Cherry i sekrety wyprzedaży
powrót do listy

Cherry i sekrety wyprzedaży

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Wyprzedaże kochamy i „uprawiamy" wszyscy. Jesteśmy dumni ze zdobyczy niczym sportowcy ze złotych medali! Kilka lat światowego kryzysu pogłębiło obsesję wyszukiwania najtańszych ofert. Bieganie na sale to moda i swoiste hobby. Pierwsze wyprzedaże brytyjskie domy towarowe zorganizowały w 1890 roku. Przez dziesiątki lat odbywały się one dwa razy w roku, obecnie trwają... prawie nieprzerwanie!

Cherry Healey wprowadzi nas na zaplecza wielkich sieciówek, abyśmy zobaczyli jak się je organizuje. Prowadząca zdemaskuje sztuczki, na które się nabieramy buszując wśród sukienek, sweterków i koszul; specjalny układ sklepu, rozpylanie apetycznych zapachów czy wyszczuplające lustra to tylko niektóre z nich. Cherry poprosi o komentarz lekarzy; okaże się, że z punktu widzenia biologii haj zakupowy niczym nie różni się od tego po narkotykach!

Czy uwierzycie, że Wasze tętno, puls, poziom stresu i adrenalina podnosi się na widok wymarzonej sukienki w dobrej cenie wielokrotnie – osiągając wartości tak ogromne, że na pogotowiu już dawno podjęto by decyzje o Waszej reanimacji?! Cóż... to raczej zrozumiałe dla wielu z nas, prawda? ;)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix