Program TVN Style

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Wiem, co jem 2

  "Mięso mielone, danie w mig skończone" to motto niejednej pani domu. Ale czy wszystkie gospodynie wiedzą, co tak naprawdę smażą w swoich kotletach? Dlaczego mielone strzelają na patelni siejąc popłoch i tłuste spustoszenie na czystych ubraniach? Czy tacki z gotowym mięsem muszą spływać wodą? W tym odcinku „Wiem, co jem” Kasia Bosacka zgłębi tajemnice mielonego mięsa. Zajrzy do słoików z gotowymi daniami, zaduma się nad polskim upadkiem amerykańskiego hamburgera i poszuka sposobów na ożywienie tradycyjnego kotleta. Do zobaczenia!
 • Śmiertelna otyłość

  Historie dwunastu, chorobliwie otyłych osób, które zdecydowały się radykalnie zmienić swoje życie. Każda z nich podda się operacji zmniejszenia żołądka i przejdzie na dietę. Czy wszystkie historie będą miały pozytywne zakończenie?
 • Rosyjskie laleczki w Finlandii

  Kolejnym etapem podróży „rosyjskich laleczek” jest Moskwa. Przyjaciółki nastawiają się na zwiedzanie miasta i świetną zabawę. Przy okazji pobytu w tym mieście Valeria zamierza spotkać się ze swoją ukochaną siostrą, która niedawno obchodziła urodziny. Z kolei Regina i Elena mają wykupione bilety na festiwal muzyki klubowej, który ma być wielkim wydarzeniem związanym z obchodami Dnia Rosji. Nieoczekiwanie Regina rezygnuje ze swojego udziału w imprezie, stawiając Elenę przed dylematem: czy ma pójść sama, czy sobie odpuścić… Jaką podejmie decyzję? W tym czasie Sofia rozkręca swój biznes w Finlandii. Zamierza kupić połowę salonu fryzjerskiego, którego działalność chciałaby w przyszłości powiązać ze swoją kliniką. Marzy jej się, by klientki otrzymały pełen pakiet usług - od zabiegów laserowych i pielęgnacji ciała, po możliwość zadbania o włosy i skórę głowy. Zamierza też wyrwać się do Rosji na krótki urlop i spędzić ten czas z Valerią, Alisą i Reginą. Punktem spotkania przyjaciółek ma być Petersburg. Sofia wiąże z tym miastem wiele cudownych wspomnień, tutaj wyszła za mąż, spędziła wiele szczęśliwych lat… Tutaj też mieszka wielu jej wpływowych przyjaciół. Przebojowa Rosjanka zamierza odkryć przed przyjaciółkami uroki Petersburga i w tym celu szykuje dla nich luksusową niespodziankę…
 • W poszukiwaniu piękna

  Synilga była atrakcyjną, energiczną kobietą, duszą towarzystwa. Miała barwne, ciekawe życie. Cztery lata temu urodziła czwarte dziecko, synka. Niestety Marcel urodził się poważnie chory. Synilga została sama ze swoim dramatem, odsunęli się od niej wszyscy, oprócz mamy. Kobieta długo godziła się z całkowitą niepełnosprawnością syna. Wpadła w alkoholizm, z którego wyszła dzięki własnej sile. Dziś koncentruje się na leczeniu Marcela, szukaniu źródeł nowych terapii. Przyszła do programu, żeby odzyskać swoją urodę. Marzy by wygładzić zmarszczki, które tragedia wyryła na jej twarzy, zlikwidować dolinę łez od przepłakanych nocy, poczuć się lepiej. Synilga chce też obalić stereotyp matki niepełnosprawnego dziecka, zaniedbanej, zapłakanej, bezradnej. Katarzyna Chwedoruk, kierująca kliniką medycyny estetycznej Skinclinic, docenia odwagę naszej bohaterki, która otwarcie mówi o problemie alkoholizmu wśród kobiet. Niestety alkohol wpływa też bardzo destrukcyjnie na skórę, twarz Synilgi jest przesuszona, co uwypukla zmarszczki, kobieta ma też tendencję do obrzęków, a organizm zatrzymuje wodę i nie wypłukuje toksyn. Po kilku tygodniach zabiegów twarz Synilgi odzyskała owal i jędrność. Zabiegi laserowe wygładziły skórę, wypełniacze odbudowały jej strukturę, a rozpuszczalne nici wymodelowały kontur. Rozstępy na brzuchu zostały znacznie zmniejszone, a skóra zregenerowana. Zmęczony i smutny wyraz twarzy Synilgi zniknął bezpowrotnie. Eksperci zrobili wszystko, żeby przypomnieć bohaterce o jej atrakcyjności i sile, aby miała energię do walki o siebie i o zdrowie synka.
 • Dorota was urządzi 3

  Ograniczony metraż i dzieci, które całkowicie zdominowały wszystkie pomieszczenia, to kolejne wyzwanie dla specjalistki od zadań specjalnych – Doroty Szelągowskiej. Rodzina Wasiaków, czyli Kuba, Ewa i dzieci: Zuzia i Tymek, mieszkają w przytulnym, ale niedużym mieszkaniu. Głowa rodziny jest z natury pedantem i uwielbia porządek, ale przy dwójce, wyjątkowo aktywnych dzieci, nie jest to możliwe. Wszędzie są rozrzucone kredki, kartki i ubrania. Dzieci mają swój pokój, ale w ciągu dnia o wiele częściej są w salonie, który pełni funkcję: bawialni, pokoju telewizyjnego, biura i sypialni. W porze obiadowej trudno znaleźć sobie miejsce, w którym można spokojnie zjeść posiłek. Rodzicom marzy się własna przestrzeń w salonie, żeby móc spokojnie pobyć ze sobą, bez dziecięcych akcesoriów. Czy Dorocie uda się pomóc Ewie i Kubie? Jak poradzi sobie z niewielkim salonem i wieloma funkcjami, które musi spełniać? W tej metamorfozie Dorota zainspiruje się stylem Hamptons i wykorzysta manualne zdolności Ewy do zrobienia wyjątkowych dodatków. Dodatkowo widzowie dowiedzą się, jak zrobić stylową lampę i trójwymiarowe obrazki.
 • Afera fryzjera 2

  Salon fryzjerski w budynku, w którym był kiedyś magiel. W tym odcinku Maciek trafia na prawdziwie wybuchową mieszankę. Do salonu został zaproszony przez menadżerkę, która zdecydowała się zgłosić salon w tajemnicy przed mamą i jej współpracowniczką. Wierzy, że są dobrymi fryzjerkami, ale stoją w miejscu, nie rozwijają się i takie spotkanie ze stylistą fryzur może być dla nich szansą na pokazanie się i szkolenie. Okazuje się, że jest w tym sporo racji. Panie mimo dobrych kwalifikacji mają problem z pewnością siebie i całkowicie podporządkowują się klientowi nawet wtedy, kiedy wiedzą, że nie ma on racji i lepiej byłoby znaleźć inne rozwiązanie. Do tego przez ciągły pośpiech i zmęczenie do ich fryzur wciąż wkradają się błędy. Tak też będzie i teraz, w czasie wizyty Maćka wróci do salonu klientka z reklamacją - źle wykonane farbowanie nie utrzymało się nawet 3 dni i zafarbowało jej ubranie. Czy fryzjerki zdawały sobie sprawę, że tak się stanie? Jak wybrną z tej trudnej sytuacji? Co Maciek powie na popełniane przez nie błędy? Komu puszczą nerwy? Czy córka właścicielki nie pożałuje swojej decyzji o zgłoszeniu salonu do programu?
 • Sprzątaczki 2

  Paulina i Zuzia mieszkają wraz z rodzicami oraz dwoma pupilami w przestronnym domu na przedmieściach Warszawy. Są szczęśliwą, zgraną rodziną, która lubi ze sobą spędzać czas i która wspiera się w trudnych chwilach. Paulina jest młodą, rozsądną dziewczyną, jej siostra Zuzia zaś uroczą nastolatką, która żyje w swoim świecie. Dom jest duży i ciężko jest utrzymać w nim porządek, ponieważ domownicy są bardzo zajęci i zrzucają na siebie nawzajem obowiązek sprzątania. Pani domu ma dość takiej sytuacji. Od dłuższego czasu nosi się z zamiarem zatrudnienia kogoś do pomocy. Obowiązek znalezienia odpowiedniej osoby spada na barki dziewczyn, ponieważ rodzice wyjeżdżają do sanatorium na 2 tygodnie i w tym czasie dom ma być wysprzątany na błysk... Po wyjeździe rodziców Zuzia proponuje siostrze zorganizowanie castingu na sprzątaczkę oraz zainstalowanie w domu ukrytych kamery, dzięki którym będą mogły obserwować poczynania potencjalnych kandydatek. Czy dziewczynom uda się znaleźć godną zaufania panią do sprzątania?
 • TRWA

  Wiem, co jem i wiem, co kupuję 6

  W wędlinie, w serku, w święcącym w nocy keczupie. Niby chronią żywność przed psuciem, ale mają złą opinię. W dziewiątym odcinku „Wiem, co jem” konserwanty i inne bajeranty. Okazuje się, że konserwanty odpowiedzialne są za alergie, nadpobudliwość zwłaszcza u dzieci, podejrzewa się je o wpływ na rozwój nowotworów. Dlaczego więc nadal tak chętnie i masowo stosowane są przez producentów? Czy naprawdę wszystko musi leżeć całe wieki na półce? Okazuje się niestety, że świat bez konserwantów nie byłby rajem. Po pierwsze żywność szybko by się psuła, a to prowadziłoby do masowych zatruć – bakteriami, wirusami, grzybami. Do tego żywność kosztowałaby krocie! Kasia Bosacka sprawdzi zatem, czy konserwanty są takie straszne jak je malują. Zobaczcie koniecznie. A w „Wiem, co kupuję” galaretka z pianką, czyli o modelowaniu włosów. Polki rocznie wydają na pianki, żele, pasty i lakiery do stylizacji fryzur ok. 500 mln zł. Modelujące, powiększające objętość, utrwalające. Tylko które subtelnie ujarzmią naszą fryzurę, a które zrobią nam na głowie hełmofon? Koniecznie zobaczcie też nasz test lakierów! Który najlepiej zniesie deszcz i wiatr? Zapraszamy.
 • Sablewskiej sposób na modę 5

  Często podziwiamy ludzi za ich wygląd, imponują nam ich dokonania. W kolejnym odcinku swojego programu Maja Sablewska spotkała kobietę, którą podziwia, która jej zaimponowała i która stała się dla niej autorytetem, dlatego, że jest matką… Sablewska uwielbia pomagać, ale to bohaterka jej pomogła. Wspaniale jest czasem zdać sobie sprawę z tego, co jest najważniejsze życiu. Monika ma 9 dzieci, a że nigdy nie miała szczęścia do facetów, więc wychowała je w sumie sama. I w życiu nie przyszło jej do głowy, żeby się poddać czy narzekać. Śmieje się, że zawsze chciała mieć trójkę dzieci, ale trzy razy wypowiedziała życzenie. Monika ma 48 lat, jest inteligentną, silną, świadomą swoich wad i zalet kobietą. Jednak zabolały ją bardzo słowa dziewięcioletniego syna, „nie chciałbym mieć mamy, która wygląda jak babcia”. Bohaterka ma też jeden ogromny kompleks – bardzo chore i zaniedbane zęby. Wychowanie dziewięciorga dzieci to misja, ale Monika dojrzała, do momentu, w którym chciałaby wreszcie zrobić coś dla siebie. W przypadku Moniki żadna metamorfoza nie miałaby sensu, jeśli nie zacznie się od leczenia jej zębów, dlatego pierwsze kroki prowadząca i bohaterka kierują do kliniki stomatologicznej. Podczas pierwszego spotkania Maja nazwała Monikę królową i tak zostało już do końca współpracy. Autorka programu finał zmian bohaterki, przeniosła ze swojego atelier do pałacu, żeby Monika mogła poczuć się doceniona i dopieszczona, jak prawdziwa królowa. Nowoczesne stylizacje zaproponowane przez Maję - modne kimono, kurtka bomber, ramoneska i dżinsy rurki – natychmiast odjęły lat Monice. To kolejny dowód na to, że moda nie ma rozmiaru i nie ogranicza jej żadna metryka. W wydaniu Sablewskiej moda może być terapią, a tego właśnie było trzeba Monice.
 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu

  Wydaje się, że trzy dni przed weselem wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a państwo młodzi spokojni i szczęśliwi czekają na najważniejszy dzień w swoim życiu. Niestety, najczęściej właśnie wtedy wszystko zaczyna się sypać. Suknia panny młodej okazuje się za duża, firma dekorująca salę zapomina przywieźć kwiaty, a teściowe do wszystkiego się wtrącają. Emocje sięgają zenitu. Wesele stoi pod znakiem zapytania. Co zrobić, kiedy przygotowania do ślubu nie idą zgodnie z planem? Wystarczy wezwać na pomoc pogotowie weselne TVN Style. Izabela Janachowska, znana tancerka i autorka bloga o tematyce ślubnej, potrafi zapobiec każdej katastrofie. Zjawia się trzy dni przed ślubem i pomaga państwu młodym rozwiązać wszystkie problemy, które stają na ich drodze. Nieważne, czy jest to skromna impreza dla najbliższej rodziny czy przyjęcie z wielkim rozmachem, gospodyni programu sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla każdej z par. A potem wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.
 • Dom od nowa

  Po remoncie salonu i piwnicy, w dzisiejszym odcinku Nicole wzięła się za remont kuchni. Mimo tego, że pomieszczenie jest małe, okazuje się, że remont nie jest wcale taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Największym wyzwaniem jest rozkład kuchni. Liczba okien i drzwi sprawia, że pomieszczenie nie ma ścian, które można by zagospodarować. Ze względu na jego wielkość, nie da się też wstawić szerokiej kuchenki o której marzyła Nicole. Są też jednak dobre wiadomości. Po pozbyciu się starych urządzeń elektrycznych, okazuje się, że pod linoleum znajduje się dobrze zachowana sosnowa podłoga, a przepiękne meble, które zostały zrobione na zamówienie, wystarczy odnowić. Kuchenny remont nie obejdzie się bez łatania dziur, octu, sody oczyszczonej, szczoteczki do zębów i… niezbędnej pomocy taty Nicole. Czy uda się wyremontować kuchnię tak żeby mimo wielkości stała się przestronnym pomieszczeniem? Co Nicole znalazła za piekarnikiem? Czyje gniazdo było za szafką? Czy mimo małego rozmiaru pomieszczenia uda się wstawić kuchenną wyspę? Wszystko wyjaśni się po obejrzeniu odcinka!
 • Walka o remont

  W tym odcinku Josh Temple zajmie się zagraconym i bezużytecznym garażem w domu Shyli i Edwina. Ona jest weterynarzem, on – grafikiem; spotkali Josha w miejscowym markecie budowlanym. W domu nawet zwierzęta mają swój pokój, wyjątkiem jest Edwin, który nie ma się gdzie podziać ze swoim sprzętem do pracy i gramofonami. Zobaczcie koniecznie jak zaniedbany garaż zamieni się w prawdziwą „męską jaskinię” z pięcioma telewizorami, szafkami, barem i korkową podłogą oraz wykonanymi na specjalne zamówienie: ścianą z krokodyla i lustrzanymi półkami. Zapraszamy!
 • Ekskluzywny koncert Adele

  Fani czekali na nową płytę Adele aż cztery lata. Pierwszy singiel „Hello” bardzo szybko stał się fonograficznym fenomenem. Już w dwa pierwsze dni od jego premiery bił rekordy we wszystkich możliwych zestawieniach. Na YouTubie był oglądany średnio milion razy na godzinę! W dniu premiery krążka, telewizja BBC pokazała ekskluzywne show z Adele w roli głównej. Piosenkarka opowie o swoim życiu i twórczości oraz pod przebraniem weźmie udział w konkursie na najlepsze wykonanie swojego utworu. W trakcie kameralnego koncertu będzie można usłyszeć jej największe hity takie jak: „Someone Like You”, „Rolling in the Deep” czy „Skyfall”. Nie zabraknie też premierowych utworów z nowego albumu artystki. Zapraszamy!
 • In vitro - szczęście z probówki

  W tym odcinku wracamy do historii Inny i Tolika. Kobieta ma tylko jedną nerkę, drugą straciła w dzieciństwie. Musi przejść dokładne badania i konsultację profesorskie, które dadzą odpowiedź na pytanie: czy ciąża Inny zagrozi jej życiu? Jaki będzie werdykt nefrologa? Czy Inna przejdzie zabieg transferu zarodków? Dziś poznamy też kolejnych bohaterów: Irinę i Pietię. U kobiety zdiagnozowane poronienia nawykowe. Trzy razy była w ciąży i trzy razy poroniła. Ira ma w związku z tym potworne fobie i lęki. Bardzo chce dziecka, ale koszmarnie boi się zachodzić w ciążę bo…boi się kolejnych wizyt w szpitalu, informacji o poronieniu, kolejnej aborcji wymuszonej martwą ciążą. Na początku wraz z mężem zachowują pogodę ducha, wygłupiają się, cieszą. Przestaje być śmiesznie, kiedy pojawia się podejrzenie kiły u Pieti…Czy dokładne badania potwierdzą to podejrzenie? Kolejne kroki procedury in vitro okazują się zbyt trudne dla Iriny. Zajmie się nią psychoterapeuta, który postanowi zastosować terapię szokową i skonfrontować Irinę z jej lękami i traumą. Ira znajdzie się na oddziale noworodkowym szpitala położniczego. Czy kobieta pokona strach i opanuje lęki? W trakcie kręcenia materiału przychodzą wyniki badań Pieti na kiłę… czy Pietia rzeczywiście jest chory?
 • Tonąc we własnej skórze

  Emocjonalny obraz ukazujący życie trzech osób, które „toną” we własnej skórze. Jej nadmiar pozostał po olbrzymiej utracie wagi i stał się dla nich prawdziwą udręką. Pauline, Gregg i Sarah pod ubraniem ukrywają swój wstydliwy problem. Łącznie stracili ponad 255 kg. Ich marzenie o schudnięciu zmieniło się jednak w koszmar. Udało im się wprawdzie pozbyć niechcianych kilogramów, ale po tak dużej utracie masy pozostała wiotka, wisząca skóra. We współczesnym świecie coraz częściej poruszany jest aspekt nadwagi oraz jej konsekwencji. Wiele osób walczy o szczupłą sylwetkę, jednak efektem i przykrą pamiątką po otyłości są często zwały powyciąganej skóry. Niestety, lekarze nie wykonują zabiegów jej usunięcia w każdym przypadku, a operacje wycięcia nadmiaru są kosztowne i inwazyjne. Czy Pauline, Greggowi i Sarah uda się dokończyć swoje metamorfozy i w pełni cieszyć się nowym ciałem?
 • Magiel Towarzyski 19

  W jedenastym odcinku Magla towarzyskiego będą blogerzy, którzy nie wiadomo po co publikują książki, poza tym wywiad o niczym, czyli dom kobiet Anny Popek, oraz autorski wybór cytatów, nagłówków i innych głupot w interpretacji Karoliny Korwin Piotrowskiej. W buduarze Ewa Lankiewicz - ostro i na temat. W klapach: blogerzy modowi (i nie tylko) i ich śmiałe próby literackie. Czy udane? Dowiecie się tego od Karoliny Korwin Piotrowskiej, która oceni je po swojemu. Bez taryfy ulgowej. Ponadto Anna Popek z córkami o swoim życiu, diecie św. Hildegardy i sadzeniu krzewów w ogrodzie. Sensacje na 6 stron. Z sesją fotograficzną włącznie. W „zagranicy”: dwa wielkie wydarzenia - premiera „Spectre”, czyli nowy James Bond alias piękny Daniel Craig. Kto na premierze pojawił się bez stanika? I bijący rekordy oglądalności w sieci teledysk Adele „Hello”, zapowiadający jej nową płytę, oraz towarzyszące mu ciekawe wywiady, które przeczytać możemy w prasie branżowej. Ponadto tweet z Polski, który poszedł w świat i Nigella Lawson na premierze swojej nowej książki. Gościem Magla będzie urocza i skromna Osi Ugonoh. W rok po zwycięstwie w Top Model Osi opowie o tym, jak to jest mieć w biodrach o 3 cm za dużo i jaki ma sposób na to, aby utrzymać się w kapryśnym świecie polskiego i światowego modellingu.
 • wieczór
 • Wiem, co jem 6

  Słodka czapeczka dla truskawek, kwaśna kołderka dla ogórków, najbielsza ozdoba tortu. Śmietana. Rada Europejska zarządziła, że śmietaną nazywać można tylko produkt, w którym nie ma żadnych dodatków. A czy ktokolwiek taką znajdzie w sklepie? Za to Inspekcja Handlowa znajduje w sklepowych śmietanach same cuda: dziwne składniki w tej nazwanej „tradycyjna”, zagęstniki w tej z napisem „naturalnie gęsta”, brzydki zapach, zły smak i nieprawidłowy skład. Po co w śmietanie ten sam składnik, którego używa się do produkcji... papieru? W piątym odcinku „Wiem, co jem” Katarzyna Bosacka podpowie też, jak nie dać się nabrać na hasła marketingowe i sielskie rysunki na psudośmietanowych wyrobach. Czy śmietanka w proszku do kawy to po prostu wysuszona śmietanka, czy kolejna chemiczna ściema? Zobaczcie koniecznie!
 • Wiem, co jem 6

  Wiejski z boczkiem, wykwintny z koniakiem, turystyczny… a kto by tam sprawdzał z czego. W szóstym odcinku „Wiem, co jem” wszystko czego nie wiecie o pasztecie. Przed wejściem Polski do Unii Europejskiej producentów obowiązywały Polskie Normy, które określały nie tylko skład, smak, konsystencję i kolor pasztetu, a nawet zawartość w nim tłuszczu i soli. Dziś producenci mogą do pasztetu dodać prawie wszystko. Jak go kupować, żeby nie wyszedł nam niezły pasztet? Katarzyna Bosacka zbada, po co producenci dodają do pasztetów tajemniczych homogenatów i z lupą poszuka w pasztetach...mięsa. W pasztecie z kaczkami na pudełku najwięcej jest wody i tłuszczu wieprzowego. Jak firmy mamią nas atrakcyjnymi opakowaniami i sugestywnymi hasłami? Który pasztet ma lepszy skład – ten dla ludzi, czy dla psa? I który wybierze nasz pupil? Serdecznie zapraszamy!
 • Perfekcyjna Pani Domu 3

  W Polsce nigdy tak dużo nie mówiło się o sprzątaniu. Słowo „perfekcyjna” odmieniane jest na wszystkie możliwe sposoby. Test białej rękawiczki, szarfa odpowiedzialności, zasada 3P. Wszyscy wiedzą, o co chodzi, a „Perfekcyjna Pani Domu” znów wkracza do akcji. Z jakimi problemami zetknie się tym razem? Kto zgłosi się do niej po pomoc? Zajmowanie się domem to zajęcie tylko dla kobiet? Nic bardziej mylnego. W kolejnym sezonie szkolenie u „Perfekcyjnej Pani Domu” przejdą także panowie. Testowi białej rękawiczki podda się rozwodnik, którego mieszkanie zazwyczaj sprzątają przyjaciele oraz uciekinier z małego miasteczka, który postanowił zacząć wszystko od nowa. Zadziwiające historie życiowe bohaterów nieraz zaskoczą prowadzącą. Pod jej skrzydła trafi wychowanka domu dziecka oraz kobieta, która przez dwadzieścia lat mieszkała w Brazylii, gdzie jej posiadłością zajmowała się służba. Teraz musi zadbać o porządek sama. W programie nie zabraknie też niesfornych mężów, rozbrykanych dzieci oraz gromadek psów i kotów. Każdy dom i jego mieszkańcy to dla „Perfekcyjnej Pani Domu” nowe wyzwanie. Małgorzata Rozenek zdradzi widzom kolejne sprytne sposoby na radzenie sobie z bałaganem. Czas na porządki z „Perfekcyjną Panią Domu”.
 • Pani Gadżet 10

  Czas na nową porcję gadżetów od Ani Nowak-Ibisz! Co w tym odcinku? Coś praktycznego i coś… pięknego. Pani Gadżet zebrała kilka przedmiotów, dzięki którym dom stanie się ładniejszy: podświetlane napisy (z przesłaniem!), komodę zrobioną z… walizek i designerską lampkę nocną. Z gadżetów praktycznych zobaczycie odkurzacz bez kabla, kosz na śmieci z mnóstwem potrzebnych przegródek i odświeżacz powietrza o specjalnym przeznaczeniu. To w studiu, a co w testach? Będzie ciekawie! Dla tych, którym zawsze rozładowuje się telefon, będą powerbanki, czyli przenośne źródła energii – również w kształcie słodkiego serduszka. A na prawdziwy deser – prawdziwy relaks: masażery do każdej części ciała…
 • Życie arabskich kobiet

  Arabia Saudyjska to monarchia absolutna, która nie przypomina innych krajów muzułmańskich. Rządzi się swoimi własnymi surowymi zasadami, które dyktuje religia. Turyści mogą odwiedzać ten kraj tylko pod pewnymi warunkami. Niechętnie wpuszczani są także zagraniczni dziennikarze. Mało kto, wie jak naprawdę wygląda życie mieszkańców tego kraju. To także jedno z nielicznych państw na świecie, w którym kobiety nie tylko nie mogą głosować, ale nawet prowadzić samodzielnie samochodu. Wszystkie mają obowiązek noszenia nikabów, które zakrywają je od szyi do kostek. Ich status prawny jest taki sam jak status ich dzieci. Są kontrolowane na każdym kroku. Jak wygląda ich codzienne życie? Czy brakuje im niezależności? A może po prostu tak im wygodnie i lubią spędzać czas w "złotych klatkach"?
 • Rosyjskie laleczki w Finlandii

  Nasze bohaterki wróciły właśnie z ekscytującej wycieczki do Rosji i od razu wpadły w wir własnych spraw i biznesu. Waleria będzie wspominać swoje początki w Finlandii, kiedy wraz z mężem usiłowali rozkręcić biznes. Wspomnienie pożaru w jej pierwszym sklepie wywoła łzy… To były najtrudniejsze miesiące jej życia, tym bardziej, że niespodziewanie zmarł ukochany mąż a biznes jeszcze nie przynosił dochodów. Dziś Waleria jest twardo stąpającą po ziemi bizneswoman, kiedyś była kierowcą, tragarzem, księgową, zaopatrzeniowcem i specem od PR w jednym. Elena zorganizuje pokaz mody, z którego dochód pragnie przekazać na szczytny cel. Jej Stowarzyszenie dba o dzieci z ukraińskich sierocińców, które żyją w tragicznych warunkach… czy wszystko pójdzie tak, jak zaplanowała Elena? Czy pokaz ściągnie tłumy, które hojnie sypną datkami? Zajrzymy też do pozostałych „Rosyjskich laleczek”; sprawdzimy, czy Reginie uda się sprzedać naprawdę luksusowy, ogromny, minimalistyczny dom nad jeziorem? Spotkamy też żywiołową i szaloną Alisę, która jak zawsze spóźni się na trening kickboxingu i zerwie współpracę ze swoją menadżerką… zapraszamy!
 • Miasto Kobiet 17

  Eksperci nie mają wątpliwości – polskie dzieci tyją na potęgę. Tylko czyja to wina? Instytut Żywności i Żywienia opublikował najnowsze badania dotyczące otyłości i nadwagi. Jest bardzo źle. Już co piąte dziecko w wieku szkolnym waży za dużo, podczas gdy w latach ’70 zjawisko to dotykało niespełna 10% uczniów. Lekarze alarmują – z tego się nie wyrasta. Jakie są przyczyny narastającej plagi otyłości i jak możemy uchronić przed nią nasze dzieci? Podczas gdy obrońcy życia walczą o zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej, a liczni lekarze odmawiają usunięcia ciąży nawet w przypadkach dopuszczanych ustawą, kolejne kobiety decydują się na nielegalna aborcję. Niektóre z nich stać na zabiegi w pięknych, zagranicznych klinikach. Większość zamiast profesjonalnego zabiegu wybiera jednak mieszanki leków lub tabletki wczesnoporonne z Internetu, które stanowią ogromne zagrożenie dla ich życia lub zdrowia. Jak wygląda podziemie aborcyjne w Polsce? Wstajesz rano. Co robisz? Witasz dzień wrzuceniem fotki na Snapchat. Sprawdzasz liczbę nowych followersów na Instagramie. A na koniec śledzisz komentarze na Facebooku. Jaką rolę odgrywają portale społecznościowe w życiu naszych gwiazd? Czy pierwsze życie to życie w sieci?
 • W roli głównej - Agnieszka Grochowska

  Tym razem W roli głównej ”Agnieszka Grochowska - piękna, skromna i utalentowana aktorka. Jej cecha charakterystyczna - zawrotna szybkość mówienia. Po trzech latach od ostatniego spotkania z Magdą Mołek, wiele się u niej zmieniło. Urodziła dziecko. Zagrała wymarzoną rolę w filmie „Obce ciało” Krzysztofa Zanussiego, choć krytyka była bezlitosna i dla niej i dla filmu. Wystąpiła w zagranicznych produkcjach u boku hollywoodzkich gwiazd. W tym roku została najlepsza aktorką festiwalu w Gdyni za rolę w filmie „Obce niebo” w reżyserii swojego męża Dariusza Gajewskiego. W programie opowie, jak pracowało jej się z mężem, dlaczego wyprowadził się z domu i z jakiego powodu wpadła w szał podczas kręcenia jednej z filmowych scen. Wyzna, czy macierzyństwo dało jej w kość, dlaczego nie lubi płacić rachunków i spróbuje poddać się małemu testowi przygotowanemu przez Magdę...
 • Erotyczny biznes

  Richard i Neal, właściciele Lovehoney, rozkręcili w Londynie swój pierwszy sklep z gadżetami erotycznymi - Coco de Mer. Dedykowany jest klientom z zasobną kieszenią, dominuje w nim klimat dekadenckiej cyganerii. Mimo, że w ofercie są unikatowe, ekskluzywne produkty, to miejsce nie przynosi zysków, wręcz przeciwnie – spore straty. Richard i Neal chcą ratować interes i w związku z tym planują wprowadzić kilka nowych gadżetów zaprojektowanych z myślą o szczególnie wymagających nabywcach. Tymczasem w Lovehoney, dopieszczana jest prezentacja marki Bluebelle, oferującej bieliznę i seksowne zabawki. To kolejna inwestycja Richarda i Neala, skierowana do pań w każdym wieku, które cenią sobie szyk i elegancję. Prezentacje produktów odbywają się w wąskim, intymnym gronie po to, by zapewnić klientkom maksymalny komfort i dyskrecję. To gorący okres dla firmy - do mediów wkrótce ma trafić nową kampania reklamująca Coco de Mer. Będzie ona kosztowała niezłą sumkę pieniędzy… Jakie decyzje podejmą Richard i Neal? Czy uda im się zainteresować klientów nowymi, wymyślnymi gadżetami? Przekonajcie się sami!
 • Złodzieje tożsamości

  Gdy grupa zwariowanych komików przejmuje kontrolę nad życiem dwójki ludzi, wszystko może się zdarzyć. Prawdziwy „reset życia” czeka bohaterów tego komediowego reality show. Dwójka uczestników, trójka komików i trzy ekstremalne zadania. Na odważnych, którzy zgłosili się do tego programu, czeka prawdziwa rewolucja. Ich realny i wirtualny świat zostanie wywrócony do góry nogami. Macho, który ma się wcielić w drag queen, czy hipster, który musi zaprezentować najgorszą w dziejach wystawę sztuki jako własną twórczość – to tylko niektóre z wyzwań. Wszystko to jest dokumentowane i zamieszczane bezpośrednio na profilach społecznościowych bohaterów tak, aby znajomi mogli na bieżąco śledzić ich wyczyny. Czy uczestnicy stawią czoła wymagającym zadaniom? Czy ich znajomi zorientują się, że sami też są częścią intrygi? Kto zostanie nagrodzony przez komików w finale?
 • W roli głównej - Magda Mielcarz

  Magda Mielcarz - dawniej modelka, dziś aktorka, żona bogatego prawnika po Harwardzie, młoda mama. Posiadaczka dwóch paszportów. Dla wielu – po prostu: piękna, mądra i szczęśliwa kobieta. Wciąż szuka swojego miejsca. Przygotowuje autorską płytę z własnymi piosenkami i chętnie stanęłaby po drugiej stronie kamery. Magdzie Mołek opowie, dlaczego nudził ją zawód modelki oraz jak udało jej się uniknąć „sponsoringu” i narkotyków. Wyjaśni, dlaczego w filmie Quo Vadis nie działało prawo grawitacji. Zdradzi, czym urzekł ją amerykański mąż oraz czy jest Matką Polką.
 • W roli głównej - Katarzyna Niezgoda

  Autorskie wywiady Magdy Mołek od kilku sezonów cieszą się dużą popularnością nie tylko u widzów, ale także osób ze świata show biznesu. Dzięki wyjątkowej atmosferze stwarzanej przez prowadzącą, „W roli głównej” wystąpiło już wielu znanych, ciekawych i szanowanych gości. W wiosennym sezonie program pojawi się na antenie z nową szatą graficzną i odmienionym studiem. Magda Mołek nakłoni swoich gości do bardzo intymnych zwierzeń oraz zada pytania, które nigdy wcześniej nie padły. Goście opowiedzą o swoich sukcesach i porażkach, zdementują plotki oraz zdradzą sekrety zawodowej kuchni.
 • W roli głównej - Ala Janosz

  Ala Janosz była pierwszą zwyciężczynią Idola. Miała wtedy 18 lat. Zdobyła wielka popularność i kontrakt na sześć płyt. Nagrała tylko jedną i choć ta sprzedała się w nakładzie 30 tysięcy egzemplarzy, krytycy nie zostawili na niej suchej nitki. Ala zniknęła na długie lata, ale dzisiaj powraca z nową, zupełnie inna płytą. W rozmowie z Magdą Mołek dowiemy się, co się działo przez te dziewięć lat nieobecności i dlaczego wielki sukces zakończył się wielką porażką. Czy tamte doświadczenia ją zmieniły? Czy cos straciła? Kim jest dzisiaj?
 • Wiem, co jem 2

  Ulubiony sport Polaków? Piłka nożna i grillowanie! Jednak czy to, co wrzucamy na ruszt jest zdrowe? Czy równiutko cięta kiełbaska nie jest czasem towarem, na który nacinają nas producenci? Czy kupując mięso w gotowej marynacie, nie marnujemy własnego zdrowia? Dlaczego przyprawa grillowa ma w sobie morze soli, sztuczne poprawiacze smaku, konserwanty i... aromat dymu wędzarniczego, a wszystko to za jedyne 30 zł za kilogram? Ile toksyn i chemii ma chemiczna podpałka? Jednym słowem w kolejnym odcinku „Wiem, co jem” dowiecie się, co i jak grillować, żeby nie chorować.
 • Wiem, co jem 2

  Solimy ogórki i pomidory, jemy słone śledzie, grillujemy na słono. Lekarze przestrzegają , że jedzenie soli w nadmiarze może zabijać! Ale przęciętny Polak nic sobie z tego nie robi, zjada beczkę soli rocznie i ....choruje na nadciśnienie. O tym w "Wiem, co jem"
 • Wiem, co jem 2

  W ciepłe dni oferta przyprawia o zawrót głowy, ale tak na chłodno rzecz biorąc, czy jemy tak mało lodów, bo taki jest w Polsce zwyczaj, czy dlatego, że są niejadalne? Wodniste, nafaszerowane chemią i sztucznymi barwnikami, po prostu paskudne? Jak smakują znalezione przez kontrolerów inspekcji handlowej lody śmietankowo-śmietankowe? Co jest w najtańszych lodach o smaku truskawkowym? Truskawki czy ich tani aromat? Jak kupować lody, by zakupy nie zmroziły nas na kość? O tym w „Wiem, co jem”.
dalej
Zobacz program innych kanałów: