Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Afera przed odlotem

  Lotnisko to niezwykłe miejsce. Codziennie spotyka się na nim wielu ludzi, którzy zmierzają w różnych kierunkach. Każdy z nich niesie ze sobą inny bagaż doświadczeń. Port lotniczy to także setki pracowników. Każdego dnia są świadkami niejednej „Afery przed odlotem”. Zagubione bagaże, brak biletów, zaginione dzieci. Dla pracowników lotniska radzenie sobie z takimi problemami to norma. Ale to nie wszystko! Awarie samolotów, opóźnienia mogą doprowadzić niektórych pasażerów do prawdziwej furii. Obsługa portów lotniczych każdego dnia spotyka się z niewiarygodnymi sytuacjami prowokowanymi przez klientów. Czasem bywa też zabawnie... Zobacz, jak wygląda życie od kuchni lotnisk w Denver, Chicago i Baltimore. Życzymy wszystkim widzom szczęśliwej podróży!
 • Czary-mary Goka na wyjeździe 2

  Jest tylko jeden mężczyzna na świecie, który w niecały tydzień potrafi zorganizować pokaz mody w centrum miasta, nauczyć kilkadziesiąt kobiet, jak odpowiednio dobierać ubrania, oraz udowodnić, ze ubrać sie modnie nie znaczy drogo. Ten mężczyzna to Gok Wan. Stylista od lat uparcie walczy o zmianę stylu ubierania się Brytyjczyków. W trakcie wizyt w kolejnych miastach dokonuje hurtowych metamorfoz mieszkańców. Uczy kobiety wszystkiego co powinny wiedzieć o ubraniach. Po spotkaniu z Gokiem stają się mistrzyniami we właściwym dobieraniu garderoby do swojej figury. W każdej miejscowości stylista ma także specjalną misję. Znajduje grupę osób, które nie mają czasu na zadbanie o swój wygląd, ponieważ całe swoje życie poświęcają innym. Wśród nich znajdą się: pracownicy społeczni, zabiegane mamy oraz policjantki. Gok zadba o ich atrakcyjność i dobre samopoczucie. W każdym odcinku stylista dysponując małym budżetem przygotuje modne stylizacje, które na wybiegu będą konkurowały z propozycjami przygotowanymi przez projektantów i szefów działów mody. Widzowie zgromadzeni na pokazie, nie znając autorów kolekcji, ocenią, które z nich są lepsze. Czy tym razem Gok Wan udowodni, że można wyglądać modnie nie wydając fortuny na ubrania markowych projektantów?
 • Historie porodowe

  Alane Park, Yvonne Bohn i Allison Hill, przyjaciółki ze szkoły, matki, a przede wszystkim doświadczone lekarki. Prowadzą wspólnie medyczną praktykę w Los Angeles. Codziennie witają na świecie kolejne noworodki. Każda ciąża i poród to inna historia. Czasem wszystko przebiega gładko i zgodnie z założeniami, czasem sprawy mogą się naprawdę skomplikować. Program „Historie porodowe” pokazuje „od kuchni” pracę lekarzy i położnych, którzy towarzyszą rodzinom przy jednej z najważniejszych chwil w ich życiu.
 • Świat według dziecka 5

  Świat widziany oczami dziecka wcale nie wygląda różowo… bo przecież dziecięce problemy bywają wielkie. „Świat według dziecka” to poruszający program Doroty Zawadzkiej dzięki któremu najmłodsi mają głos! "Mamo jestem nieszczęśliwa".
 • Top Model dla psów

  Pięknie pachną, mają niezwykłe fryzury, uwielbiają pozować do zdjęć. Każdy z nich ma nietuzinkową osobowość i wyjątkowe zdolności.Przybędą z całego kraju, żeby wziąć udział w castingu i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Który z nich zostanie psim Top Model i przeżyje swoje pięć minut sławy? Kandydatki na modelki mają swój program. Dlaczego psy nie miałyby się ubiegać o kontrakt z agencją reklamową? Program „Top Model dla psów” wyłoni nową psią gwiazdę. Doświadczone jury sprawdzi, które ze zwierząt ma wrodzone zdolności do pozowania w sesjach zdjęciowych i doskonale odnajduje się przed kamerami. Czy właścicielom uda się utrzymać swoich ulubieńców pod kontrolą? Która rasa jest stworzona do życia w świetle jupiterów? Czy pupile staną na wysokości zadania i zaoferują jurorom coś więcej niż swój rozkoszny wygląd?
 • Co za tydzień

  Magazyn „Co za tydzień” znalazł swoje stałe miejsce w naszej ramówce, nieprzerwanie dostarcza widzom interesujących informacji ze świata kultury czy show-biznesu. Olivier Janiak doskonale wie, gdzie należy pojawić się z kamerą, a także z kim rozmawiać. Rozmówcami Oliviera są najpopularniejsi aktorzy, przedstawiciele mody, muzycy, o których w świecie kultury czy rozrywki jest najgłośniej. Nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wśród nich są: piosenkarki Shakira, Kylie Minogue, aktorzy Johnny Depp, Keanu Reeves, Nicolle Kidman, Salma Hayek, David Lynch, Juliette Binoche i Angelina Jolie, z którą prowadzący program spotkał się w związku z promocją filmu „Czarownica”. Kamera „Co za tydzień” podąży jak zawsze za modą, ale nie tylko na pokazach. Podejrzy, jak wyglądają przygotowania do nowatorskiej kampanii reklamowej jednej z polskich marek w sercu Francji, w Paryżu. Przyjrzy się pracy jurorów programu „Top model” oraz zmaganiom jego uczestników. Nie ominie kulis produkcji seriali, między innymi: „Lekarzy”, „Prawo Agaty”, „Szkoły” oraz programów – „Mam talent!”, „MasterChef”, „Kto poślubi mojego syna?”, a także filmów, które wejdą na ekrany kin. Krótko mówiąc - „Co za tydzień” będzie zawsze tam, gdzie warto być i pokaże to, co najciekawsze! Prowadzący: Olivier Janiak
 • Kuchenne rewolucje 3

  Restauracja Kuchnia i wino. Jerzy Michalik właściciel restauracji Kuchnia i wino otwierając swój lokal dwa lata temu chciał, żeby to właśnie u niego pszczynianie poznali smak dobrej kuchni i dobrego wina. Liczył również, że miejsce to będzie chętnie odwiedzane przez rzesze przyjezdnych. Jednak mimo reklamy na biletach do Zagrody Żubrów, turyści się nie pojawili. Okoliczni mieszkańcy zaglądają, ale rzadko. Być może to wina dość poważnej nazwy i zbyt zobowiązującej atmosfery. Bo Kuchnia i Wino to eleganckie obrusy i kelnerzy w muszkach. I mimo że pan Jerzy firmuje swoją twarzą smaczną kuchnię na reklamach i filmach w internecie, klientów to nie przyciąga. Magda Gessler musi tchnąć w tę powagę odrobinę wesołości. Tylko co na to wszystko ludzie powiedzą?
 • Projektanci marzeń

  Na polu bitwy a właściwie na … placu budowy zostało już tylko 4-ch zawodników! W tym odcinku stawią oni czoła najtrudniejszemu z zadań. W ciągu 5-ciu dni nasi projektanci wyremontują wiktoriański ogromny dom pełen wykuszy, ganków, ozdobnych gzymsów i półkoliście zakończonych pionowych okien. Styl wiktoriański jest bardzo charakterystyczny i wymagający, domy tak zbudowane są stare - wymagają doświetlenia i „otwarcia” wnętrz a więc wyburzenia zbędnych ścian i likwidacji zbędnych małych i ciasnych pomieszczeń. Wszystko po to by przywrócić funkcjonalność na miarę potrzeb współczesnej rodziny. Dla naszych projektantów miłą niespodzianką będzie wyjątkowa rada sąsiedzka, która oceni projekt. Kto wejdzie w jej skład? Ilu zawodników odpadnie tym razem? Kto przejdzie do ostatniego, finałowego odcinka? O tym wszystkim przekonacie się oglądając nasz program! Zapraszamy!
 • W szponach obsesji

  Bohaterowie tego odcinka to Helen i Scott, oboje cierpiący na nerwice natręctw. Scott jest bakteriofobem. Jego dom to białe, sterylnie czyste pomieszczenia pozbawione ozdób i osobistych gadżetów, które mogłyby przenosić zarazki. Scott myje ręce kilkadziesiąt razy dziennie, nie ma w domu kosza na śmieci, pościel i ręczniki pierze po każdym użyciu. Choroba utrudnia mu założenie związku. Ojciec Helen 3 lata temu zginał w wypadku. Helen do tej pory nie pogodziła się z tą śmiercią, trzyma zakrwawione ubranie taty, czasem się w nie przebiera. Panicznie boi się jeździć autem, cierpi na bezsenność. Terapeuci zderzą lęki naszych bohaterów z codziennymi sytuacjami, pokażą im, jak zapanować nad fobiami i natręctwami.
 • TRWA

  Szpital dziecięcy w Dublinie

  Temple Street Children’s Hospital to jeden z najbardziej znanych szpitali dziecięcych w Irlandii. Personel placówki spotyka się z niezwykłymi przypadkami, robiąc wszystko, by ocalić małych podopiecznych. Kamery towarzyszą lekarzom, sanitariuszom i pielęgniarkom przez całą dobę. Widzowie mogą zobaczyć walkę o każdego pacjenta, łzy szczęścia i rozpaczy. Oprócz personelu, który poświęca swoje życie, by ocalić zdrowie najmłodszych pacjentów, twórcy pokazują także nadzieje, obawy i rozterki rodzin dzieci.
 • Magiel Towarzyski 17

  Po wakacyjnej przerwie „Magiel towarzyski” wraca na ekrany TVN Style w nowej odsłonie. Na polu bitwy z pustką i bufonowatością polskich celebrytów pozostaje Karolina Korwin-Piotrowska wraz ze swoim pupilem o imieniu Cudna. Pierwszy odcinek to bomba z seksapilu, ostrych brzmień i ciętego języka. W cyklu „klapy” burzliwe życie erotyczne Edyty Górniak oraz niemniej kolorowa postać Iwony Węgrowskiej. Karolina prześledzi historię jej nieudanego związku z Krzysztofem Madeyskim i wyjaśni widzom czym jest „Atak serca”. Krytycznemu oku prowadzącej nie umknie także metamorfoza wokalistki na przestrzeni ostatnich lat. Jesienne nowości nie ominą buduaru, na krześle drugiego komentatora obok Karoliny w każdym odcinku zasiądzie inny gość. Tym razem będzie to pogromca medialnej głupoty, Michał Zaczyński. Słynący ze swych kontrowersyjnych wypowiedzi dziennikarz, razem z Karoliną podsumuje wakacyjne wpadki gwiazd. Na dywaniku prowadzącej pojawi się nadzieja polskiej blogosfery, Claudia Adaszewska, która opowie o tym, co łączy ją z magazynem „Vanity fair”. Ponadto w programie dawno niewidziana na warszawskich „salonach” Edyta Herbuś. Przemaglowana przez Karolinę gwiazda, zdradzi jak ma na imię jej nowa miłość oraz jak przygotowywała się do najważniejszej roli w swoim życiu. Czy szykuje się wielki powrót? O tym, dowiecie się oglądając pierwszy odcinek nowego sezonu „Magla towarzyskiego”!
 • Bitwa o dom 3

  „Bitwa o dom” to jedyny program w Polsce, w którym można wygrać nagrodę o tak wysokiej wartości. Do każdej edycji zgłaszają się tysiące ludzi gotowych podjąć walkę o wymarzone mieszkanie. Najpierw jednak trzeba przekonać do siebie wymagające jury. Natalia Nguyen, Małgorzata Rozenek oraz Tomasz Pągowski wybiorą spośród wielu zgłoszeń swoich faworytów, którzy dostaną klucze do niewykończonych lokali. A to dopiero początek drogi! Wszystkich uczestników od upragnionego celu dzielą jeszcze kilogramy cementu, kilkadziesiąt puszek farby, metry desek, nieprzespane noce i oceny surowych jurorów. Bohaterowie poprzedniej edycji mieli różne pomysły, byle tylko przekonać do siebie tą decydującą trójkę. Łóżko wyglądające jak drzewo, gipsowe płaskorzeźby tańczących kobiet, podświetlane kwiaty. Co zachwyci albo zniechęci jurorów w tym sezonie?
 • Bitwa o dom 3

  „Bitwa o dom” to jedyny program w Polsce, w którym można wygrać nagrodę o tak wysokiej wartości. Do każdej edycji zgłaszają się tysiące ludzi gotowych podjąć walkę o wymarzone mieszkanie. Najpierw jednak trzeba przekonać do siebie wymagające jury. Natalia Nguyen, Małgorzata Rozenek oraz Tomasz Pągowski wybiorą spośród wielu zgłoszeń swoich faworytów, którzy dostaną klucze do niewykończonych lokali. A to dopiero początek drogi! Wszystkich uczestników od upragnionego celu dzielą jeszcze kilogramy cementu, kilkadziesiąt puszek farby, metry desek, nieprzespane noce i oceny surowych jurorów. Bohaterowie poprzedniej edycji mieli różne pomysły, byle tylko przekonać do siebie tą decydującą trójkę. Łóżko wyglądające jak drzewo, gipsowe płaskorzeźby tańczących kobiet, podświetlane kwiaty. Co zachwyci albo zniechęci jurorów w tym sezonie?
 • Ugotowani 3

  Nadszedł czas na konfrontację warszawskich smaków. Jak przystało na kuchnię stolicy, będzie to prawdziwy mix kulinarno – obyczajowy. Tym razem do kulinarnego boju ruszą: Elżbieta Clark – wieloletnia mieszkanka Stanów Zjednoczonych, miłośniczka psów i ogniska domowego, Marcin Duszkiewicz – szef pokładu prywatnych linii lotniczych, Krzysztof Burzyński – poważny biznesmen z rodowodem rockowca oraz Katarzyna Kraszewska – tajemnicza pin up girl zafascynowana stylem retro.
 • 66 - walka płci EXTRA

  Przed Wami odcinek specjalny naszej kultowej serii „66 walka płci"! A w nim między innymi: czy facet jest w stanie znieść bóle porodowe a kobieta odróżnić kierunek lewy od prawego, czy chłopy umieją wskazać kolor turkusowy, czy baby wiedzą gdzie wlać olej w samochodzie, co wzrusza płeć męską, a co damską, kto ma lepszy orgazm, a kto lepiej potrafi go udawać, co by było gdyby mężczyźni wyginęli, i co kobiety tak długo robią w toalecie oraz czy facet musi być ładny, a kobieta musi się malować … Zapraszamy!
 • Kuchenne rewolucje 3

  Restauracja Darjan Brydż (Bystrzyca Kłodzka). Darjan Brydż to pełna nazwa restauracji położonej w samym centrum urokliwej Bystrzycy Kłodzkiej. Pierwsza część nazwy to skrót od imion wspólników: Dariusza i Jana, natomiast druga została przejęta z całym lokalem. Niestety wszystko wskazuje na to, że taka nazwa wśród mieszkańców nie wywołuje pozytywnych skojarzeń, gdyż lokal świeci pustakami. Bardzo możliwe, że jest to spowodowane tym, że wieczorami do "Brydża" po prostu trudno przyjść. O 17.00 wszyscy idą do domu, a restauracja jest już nieczynna. Może to dlatego, że wystrojem lokal przypomina bardziej stołówkę szkolną, więc nocą powinna być zamknięta. Właściciele restauracji wiedzą, że coś jest nie tak, ale sami nie wiedzą w którą iść stronę. Zmienić wystrój? Trzeba. Nie zamykać do 22.00? Może. Zrewolucjonizować kuchnię? Nie wiadomo jak. Według nich tylko Magda Gessler może znaleźć lepsze odpowiedzi na te pytanie. Znana restauratorka tym razem uważnie spojrzy na ręce kelnera. Zorganizuje kolację w ciemno. A na koniec wyciągnie na wierzch fragmenty przeszłości.
 • wieczór
 • O Matko! Mamo to ja!

  Katarzyna Bosacka jako ciężarówka? Tym razem nie chodzi o stylizację w programie „Wiem, co jem”, ale o prawdziwą ciążę! Kasia spodziewa się kolejnego dziecka i z tej okazji zaprezentuje się widzom TVN Style z zupełnie innej strony. Będziemy towarzyszyć jej przez dziewięć miesięcy, żeby pokazać, jak zdrowo i z głową przejść ten wyjątkowy etap w życiu. Kasia Bosacka w otoczeniu najlepszych specjalistów obali niejeden mit i przekona Polki, że bycie ciężarówką nie oznacza leżenia na kanapie i chodzenia w worku pokutnym! Co jeść, a czego nie jeść? Czy huśtawka nastrojów to tylko kolejny przesąd, czy realny problem dotykający większość ciężarnych? Jak dbać o skórę i dlaczego w ciąży warto zrezygnować z niektórych kosmetyków? Poznamy żelazną listę badań, które należy przeprowadzić, podpowiemy jakie leki można przyjmować w błogosławionym stanie a jakich łykać nie wolno? Mówiąc o ciąży i macierzyństwie nie można zapominać o sprawcy całego zamieszania. Kasia w towarzystwie naszych ekspertów weźmie pod lupę wątpliwości i obawy młodych ojców. Pomoże zrozumieć, z czego biorą się ich lęki oraz co najważniejsze, jak sobie z nimi radzić? W programie również opowiemy i tym, na jaką aktywność sportową można sobie pozwolić. Myślisz, że przed tobą 9 miesięcy błogiego lenistwa? Nic bardziej mylnego! Kasia Bosacka udowodni ociężałym damom, że to nie choroba a tym bardziej nie pretekst do zalegania na kanapie. Prowadząca zajmie się również skompletowaniem wyprawki dla noworodka. Kasia Bosacka, doświadczona ciężarówka podpowie jak nie zgubić się w gąszczu przepięknych ale często wcale nieprzydatnych gadżetów. Po czym poznać, że akcja porodowa właśnie się rozpoczęła? Co zabrać ze sobą do szpitala? Gdzie rodzić i czym kierować się przy wyborze szpitala? To wszystko sprawdzi Kasia Bosacka! Jeśli chcesz przejść ciążę zdrowo, aktywnie i z humorem oglądaj „O Matko! Mamo to ja!” a dowiesz się jak to zrobić!
 • Surowi rodzice 3

  15-letnia Klaudia z Bytomia i jej rówieśnik, Mateusz z Sosnowca, to nastolatki w „Surowych rodzicach”. Klaudia spędza czas głównie na poprawianiu swojej urody. Najważniejsze dla niej jest to, żeby ładnie wyglądać. Lubi, gdy inni ją podziwiają. Dbanie o idealny wygląd, to w zasadzie główne zainteresowanie tej piętnastolatki. W domu nie wywiązuje się z żadnych obowiązków. Nie pomaga mamie dosłownie w niczym. Nie odrabia nawet zadanych lekcji, bo nie chce jej się uczyć. Powtarzała szóstą klasę podstawówki oraz pierwszą klasę gimnazjum. Co zaskakujące, Klaudia zupełnie się tym nie przejmuje, bo uważa, że edukacja do niczego jej się w życiu nie przyda. Irytuje ją zwłaszcza mama oraz młodsza siostra, którą Klaudia na każdym kroku zaczepia i prowokuje. Szkoła mogłaby również nie istnieć dla 15-letniego Mateusza. Aż trzy razy powtarzał piątą klasę podstawówki. Ten chłopak nie ma żadnych planów na przyszłość. Ulubionym słowem Mateusza jest „nie”. Lubi powtarzać je wielokrotnie i przy każdej nadarzającej się okazji. Nie wiadomo jak przemówić mu do rozsądku i jak zmobilizować do działania. Jak łatwo się domyślić, w domu, Mateusz nie robi kompletnie nic. Wielkim problemem dla niego jest nawet pościelenie swojego łóżka, czy wyniesienie śmieci. Lubi spędzać czas na beztroskim nic nierobieniu, w towarzystwie kolegów, paląc papierosy. Klaudia i Mateusz wyjadą do pięknej wsi Horodyszcze położonej w województwie lubelskim, i tam zamieszkają u surowych rodziców – Reginy i Antoniego, którzy wychowali trójkę dzieci. Regina i Antoni prowadzą gospodarstwo rolne wraz z niewielką stadniną koni. To ludzie, którzy niezwykle cenią sobie pracowitość i pokorę, a bezstresowe wychowanie uważają za nie do końca dobry sposób na ukształtowanie charakteru młodego człowieka. W ich gospodarstwie zawsze było dużo do zrobienia, a robota jak wiadomo, nigdy sama się nie zrobi. Swoje dzieci wychowali głównie przez pracę, obowiązki i posłuszeństwo, ale też zrozumienie i miłość. Czy kilka dni spędzonych u rodziny państwa Traczów, spowoduje, że Klaudia zrozumie, że ładna buzia to nie wszystko i w życiu liczą się tak naprawdę inne wartości? Czy mający do tej pory dwie lewe ręce do wszystkiego Mateusz, będzie w stanie nauczyć się czegokolwiek pożytecznego od pana Antoniego – człowieka, dla którego wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu to cecha, którą zawsze starał się wpoić swoim własnym dzieciom? Czy surowi rodzice zmobilizują Klaudię i Mateusza do nauki i sprawią, że Mateusz zda zaległe egzaminy? [Horodyszcze]
 • Tajemnice show biznesu 3

  W pierwszym odcinku „Tajemnic show biznesu” prowadząca program, Agnieszka Szulim, opowie o młodych i sławnych gwiazdach. W programie pojawią się informacje dotyczące powracającej fali popularności boys bandów w Polsce i na świecie. Reporterzy programu prześledzą istotę popularności Dawida Kwiatkowskiego. Poznacie ogromny fanklub piosenkarza. Dowiecie się, dlaczego młody wokalista doczekał się, podobnie jak jego koleżanka po fachu Selena Gomez, swoich wyznawców zwanych „Kwiatanatorami”. Agnieszka wyśledzi, kim są bracia i siostry, znanych z czerwonego dywanu, celebrytów. W programie okaże się też, dlaczego i w jaki sposób każdy może wejść na tak zwane warszawskie salony i poznać z bliska swoje ulubione gwiazdy.
 • Idealna niania 5

  Kasia mieszka pod Warszawą i sama wychowuje 6-letniego Olka, inteligentnego, pomysłowego i ciekawego świata chłopca. Kasia mówi o synu, że jest spostrzegawczy i potrafi wyciągać wnioski niczym dorosły człowiek. Ponieważ mama prowadzi własną firmę, a Olek zacznie niedługo naukę w szkole, kobieta poszukuje niani, która przyprowadziłaby chłopca ze szkoły i zaopiekowałaby się nim podczas nieobecności Kasi. Idealna niania powinna być osobą doświadczoną i zaangażowaną w opiekę nad dzieckiem. Osoby, które Kasia zaprosi na rozmowy to 30-letnia Ania i Łukasz, student filologii angielskiej. Niestety, oboje szybko okażą się totalną pomyłką. Kolejne potencjalne nianie to 25-letnia Kornelia i 47-letnia Basia. Pierwsza ma szalony i nietypowy wygląd, ale jest bardzo sympatyczną dziewczyną, druga – ma ogromne doświadczenie w opiece nad dziećmi. Czy któraś z pań sprawdzi się w roli opiekunki Olka? Przekonajcie się sami! Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego sezonu „Idealna niania”!
 • 66 czego pragną kobiety

  W pierwszym odcinku naszego nowego cyklu zajrzymy w niezbadane odmęty kobiecych marzeń, począwszy od odwiecznej tęsknoty za idealnym mężczyzną, co sprząta, gotuje, niańczy, nie jest zazdrosny i nic nie traci ze swej męskości, poprzez sen o piękny domu z basenem, nielimitowanym flirtowaniu bez zobowiązań, poprzez pragnienia bardziej praktyczne: o idealnym detergencie na wszystko, czy pralce z jednym przyciskiem dopierającej najobrzydliwsze plamy, a kończąc odwiecznej tęsknocie za ideałem piękna, dla którego jesteśmy w stanie poświecić wszystko: własne cycki, usta i własny nos. Zapraszamy.
 • Bad Girls. Cela 77

  "Bad girls. Cela 77" to intymny portret siedmiu Polek osadzonych w więzieniu. Razem palą, śmieją się i przytulają. Opowiadają o swoim codziennym życiu oraz o tym, czego się boją, o czym marzą i czego najbardziej żałują. Zza dymu ich papierosów, wśród maskotek porozwieszanych na ścianach, wyłaniają się niesamowite historie. Dokument "Bad girls. Cela 77" zdobył czwarte miejsce w głosowaniu publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym oraz był pokazywany na wielu międzynarodowych przeglądach.
 • Luksusowe prostytutki

  Są piękne, seksowne, dobrze ubrane i zarabiają około trzydziestu tysięcy euro miesięcznie. Julia, Natasza, Kenza pracują w najbardziej ekskluzywnych miejscach na świecie. Swój zawód traktują bardzo poważnie. Profesjonalne portfolio i znajomość zasad marketingu to podstawa ich sukcesu. Niektóre z nich zostają celebrytkami i są bardziej znane od swoich klientów. Najważniejsze, żeby znaleźć sławnych i bogatych opiekunów, którzy otworzą przed nimi drzwi do świata wielkich pieniędzy i show biznesu. Zapraszamy do świata luksusowych prostytutek.
 • W roli głównej - Weronika Rosati

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • W roli głównej - Olivier Janiak

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • W roli głównej - Anna Mucha

  Program prowadzony przez Magdę Mołek, w którym poznajemy historie życia znanych osób. W dobie "rozkrzyczanych" talk-show, widz otrzymuje klasyczną rozmowę z gościem, podczas której ma okazję poznać jego osobowość. Każdy odcinek to nowa odsłona czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile w życiu swojego gościa, wydarzenia, które zmieniły jego losy. Spotkanie dzieli się na 3 "akty": dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość. Rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Podczas wywiadów, wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.
 • Wiem, co jem 4

  „Piąta ćwiartka”, czyli przez żołądek do serca? W przypadku podrobów, to przysłowie chyba traci swoje znaczenie. Krew, flaki, nereczki, nóżki i ogony - ohyda? Przecież kaszankę, określa się mianem polskiego kawioru, a to nie lada wyróżnienie! Co sprawia, że serca, żołądki, wątróbki, salcesony cieszą się tak dużą popularnością wśród Polaków? Zresztą czym są podroby w porównaniu do owadów, żabich udek, lub byczych jąder? Nasza prowadząca Katarzyna Bosacka wraz gościem specjalnym Andrzejem Łapanowskim wybierze się w podróż w poszukiwaniu kulinarnych obrzydliwości. A może wcale nie obrzydliwości, lecz pyszności?
 • Wiem, co jem 4

  Francuz, bez którego nie wyobrażamy sobie sałatek, past i przede wszystkim jajek. Król polskich stołów, gdy tylko zbliża się Wielkanoc. Statystyczny Polak zjada go rocznie ok. 1,5 kg. Majonez, bo o nim mowa, powinien składać się z żółtek, oleju, odrobiny soku z cytryny i szczypty soli. A jak jest naprawdę? Co kryje się pod wieczkiem majonezów przemysłowych? Czym jest guma guar i czy jajko w proszku, to wciąż jajko? Specjalnie dla Was, Katarzyna Bosacka wyrusza na Kurpie, by pokazać jak się robi prawdziwy majonez i dowiedzieć czy producenci jaj nie robią nas w jajo!
 • Wiem, co jem 4

  Banan, jeden z najchętniej kupowanych przez Polaków owoców. Słodki, pyszny i odżywczy, pełen witamin, minerałów i naturalnego błonnika. Sprawdza się jako przekąska w pracy i szkole oraz składnik wielu deserów. Kiedyś był synonimem luksusu. Dziś, mimo iż powszechnie dostępny, wciąż budzi kontrowersje. Nawet obieranie go przysparza trudności; od której strony zacząć? Czym się różni banan zielony od żółtego i co mają w swoim składzie produkty bananowe? Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące bananów, Katarzyna Bosacka uda się do prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie…
dalej
Zobacz program innych kanałów: