakieś monstrum" - tak mówi o sobie Mariusz. Szalę goryczy przelała sytuacja, w której sześcioletnia córka stanęła w jego obronie, mówiąc „Mój tatuś nie ma cycków, jest po prostu chory!". Kalina do dzisiaj wspomina jak wypychała sobie stanik watą, a nawet skarpetkami, wszystko po to, żeby ukryć szpecący jej ciało defekt. „Nie czuję się kobietą, przecież nie wyglądam jak kobieta". Świat Karoliny zawalił się, gdy od swojej pierwszej wielkiej miłości usłyszała: "Nie będę z kimś, kto wygląda jak facet!". Czy dziewczyna odzyska wiarę w siebie i prawdziwe uczucie? Zapraszamy na kolejny odcinek „Życia bez wstydu”.
 • Nieudane operacje - cena piękna

  Dziś aż trzy kobiety, które powiększyły piersi, ale ich operacje nie były udane. U 28-letniej Kate tuż po operacji wystąpiły komplikacje w postaci opuchlizny i podskórnych wylewów. Kobieta brzydzi się swojego biustu, uważa, ze jest ohydny. Ma świetnego męża, z którym bardzo się kochają, ale ich życie erotyczne zamarło. Czy chirurdzy zakwalifikują ją do zabiegu? Pernille, która powiększyła biust kilka lat temu, ma wrażenie, że implanty w jej piersiach nachodzą na siebie, przez co piersi się „zlewają”, są położone bardzo blisko. Dla chirurgów dyskusyjne jest to, czy piersi są piękne czy nie, efekt, który osiągnięto przy powiększeniu biustu u Pernille, mógłby być dla niejednej kobiety efektem idealnym… Lone odczuwa ból piersi i ramion praktycznie od następnego dnia po operacji. Zabieg nie przeprowadzono prawidłowo, ponieważ ramię i biust bardzo bolą a dyskomfort jest to tego stopnia ogromny, że kobieta była zmuszona zrezygnować z pracy przy ukochanych koniach. Drugim problemem jest to, że prawdopodobnie implanty, które wszczepiono Lone, są wykonane z szkodliwego dla życia, rakotwórczego silikonu. Kobieta żyje z niepewnością, czy aby implanty, które nosi, nie rozwijają u niej śmiertelnej choroby… Ostatnią pacjentką jest wyzwolona 47-letnia Nina, która poddała się plastyce brzucha, jednak operację wykonano zbyt oszczędnie, przez co jej efekt jest niedobry. Nina ma zadbane ciało i sportową, szczupłą sylwetkę, jedynie pofałdowany brzuch spędza jej sen z powiek. Jaka będzie decyzja chirurgów w jej sprawie? Zapraszamy na ostatni odcinek naszego programu!
 • Internetowi oprawcy

  W dzisiejszym odcinku wrócimy do ofiar prześladowanych na facebooku, głównie dwóch młodych dziewczyn – Chantale i Priscilli. Dziewczyny miały najpierw problemy z policją; mimo składanych zawiadomień; ich sprawy nie ruszały z miejsca, mimo obietnic i zapewnień nikt nie oddzwaniał, nie informował o postępach w śledztwie. Kobiety spotkały się z niechęcią, nieznajomością tematyki cyberprzemocy, bagatelizowaniem problemu, brakiem chęci współpracy i brakiem zrozumienia. Bezczynność funkcjonariuszy okazała się codziennością, nie wyjątkiem. Doszło do procesu, w wyniku którego zarząd FB dostał nakaz ujawnienia danych osoby, która wrzuciła nagranie i była to precedensowa sprawa w Holandii. Bronił się informacją, że dane te zostały wykasowane… Czy konsekwencja i upór Chantale zostaną nagrodzone?
 • Magiel Towarzyski 20

  Magiel Towarzyski ma już 10 lat! Tak, wystartowaliśmy dokładnie 15 kwietnia 2006 roku! A Karolina Korwin-Piotrowska ciągle jest w kwitnącej formie! Mamy za sobą ponad 300 odcinków programu, a na czerwonych fotelach zasiadło 279 gości - ze świata show biznesu i okolic. Były wielkie gwiazdy, najprawdziwsi celebryci, newsowcy, medioznawcy, youtuberzy, chirurdzy plastyczni, dziennikarskie hieny, paparazzi, a nawet specjalista od uzależnienia od mediów! Po prostu byli u nas wszyscy, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. I właśnie dlatego, gościem urodzinowego Magla będzie tym razem Karolina, a przemagluje ją sam Piotr Najsztub! Będzie dużo o seksie, dowiecie się także, kiedy KKP milczy i co robi najlepiej - poza Maglem. W klapach natomiast opowiemy o spalonych kenijskim słońcem pośladkach Katarzyny Warnke i zacytujemy Kasię Stankiewicz, która gwałtownie pragnie wrócić do show-biznesu. W buduarze odwiedzi nas znany szyderca – nauczyciel i publicysta Jan Wróbel! A w zagranicy zobaczymy Robin Wrigt, która dołączyła do Harrisona Forda i zagra w „Łowcy androidów”, oraz trzy gwiazdy topless, czyli Halle Berry po raz pierwszy na insta i Kim Kardashin z Emily Ratajkowski oraz ich f**k finger w ważnej sprawie. Zapraszamy na trochę wspomnieć i dużo aktualności.
 • Seksualny pamiętnik

  Kolejny dokument z serii opowiada o życiu żigolaków. Ivo jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich facetów do towarzystwa. Od niedawna zaczął kierować swoją ofertę także do par. Pięćdziesięcioletni Ian jest do wynajęcia od czterech lat. Czy mimo swojego wieku znajduje chętnych klientów? Joe jest trenerem personalnym i właśnie stawia pierwsze kroki w tym zawodzie. Czy to wpłynie na jego związek z dziewczyną? Jak wygląda codzienne życie Ivo, Iana i Joe? Kto korzysta z ich usług?
 • Stylowy magazyn 7

  Znacie ich z telewizji, teatru i estrady. Mało kto jednak wie, że Anna Dereszowska, Piotr Kupicha, Roma Gąsiorowska, Staszek Karpiel Bułecka i Krzysztof „Jankes” Jankowski mogą pochwalić się jeszcze innymi talentami. I to bardzo nietypowymi. Wśród tych gwiazd jest bowiem żużlowiec, który z zapałem skacze na bungee, instruktor wspinaczki, który zdobywa szczyty z gitarą w plecaku, oraz mama, która zaprojektowała przytulanki dla dzieci! A kto jest kim, dowiecie się oglądając Stylowy Magazyn. Pokażemy też, jak działają urządzenia, które wykorzystują nowoczesną technologię w stosowaniu naturalnej antykoncepcji. A czy są w stanie poprawić jej skuteczność? Zapytaliśmy o to użytkowniczkę komputerka pomagającego określić dni płodne - aktorkę Sylwię Gliwę oraz lekarzy ginekologów. A w studiu Stylowego Magazynu Agnieszka Szulim poruszy kontrowersyjny temat – czy kobietom w trakcie bolesnej miesiączki należy się płatny urlop? Na to pytanie odpowiedzą: dr Ewa Dądalska - ginekolog, Agnieszka Dryjańska - dziennikarka, Agnieszka Kłosińska cierpiąca męki podczas okresu oraz … Kacper Jeneralski, prowadzący program „Taka robota” w TVN Turbo. Męski rodzynek zdradzi czy to prawda, że kobiety podczas okresu są strasznymi jędzami. O afrodyzjakach mówi się nie od dziś. A czy wiecie, że są także produkty, które mogą obniżyć nasz popęd, a nawet możliwości seksualne? Czego nie jeść, by nie zepsuć sobie randki, podpowiedzą: szef kuchni Mateusz Gessler oraz uczestniczki programu „Apetyt na miłość” - Patrycja Szulc i Agnieszka Korniluk. Czy dziewczyny zdadzą test, który przygotował dla nich znany restaurator? Mają być gęste, podkręcone i długie. W końcu rzęsy to jeden z najważniejszych kobiecych atrybutów. W „Stylowym magazynie dowiecie się, jak o nie dbać, by nie tylko były zdrowe ale i zachwycały swoją urodą. A jakie smaczki z kobiecej prasy urzekły tym razem Jana Wróbla? Przekonacie się już w sobotę. Bądźcie z nami!
 • Mroczny sekret

  Bohaterami tego odcinka są Kate i Donnie, którzy prowadzą podwójne życie. Rozdwojenie męczy ich i frustruje, chcieliby wyjawić bliskim swoje mroczne sekrety… czy są gotowi, aby ponieść konsekwencje swoich zwierzeń? Kate jest panią domu, mieszkającą na spokojnych obrzeżach Las Vegas. Ma 8-letniego syna i męża, który w interesach często wyjeżdża z domu. Za dnia Kate jest żoną i matką, nocą – panią do towarzystwa. Mąż nie potrafi obdarzyć ją uwagą i zainteresowaniem. Kate szuka ich więc i … znajduje u swoich klientów. Czy będzie w stanie wyjawić mężowi swoją tajemnicę? Donnie prowadzi z powodzeniem salon fryzjersko-kosmetyczny. Lubi przeprowadzać metamorfozy u swoich klientów. Chce, by czuli się piękni i wyjątkowi. Donnie ma sekret; jest tuż przed operacją zmiany płci. Męczy go ukrywanie tego, kim jest naprawdę – a jest kobietą, nie facetem. Donnie tęskni za bratem i chciałby mu wyjawić swoją tajemnicę. Czy się odważy? Zapraszamy na nasz pełen emocji program!
 • Tajemnice show biznesu 6

  W tym odcinku Tajemnic show biznesu, Agnieszka Szulim zdradzi Wam sekrety wizerunku celebrytów z pierwszych stron gazet i portali, którzy są znani nie tylko z urody. Na początek elektryzujący problem… włosów. Okazuje się, że burza naturalnych loków na głowie to wcale nie taka łatwa sprawa. Dowiecie się także, czyje długie i sławne nogi zostały ubezpieczone na miliony złotych i miliony dolarów. I kolejna sensacja; furorę w sieci robi teraz zdjęcie ”na rybkę”, czyli z uchylonymi ustami. Gwiazdy trenują cierpliwie w domu przed lustrem, a potem wrzucają na konto na Instagramie zdjęcie „na rybkę”. Okazuje się, że poprawnie wykonane zdjęcie wcale nie jest takie proste do zrobienia! Nienaganny wygląd to także ubranie. Skąd gwiazdy biorą tyle strojów na wszystkie okazje? Wypożyczają. Ale czy oddają? No właśnie… A na deser coś, co lubicie najbardziej: wpadki na czerwonym dywanie. Tylko u nas: co, gdzie i komu oraz kiedy „wypadło” przed obiektywem kamery? Takiej wiedzy nie dostarczy Wam nikt, tylko my! Zapraszamy!
 • W roli głównej - Marek Kondrat

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • W roli głównej - Robert Kozyra

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • W roli głównej - Agnieszka Fitkau – Perepeczko

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • Wiem, co jem 4

  Można jeść i nie tyć, trzeba tylko wiedzieć jak. Moda na szczupłą sylwetkę sprawiła, że w sklepach pojawiło się wiele produktów określanych mianem light, fit, lekkie, fitness- wszystkie o obniżonej zawartości cukrów lub tłuszczy. Ale czy wiemy, co tak naprawdę kryje się pod określeniem „żywność light”, skoro ani polskie, ani europejskie prawo nie definiuje, czym ona jest? Czym zastępuje się brakujące składniki? I dlaczego słodziki sprawiają, ze mózg domaga się dodatkowych kalorii? Katarzyna Bosacka rozprawi się ze wszystkimi mitami na temat żywności light.
 • Wiem, co jem 4

  Pyszne, złociste i chrupiące. Tłuste, ciężkostrawne i tuczące. Statystyczny Polak zjada ich około 6 kilogramów, Amerykanin aż 15kg. Mowa o bezkonkurencyjnych królowych fastfoodów, frytkach. W Anglii podaje się je z rybą, w Belgii z majonezem. A z czym jedzą je Polacy? I dlaczego w porze obiadowej coraz częściej wygrywają z ziemniakami? Co kryją frytki się pod chrupiącą panierką? Co sprawia, że zawsze smakują tak samo dobrze? Na co zwracać uwagę kupując frytki w restauracji lub sklepie oraz jak je przygotować, by były smaczne i przede wszystkim zdrowe? Oko Katarzyny Bosackiej prześwietli każdą frytkę!
 • Wiem, co jem 4

  „Piąta ćwiartka”, czyli przez żołądek do serca? W przypadku podrobów, to przysłowie chyba traci swoje znaczenie. Krew, flaki, nereczki, nóżki i ogony - ohyda? Przecież kaszankę, określa się mianem polskiego kawioru, a to nie lada wyróżnienie! Co sprawia, że serca, żołądki, wątróbki, salcesony cieszą się tak dużą popularnością wśród Polaków? Zresztą czym są podroby w porównaniu do owadów, żabich udek, lub byczych jąder? Nasza prowadząca Katarzyna Bosacka wraz gościem specjalnym Andrzejem Łapanowskim wybierze się w podróż w poszukiwaniu kulinarnych obrzydliwości. A może wcale nie obrzydliwości, lecz pyszności?
dalej
Zobacz program innych kanałów: