Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • 66 naj...

  Przed Wami kolejny, trzeci odcinek „66 naj…”, a w nim między innymi… przypomnimy najdłuższy serial telewizyjny, zastanowimy się nad fenomenem najbardziej wiekowych staruszków spod znaku rocka i przyjrzymy - najliczebniejszym rodzinkom. Omówimy także… najgłupsze teksty na podryw, najpopularniejsze „żarełko”, najsmutniejszy film, najbardziej wpływowych ludzi, najlepiej zarabiające „pióro” i najnowocześniejsze miasto Świata… Zapraszamy!
 • 66 naj...

  Zapraszamy na odcinek 4-ty „66 naj…” – a w nim między innymi… zbadamy, jakim językiem mówi najwięcej ludzi na świecie, ile lat ma najmłodszy miliarder, jaka jest najpopularniejsza książka, najstraszniejszy horror, najlepsza restauracja, najhuczniejsza uliczna impreza, najbardziej romantyczny i najbiedniejszy zakątek na Ziemi oraz ile dzieci można urodzić za jednym razem. Zapraszamy!
 • TRWA

  66 naj...

  Zapraszamy na „66 naj…” – odcinek 5, a w nim między innymi… odwiedzimy najdziwniejszy kraj na Ziemi, obejrzymy najdroższy film w historii światowej kinematografii, powiesimy na ścianie najbardziej pożądany kalendarz, spotkamy najseksowniejszych facetów i kobiety świata, dowiemy się ile lat ma najstarsza mama a ile najmłodsza gwiazda, jaki jest najcięższy zawód oraz jaki jest najpopularniejszy kobiecy ciuszek i kosmetyk. Zapraszamy…
 • Idealna niania 9

  Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie? Odpowiedzi znajdziecie w najnowszym sezonie „Idealnej niani” w każdą niedzielę o 10:45.
 • Apetyt na miłość 5

  Marta jest kelnerką w góralskiej gospodzie. Twierdzi, że lubi swoją pracę, ale kiedy zamyka oczy, widzi siebie jako wedding plannerkę, która organizuje śluby z prawdziwą pompą. W marzeniach nosi drogie stroje od projektantów, ma uroczą małą cziłałę... no, i limuznę – rzecz jasna z szoferem. Do listy tych „drobiazgów” Marta dorzuca „wysokiego bruneta z szeroką klatą”. W szafie Marty królują naprawdę wysokie szpilki, więc... niskim panom uprzejmie dziękujemy! Brunet musi być rozważny, romantyczny, ale również trochę szalony. Taka też jest Marta. Wakacje na Ibizie i tańce na barze? W to jej graj! Autor którego menu najbardziej pasuje do oczekiwań Marty…? Łukasz ma ambitne plany. Już za kilka lat chce być najlepszym kulturystą na świecie. Żeby osiągnąć cel, non stop ćwiczy, jest na ostrej diecie, nie pije alkoholu. Do minimum ogranicza też wypady na imprezy. Wiadomo, że najważniejsza jest regeneracja! Jak na ambitnego mężczyznę przystało, Patryk do wszystkiego chce dojść sam. W przyszłości planuje zapewnić dzieciom to, czego sam nie miał. Tylko gdzie tu znaleźć kandydatkę na matkę tych dzieci…? Maciek to człowiek wulkan. Uprawia biegi w ekstremalnych warunkach - im więcej błota tym lepiej! Jazda na jednokołowym rowerze…? Czemu nie! To nie jedyne słabości Maćka... Są nimi też piękne kobiety, najlepiej z tytułem miss. Kiedy wulkan cichnie, Maciek zakłada garnitur i zarządza nieruchomościami. Czy Marta da mu szansę…? Jest i Patryk – domorosły biznesman. Nasz ostatni kandydat do randki z Martą żyje z handlu ciuchami. Jest miłośnikiem filmów kryminalnych i horrorów. Czy Marta dostrzeże w menu Patryka to zamiłowanie do grozy?
 • W roli głównej - Patryk Vega

  Zawsze szukał w życiu mocnych wrażeń, adrenaliny. Kiedyś bił się na podwórku i nawet miał kłopoty z prawem, dzisiaj stanął za kamerą i robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Patryk Vega jest specjalistą od mocnego kina, które porusza, niepokoi i szokuje. Jak mówi w programie, czuje rodzaj misji, by w swoich filmach mówić o ważnych sprawach. Kręci film za filmem, a jego najnowszy obraz „Kobiety Mafii” już podbija polskie kina. - „Kobiety są dużo bardziej interesujące od mężczyzn”- wyznaje Magdzie. W programie opowie też o swojej depresji, piciu i drodze do abstynencji. O kryzysie wieku średniego i słabości do samochodów. Szczera, mocna rozmowa.
 • Gwiazdy prywatnie 2

  Tym razem Ula Chincz odwiedzi szefową odzieżowej firmy, piękną 50-letnią kobietę sukcesu - Joannę Przetakiewicz. Joanna większość czasu spędza w podróży lub w Londynie, gdzie ma swój drugi apartament. Natomiast żoliborskie, luksusowe mieszkanie gwiazdy mody, zajmuje piętro w ekskluzywnym apartamentowcu w Warszawie. Niegdyś mieszkała tam z trzema synami, teraz przyjeżdża sama, czasem tylko na kilka dni w miesiącu. Pokazała Uli gustownie urządzony salon, w którym naczelne miejsce zajmują białe kanapy, piękne, designerskie stoliki kawowe (w tym jeden z prawdziwymi płatkami złota) oraz książki i albumy ze zdjęciami największych artystów fotografii. Z salonu prowadzą drzwi do prywatnej części mieszkania - sypialni, garderoby i łazienki. Ta ostatnia to bardziej salon kąpielowy połączony z domowym SPA. Są tu i odbijające światło kryształy, i skórzane zagłówki w wannie, a także dużo bieli i srebrnych wykończeń. Joanna zdradziła też Uli kila swoich patentów na to, jak dba o swoją urodę. Kolejnym ważnym miejscem jest garderoba, gdzie wciąż wisi Joanny słynna sukienka - dzwonek, pierwsza „mała biała”, od której zaczęła się jej przygoda z projektowaniem i biznes modowy. Po drugiej stronie salonu znajduje się zamknięta kuchnia i jadalnia z imponującą kolekcją szkła i zastawy stołowej. Joanna przyznała od razu, że sama nie gotuje, ma gosposię. Często także dostaje słoiki i słodkie przysmaki od swojej mamy. O czym marzy? Czy jest szczęśliwa? Jakie inne sekrety kryją się we wnętrzach jej mieszkania? Zapraszamy na spotkanie z kobietą luksusową, mamą trzech dorosłych synów, pogodną i piękną Joanną Przetakiewicz.
 • Misja ratunkowa

  Joanna to uczestniczka kolejnego odcinka „Misji ratunkowej”. Razem z koleżanką wynajmuje mieszkanie w jednej z dzielnic Warszawy. Jej największym problemem jest pokój, w którym musi zmieścić całe swoje życie. Nasza bohaterka spędza w nim zdecydowaną większość swojego czasu. Jest to miejsce, w którym śpi, odpoczywa, pracuje i przyjmuje gości. Asia marzy, aby w jej pokoju zapanował ład i porządek. Nasza bohaterka jest 38-letnią nauczycielką matematyki w liceum. Jak sama przyznaje, praca to jej największa pasja. W jej pokoju nie może zabraknąć kącika biurowego, gdzie może w spokoju sprawdzać klasówki uczniów. W wolnym czasie uwielbia czytać książki. Zebrała już pokaźną biblioteczkę, która niekoniecznie mieści się w jej pokoju. Oprócz tego, jak każda kobieta, kocha kosmetyki, na które potrafi wydać naprawdę sporą sumę. Nasza uczestniczka uwielbia kolory. W jej pokoju w oczy rzucają się turkusowe zasłony, pomarańczowy dywan, wielobarwne poduszki i „witrażowe” drzwiczki w meblościance. Całość, choć dość chaotyczna, tworzy przytulny klimat. Asia lubi „chomikować” przedmioty, dlatego zajmiemy się segregacją ubrań, biżuterii i nieużywanych kosmetyków. Naszą misją będzie także wydzielenie miejsca do pracy oraz renowacja meblościanki.
 • Afera fryzjera 6

 • Co nas truje

  „Są smaczne, łatwo dostępne i tanie, a tym samym uwielbiane przez wielu na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat ich fenomen nieprzerwanie trwa. Określane są mianem fast foodów, a od niedawna nazywa się je także śmieciowym jedzeniem. Dlaczego? Fast food to prosta droga nie tylko do otyłości, ale także poważnych chorób. Kasia Bosacka w nowym programie „Co nas truje” odpowie na pytanie jakie negatywne skutki może wyrządzić jedzenie ubóstwianych przez świat fast foodów. Prowadząca spotka się z ekspertami wszelakich dziedzin. Porozmawia między innymi z kardiologiem, technologiem żywności. Weźmie udział w wielu eksperymentach, przeprowadzi sondy uliczne. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na pytanie: czy fast food truje?”
 • SOS - Sablewska od stylu

  Pamiętacie Rudą z piosenki „Ruda tańczy jak szalona”? W pierwszym odcinku swojego nowego programu Maja spotkała Rudą – gwiazdę disco polo oraz bankiera w jednej osobie. Okazuje się, że Justyna – bo tak ma imię tancerka i wokalistka – chce zerwać z dotychczasowym wizerunkiem. Nie chce być postrzegana jako „głupia dziewucha”. Na co dzień Justyna pracuje w instytucji finansowej, gdzie obowiązuje ją dość nudnawy, formalny strój. Większość klientów nie wie, czym Justyna zajmuje się po pracy. Gdy wychodzi na scenę przeobraża się zupełnie – wtedy w jej stylizacjach dominują kolorowe, bardzo skąpe ubrania – wtedy czuje się w tym dobrze. Jednak kiedy schodzi ze sceny i wraca do domu Justyna staje się szarą myszką, jak o sobie mówi. Marzy, aby znaleźć złoty środek pomiędzy byciem sexi a byciem kobietą z klasą. Przede wszystkim chce zmienić swój styl dla narzeczonego - Łukasza. W pierwszej chwili Maja nie wierzyła, że 48 godzin wystarczy na totalną zmianę stylu pięknej Justyny. Ani ubranie, ani makijaż, ani kolor włosów, ani źle zrobione doczepy nie podkreślały jej atutów. Jednak, ponieważ Justyna jest piękną dziewczyną nie tylko zewnętrznie ale też w sercu, Maja podejmuje wyzwanie. Czy tak duża zmiana uda się w zaledwie dwa dni i co na efekt powie narzeczony?
 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu 6

  W kolejnym odcinku, Izabela nie po raz pierwszy jest rozczarowana pomysłami które przedstawiła para młoda. Trafiła na parę która uwielbia Legię Warszawa, a swój ślub chce zorganizować w plenerze o deszczowej porze roku… Czy w altance nadającej się na rodzinny grill uda się stworzyć odpowiedni nastrój na ceremonię ślubną? Paulina i Przemek na meczu czują się jak kumple ale w ich związku wcale nie brakuje romantyzmu. Przemek oświadczył się Paulinie w samolocie nad stadionem Legii Warszawa, a ślubu pragnęli tak bardzo, że aby spełnić swoje marzenie wzięli kredyt na około 35 tysięcy złotych. Paulina niedawno straciła dziadka oraz ojca. Ostatnim słowem która wypowiedział dziadek było słowo „hortensja” dlatego Paulinie bardzo zależy na tym, aby to właśnie ten kwiat towarzyszył im w tak ważnym dla nich dniu. Ekspertka Izabela Janachowska wkracza do akcji i bezproblemowo spełnia każde marzenie pary młodej! Organizuje wesele w barwach Legii Warszawa oraz znajduje rozwiązanie na szpetną altankę z drewna! Przygotowuje również niespodziankę w postaci gościa specjalnego… Młodzi oprócz wszystkich atrakcji oraz zabiegów pielęgnacyjnych otrzymują również od prowadzącej… odkurzacz. Na nową drogę życia!
 • W czym do ślubu? 3

 • Zaskocz mnie!

  Tomek to artysta i człowiek orkiestra. Jego dziewczyna, Klaudia, pracuje w organizacji pozarządowej. Festiwale, szaleństwo, trampki i styl punk to dla tej pary codzienność. Fascynują ich stare amerykańskie auta i lata 50-te. Po zaledwie 6 miesiącach znajomości, Tomek jest pewien, że Klaudia to ta jedyna i postanawia niespodziewanie się oświadczyć. Jednak, żeby niespodzianka się udała, Tomek potrzebuje pomocy ekspertki Anny Lucińskiej. Czy zaręczyny w rockendrowlowym, ostrym stylu spełnią marzenia Klaudii o najbardziej romantycznym dniu w jej życiu?
 • W dobrym stylu 3

 • Ślub od pierwszego wejrzenia 2

  Dzięki wysiłkowi ekspertów i ich wierze w sukces eksperymentu w poprzednim odcinku udało się wskazać trzecią parę, która ma szansę spełnić marzenie o ślubie. Teraz już tylko od Agnieszki i Marcina zależy jak wykorzystają daną im szansę. Od teraz wszyscy przyszli małżonkowie skupiają się na przedślubnych przygotowaniach – zaproszeniach, listach ślubnych gości i strojach. Czy będą mogli liczyć na wsparcie najbliższych, czy też nowa sytuacja wymusi weryfikację przyjaciół? Ania, całe serce wkłada w przygotowania do ślubu. To dzień, na który bardzo długo czekała i w końcu ma szansę spełnić marzenie i mówić o sobie „żona”. Nic więc dziwnego, że próbuje dopilnować każdego szczegółu ceremonii. Dużym zaufaniem darzy ekspertów wierząc, że ślub z Grzegorzem będzie tym właściwym i ostatecznym. Grzegorz natomiast w tym samym czasie musi zmierzyć się nie tylko z przygotowaniami, ale również będzie miał okazję spojrzeć z innej strony, na swoje relacje z najbliższymi. Paulina, mówi o sobie, że nie jest konserwatywną tradycjonalistką. Dzień w którym będzie wybierała suknię, będzie więc pełen wyzwań. Nigdy do tej pory nie miała na sobie ślubnej kreacji. Pozostaje pytanie, czy kieleckie salony mody ślubnej sprostają wymaganiom Panny Młodej. Krzysztof nie myśli o strojach i liście gości. Całą uwagę poświęca przygotowaniu wieczoru kawalerskiego z prawdziwego zdarzenia. Miejmy nadzieję, że dzień ślubu nie przyniesie informacji, że zaginął gdzieś na granicy polsko-węgierskiej po intensywnej intensywnej przedślubnej nocy. Pierwsza z wybranych par jest gotowa aby powiedzieć „tak” w Urzędzie Stanu Cywilnego. Już za moment stanie się jasne czy moc pierwszego wrażenia poniesie nowożeńców na fali entuzjazmu, czy raczej ostudzi ich zapał.
 • Terapia dla par

  Eksperci wzywają uczestników na spotkanie by poinformować o ważnej decyzji Sary i Keelena. Para postanowiła zrezygnować z udziału w terapii by w pierwszej kolejności rozprawić się z uzależnieniem Keelana od alkoholu. Przed pozostałymi – trudne i wymagające zadanie; znajdą się na wodzie w tonącej łódce i będą musieli się pożegnać tak, jakby to było ostatnie spotkanie. To szokujące doznanie ale zarazem cenne źródło informacji o kondycji związku; w sytuacjach ostatecznych okazuje się, jacy naprawdę jesteśmy. O co się nawzajem zapytają, co wyznają i jakie złożą deklaracje, kto ubierze jedyną kamizelkę ratunkową? Na koniec dnia – kolacja i impreza, którą przygotują sami uczestnicy terapii. Czy koszyczek z trudnymi pytaniami do losowania, który miał być rozrywką spotkania – nie okażą się powodem do awantury, kłótni i łez?
 • Gwiazdy prywatnie 2

  W samym centrum Warszawy Ula Chincz odwiedziła Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza. Mieszkają oni w ponad 100 - metrowym, nowoczesnym apartamencie, na jednym z wyższych pięter wieżowca. Mimo, że wystrój mieszkania jest na wskroś nowoczesny, to jest w nim mnóstwo rodzinnych zdjęć i pamiątek świadczących o pieczołowicie pielęgnowanych historiach przodków. Grażyna opowiedziała o tym kto pomagał im urządzać mieszkanie, pokazała między innymi starą szafkę wyszperaną na śmietniku, którą odnowiła. W jej sąsiedztwie stoi stół, rozsuwany na uroczystości rodzinne, i który na szczególne okazje przystraja się… obrusem. Ale to nie byle jaki obrus ale stuletni - pamiątka po babci Cezarego Harasimowicza. O jego wyjątkowości świadczy też ręcznie wyszywany herb rodowy. Cezary podał obu paniom kawę w salonie i zaprosił Ulę do swojego gabinetu. Tam pisze otoczony rodzinnymi pamiątkami i zdjęciami ukochanej, nieżyjącej już niestety mamy. Wzruszony opowiadał o losach swojej rodziny. A także o …adoptowanych dzieciach. Portrety obojga domowników i piękne wspólne zdjęcie na honorowym miejscu w sypialni, świadczą o wzajemnej miłości. Są parą od ponad 12 lat i mimo iż nie mają ślubu, są sobie bardzo oddani i wciąż zakochani. Prawie się nie kłócą. Cezary zajmuje się kuchnią i gotowaniem. A w kuchni, jak odkryła Ula - nie ma…ciepłej wody. Dlaczego? To pewien kompromis pomiędzy designem, a wygodą. Posłuchajcie także historii o wnoszeniu kuchennej wyspy - Cezary ma dla Was cenną radę. Zapraszamy na to niezwykłe i wzruszające spotkanie z parą którą miłość połączyła, gdy oboje byli już w sile wieku. GWIAZDY PRYWATNIE już w niedzielę o 17.45 w TVN STYLE!
 • wieczór
 • #Sława

  Ludzie gonili za sławą od zawsze. Od pierwszego dagerotypu do milionów zdjęć na Instagramie... Karolina Korwin-Piotrowska, ekspertka od kultury i show biznesu w swoim nowym programie, specjalnie dla widzów TVN Style, przygotowała wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności. Ludzie od zawsze lubili wierzyć w bajki. Już kilkaset lat temu fascynowało ich życie rodzin królewskich, które żyły w przepychu i na pokaz. Czy celebryta to wynalazek XXI wieku? Nic bardziej mylnego! Arystokracja, królowie, mordercy. To właśnie oni jako pierwsi należeli do świata celebrytów. Przełomowym wydarzeniem było pojawienie się fotografii. Uwieczniony na niej wizerunek stał się powszechnie dostępny. Jak ten wynalazek wykorzystali znani ludzie? Ile zdjęć zrobiła sobie królowa Wiktoria? Dlaczego na tak wielu fotografiach jest ustawiona bokiem? Mało kto wie, że ustawianie światła do fotosów Grety Garbo trwało ponad godzinę. Wszystko po to, by odpowiednio podkreślić jej słynne kości policzkowe. Dziennikarka opowie także do czego może doprowadzić maniakalne ainteresowanie gwiazdami. Dlaczego ludzie cierpią i przechodzą kilkadziesiąt operacji plastycznych, żeby wyglądać jak ukochany celebryta? W programie nie zabraknie także ciekawostek o związku świata reklamy ze znanymi ludźmi. Trudno uwierzyć, że już w XVIII wieku arystokratki robiły wszystko, by pisano o nich w powiązaniu z konkretnym projektantem kapeluszy. To nie wszystko! Karolina Korwin-Piotrowska zdradzi jak tworzono gwiazdy Hollywood oraz dlaczego fascynują nas zbrodniarze, mordercy i kryminaliści. Co sprawia, że Bonnie i Clyde czy „mama Madzi” znajdują się na większej ilości okładek niż gwiazdy kina i politycy? Skąd wzięli się paparazzi? Jak politycy stają się celebrytami? Czy w XXI wieku istnieje coś takiego jak prywatność? Co wypadało kiedyś, a na co można pozwolić sobie dzisiaj? Kiedy została zorganizowana pierwsza „ustawka medialna”? Karolina Korwin-Piotrowska zaprasza widzów na fascynujący przegląd świata historycznych i współczesnych celebrytów.
 • Zakup pod kontrolą

  Pierwszy kwartał roku to najlepsza pora na inwestycje w ogród. Jeśli teraz zadbamy o sadzonki – już za kilka tygodni będziemy mogli się rozkoszować piękna trawą, roślinami i zadbanymi drzewkami owocowymi. Jaki sprzęt do pielęgnacji roślin w przydomowym ogródku jest wart każdych pieniędzy a o którym powinniśmy zapomnieć? Wiadomo, że każda z nas wydaje znaczącą część comiesięcznego budżetu na kosmetyki. Widełki cenowe bywają olbrzymie! Czy przypadkiem nie przepłacamy? A może czasem warto wydać więcej na dobry jeden kosmetyk niż kilka tanich? Które kosmetyki są warte swojej ceny? Specjaliści podpowiedzą też, czy warto i opłaca się naprawiać zepsuty sprzęt AGD, czy powinniśmy raczej odpuścić i kupić nowy?
 • Co nas truje

  „Są smaczne, łatwo dostępne i tanie, a tym samym uwielbiane przez wielu na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat ich fenomen nieprzerwanie trwa. Określane są mianem fast foodów, a od niedawna nazywa się je także śmieciowym jedzeniem. Dlaczego? Fast food to prosta droga nie tylko do otyłości, ale także poważnych chorób. Kasia Bosacka w nowym programie „Co nas truje” odpowie na pytanie jakie negatywne skutki może wyrządzić jedzenie ubóstwianych przez świat fast foodów. Prowadząca spotka się z ekspertami wszelakich dziedzin. Porozmawia między innymi z kardiologiem, technologiem żywności. Weźmie udział w wielu eksperymentach, przeprowadzi sondy uliczne. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na pytanie: czy fast food truje?”
 • Pani Gadżet 15

  Ulubione zajęcie? Jeśli od razu odpowiadacie: spanie, musicie obejrzeć ten odcinek „Pani Gadżet”! A jeśli pomyśleliście o czymś innym, te gadżety na pewno i tak przekonają do położenia się pod kołdrę. Co powiecie na przykład na kołdrę wypełnioną naturalnym włóknem alpaki? To będzie bardzo miłe doświadczenie… Ania Nowak-Ibisz znalazła dla Was też poduszki ekologiczne i budzik, który potrafi naśladować światło słoneczne. A żeby w sypialni (albo w innym pomieszczeniu) było jeszcze milej? W tym pomogą lampy zapachowe w pięknych kształtach. Bądźcie z „Panią Gadżet” w środę o 22:25!
 • Pani Gadżet 15

  Niektórzy lubią rozpieszczać siebie, niektórzy wolą rozpieszczać swoje zwierzęta. Dla obu grup Pani Gadżet znalazła coś ciekawego! Jeśli wolicie kupować prezenty czworonogom, spodoba Wam się legowisko z trzema funkcjami, smycz bez trzymania (może bardziej dla Was…) i śmieszne przebranie dla psa. Zabawę zapewni wskaźnik laserowy – myszka. Jeśli wolicie robić przyjemność sobie, pomyślcie o zakupie szczotki do włosów z jonizacją albo o lusterku, które pozwoli na umalowanie się w świetle dziennym… nawet gdy go zabraknie! Dla miłośników kuchni będą noże z wbudowaną ostrzałką, sprytny tłuczek do ziemniaków i „samoprzylepna” podkładka pod gorące naczynia. A jeśli gubicie się w ciemnościach… co powiecie na lampkę do papieru toaletowego? Bo Ania Nowak-Ibisz i taką znalazła. Zobaczcie ją koniecznie w czwartek o 22:25!
 • Sekrety lekarzy 4

  Jeszcze przed czterema laty, życie 23-letniego Daniela mogło być marzeniem każdego nastolatka. Wówczas młody, sprawny fizycznie i odnoszący sukcesy w piłce ręcznej chłopak wierzył, że drzwi kariery sportowej stoją przed nim otworem. Niestety wypadek, któremu uległ Daniel sprawił, że mecze w pierwszoligowym klubie i pojedynki o medale zamieniły się w walkę o każdy, postawiony przez niego krok. Wszystkiemu winne…lunatykowanie, podczas którego nieświadomy zagrożenia chłopak wypadł przez okno. Dziś Daniel chcąc powrócić do pełnej sprawności, rozgrywa swój własny, mały turniej. Czy chirurdzy pomogą mu stanąć na nogi i odzyskać dawne marzenia? Bieganie to hobby, któremu 30-letnia Patrycja poświęciła się bez reszty. Dzięki swojej pasji nabrała świetnej kondycji, a ciała mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta. Może nawet każda, z wyjątkiem… niej samej. Schudnięcie 15 kilogramów przyczyniło się jednak do niemal całkowitego zaniku biustu kobiety, którym mogła cieszyć się przez chwilę będąc w ciąży. Dodatkowy, intymny i objawiający się w najmniej oczekiwanym momencie kompleks, zmusił Patrycję do porzucenia ulubionego sportu i wizyty w klinice chirurgii plastycznej. Czy lekarze wyleczą kobietę z jej wstydliwych dolegliwości?
 • Apetyt na miłość 5

  Największą miłością Tośki jest Japonia i 4 rozpieszczone koty. To w ich towarzystwie Tośka ogląda mangę, czyta komiksy, uczy się japońskiego i zajada lody. Ostatnio brakuje jej jednak kogoś, kto pokocha ją samą. Co powinni o niej wiedzieć mężczyźni…? Tośka jako kobieta wyjątkowa, wyjątkowo nie lubi się malować i stroić. Za prasowaniem też nie przepada... Jest coś jeszcze, co niejednemu grzesznikowi pewnie nie przypadnie do gustu. Jako przyszły detektyw Tośka wie całkiem sporo o technikach śledczych i przesłuchaniach. Panowie, miejcie się na baczności! Najlepszym przyjacielem Aleksa jest kot Hans. Czy kociara wyczuje kociarza i pójdzie z nim na randkę? Szanse Aleksa mogą tylko wzrosnąć, jeśli Tosia zobaczy menu w stylu... azjatyckim. Talent kulinarny to nie jedyna zaleta Aleksa. Potrafi też naprawić cieknący kran, skręcić szafę, naprawić zepsuty kontakt. Hmmm.... Szkoda tylko, że Tośka też to potrafi....:) Aleks jest teź kawalerem z odzysku. Czy to może być przeszkodą na drodze do szczęścia tych dwojga? Norbert zaczyna każdy dzień od piosenki. Oprócz popisów wokalnych, uwielbia jeździć quadem. Im trudniejsze warunki, tym lepsza zabawa. Lubi też postrzelać. Ale nie do zwierząt! Tylko na strzelnicy. Ważnym tematem w jego życiu jest też wiara. Norbert był ministrantem, dziś też często chodzi do kościoła i nie zapomina o modlitwie przed każdym posiłkiem. No i najważniejsze: o życiu myśli na serio. Chce mieć żonę i dzieci. Tylko czy Tosia wybierze jego menu? Piotrek ma urodę modela... No i jest modelem. Pozowanie przed obiektywem to dla niego odskocznia od dość monotonnej pracy programisty. Oprócz urody, Piotrek ma też wrażliwą duszę. Jak sam mówi, długo się zbierał po zdradzie dziewczyny, której wcześniej się oświadczył i dziś szuka już tylko stabilizacji i zaufania. W wolnym czasie jeździ na rolkach. Przejechał w nich nawet całą Polskę. Brawo Piotrek!
 • Mój mąż jest kobietą

  Ona to Joey Mead King – piękna i profesjonalna prezenterka azjatyckiego pochodzenia, ceniona mentorka modelek, miłośniczka zwierząt i śledzona przez portale celebrytka. On to jej mąż, Ian King, międzynarodowy model, właściciel ekskluzywnych hoteli, miłośnik drogich i szybkich samochodów, organizator wyścigów. Przez lata para wracała na nagłówki prasy i portali internetowych, jako rzadki przykład idealnego, zgranego, szczęśliwego małżeństwa, prowadzącego wymarzony dom i niezwykły tryb życia, w otoczeniu wysmakowanego luksusu i swoich ukochanych, przygarniętych ze schronisk siedmiu kotów i trzech psów. Pod tą błyszcząca okleiną tkwił sekret. Ian identyfikował się jako kobieta. Nasz niesamowity dokument opowie o historii przemiany Iana w Angelinę, o wątpliwościach, chwilach zwątpienia i załamania, o przełamywaniu lęków i trudności. Jak na zakończenie powie jeden z przyjaciół Joey i Iana-Angeliny – ta dwójka, niezależnie od szoku jaki budzi i przyczepianych etykietek – jest dwojgiem kochających się ludzi i najlepszych przyjaciół, dla których tak naprawdę ważna jest miłość.
 • W roli głównej - Patryk Vega

  Zawsze szukał w życiu mocnych wrażeń, adrenaliny. Kiedyś bił się na podwórku i nawet miał kłopoty z prawem, dzisiaj stanął za kamerą i robi filmy o przestępcach i życiu na krawędzi. Patryk Vega jest specjalistą od mocnego kina, które porusza, niepokoi i szokuje. Jak mówi w programie, czuje rodzaj misji, by w swoich filmach mówić o ważnych sprawach. Kręci film za filmem, a jego najnowszy obraz „Kobiety Mafii” już podbija polskie kina. - „Kobiety są dużo bardziej interesujące od mężczyzn”- wyznaje Magdzie. W programie opowie też o swojej depresji, piciu i drodze do abstynencji. O kryzysie wieku średniego i słabości do samochodów. Szczera, mocna rozmowa.
 • 44 oblicza miłości

  Przed Wami „44 oblicza miłości ” odcinek 5-ty, a w nim między innymi: pierwszy raz, czyli czy dziewictwo jest jeszcze w modzie, parę przykładów na to, że miłość rzeczywiście jest ślepa, kto kocha a kto nienawidzi Walentynek, jak to się robi po sześćdziesiątce, „pies ci mordę lizał", czyli zakochani w swych pupilach, posłannicy miłości – czyli jak się dzisiaj miewa instytucja swatki, kiedy reklama łechce strefy erogenne czyli golizna dźwignią handlu, a także miłość śmiertelna bo fanatyczna oraz w jakim języku najlepiej brzmi „kocham cię”. Zapraszamy.
 • 66 naj...

  Dziś „66 naj…” odcinek 1, a w nim między innymi: zważymy największy biust na świecie, sprawdzimy gdzie żyje najstarszy człowiek i kim jest najsłynniejszy żyjący playboy. Złowimy najdurniejsze i najobrzydliwsze filmiki z internetu i urządzimy przegląd najgorszych filmów światowej kinematografii. Poza tym wywąchamy najbardziej treściwy zapaszek… oraz zbadamy, co mają w sobie największe hity i co wspólnego łączy najpiękniejsze przeboje? Chcecie mieć naj…zabawę? Oglądajcie nasz program!
 • Najsztub słucha - Dorota Wellman

  W drugim odcinku „Najsztub słucha”, prowadzący wysłucha … Doroty Wellman! Dziennikarka zdradzi Piotrowi Najsztubowi, jaki seks lubi najbardziej, dlaczego śmieszą ją mężczyźni w trakcie … wzwodu, a także, jaki jest jej patent na długie i szczęśliwe małżeństwo. Jeśli chcecie wiedzieć, za co oberwało się Najsztubowi od Doroty - nie możecie przegapić tego odcinka!
 • W roli głównej - Aleksandra Kwaśniewska

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • W roli głównej - Michał Wiśniewski

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • Wiem, co jem 6

  Ze szczypiorkiem, z miodem, z owocami. W naleśnikach, w serniku, na kanapce. Wiejski, sielski, anielski. W kolejnym odcinku „Wiem, co jem” w roli głównej wystąpi biały ser, czyli twaróg. Kiedyś biały ser to był produkt uzyskany z samego mleka, a dziś? Dziś nie ma żadnych przepisów, które określałyby, co to jest twaróg. I dlatego, jak pokazały kontrole Inspekcji Handlowej, pod nazwami „twaróg”, „serek” często wciska się nam produkty twarogopodobne. Dlaczego producenci uznali, że twaróg produkowany wyłącznie z mleka, to nuda i proponują całą masę białych wynalazków, których głównym składnikiem jest tłuszcz roślinny?! Co to jest karboksymetyloceluloza i co ona robi w serku? Ile kosztują wygodne twarogowe plasterki? Jak pośród białych, puszystych smarowideł znaleźć twaróg idealny? Dlaczego twaróg sernikowy okazuje się po upieczeniu sernikową klapą? I jak na serek dla dzieci łapie się rodziców? Na te wszystkie pytania odpowie jak zawsze wnikliwa Kasia Bosacka. Zapraszamy!
 • Wiem, co jem 3

  Z racji swej natury najczęściej występuje w wielkim mieście. Rysopis: niewysoki, krępy, tłustawy. Cechy szczególne: dostępny 24 godziny na dobę. Kasia Bosacka wyrusza na poszukiwanie prawdziwego kebabu. Skąd zainteresowanie tą orientalną potrawą? Po czym poznać dobry kebab? Ile powinno być w nim surówki i z czego? Jakim sosem to polać? Jeśli chcesz być pewien, że wiesz, co jesz i nie dać się oszukać kulinarnym hochsztaplerom musisz to zobaczyć.
 • Wiem, co jem 6

  Słodka czapeczka dla truskawek, kwaśna kołderka dla ogórków, najbielsza ozdoba tortu. Śmietana. Rada Europejska zarządziła, że śmietaną nazywać można tylko produkt, w którym nie ma żadnych dodatków. A czy ktokolwiek taką znajdzie w sklepie? Za to Inspekcja Handlowa znajduje w sklepowych śmietanach same cuda: dziwne składniki w tej nazwanej „tradycyjna”, zagęstniki w tej z napisem „naturalnie gęsta”, brzydki zapach, zły smak i nieprawidłowy skład. Po co w śmietanie ten sam składnik, którego używa się do produkcji... papieru? W piątym odcinku „Wiem, co jem” Katarzyna Bosacka podpowie też, jak nie dać się nabrać na hasła marketingowe i sielskie rysunki na psudośmietanowych wyrobach. Czy śmietanka w proszku do kawy to po prostu wysuszona śmietanka, czy kolejna chemiczna ściema? Zobaczcie koniecznie!
 • Wiem, co jem 2

  Solimy ogórki i pomidory, jemy słone śledzie, grillujemy na słono. Lekarze przestrzegają , że jedzenie soli w nadmiarze może zabijać! Ale przęciętny Polak nic sobie z tego nie robi, zjada beczkę soli rocznie i ....choruje na nadciśnienie. O tym w "Wiem, co jem"
dalej
Zobacz program innych kanałów: