Instrukcja obsługi kobiety
powrót do listy

Instrukcja obsługi kobiety

Nasze programy: Polskie - wiosna 2017

Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa. To wiemy nie od dziś. Od dawna też wiadomo, że to właśnie faceci znają się na wszystkim najlepiej. Zwłaszcza na kobietach. Czy aby na pewno? Filip Chajzer postara się zrozumieć meandry damskiego świata i na własnej skórze przekona się, jak to jest należeć do płci pięknej.

Zrozumieć kobietę. To dopiero skomplikowane zadanie. Filip Chajzer niczego się nie boi i z przyjemnością podjął wyzwanie. W każdym odcinku zajmie się jednym z ważnych aspektów damskiego życia. Na początek zapyta spotkanych na ulicy mężczyzn, co wiedzą na wybrany temat. Męski punkt widzenia zaskoczy nie jedną panią. Czy każdy z pytanych potrafi odróżnić piersi naturalne od sztucznych? Jaki jest najlepszy sposób na kupienie swojej wybrance bielizny? Dlaczego faceci jak ognia unikają słowa miesiączka?

Teoria jest ważna, ale nie zabraknie także praktyki. Prowadzący zgłębi tajniki kobiecego makijażu. Sprawdzi, jak szybko potrafi umalować się mężczyzna. Eksperymenty Filipa na długo pozostaną w pamięci widzów.

W niezwykle zabawny sposób dowiemy się także, ile w imię piękna jest w stanie przecierpieć płeć brzydka oraz jakich zabiegów boi się najbardziej. Czy „wieczne odchudzanie" wpisane jest tylko w kobiecą naturę? Co tak naprawdę mężczyźni wiedzą o seksie?

Cała prawda o kobietach widziana oczami mężczyzn w jednym programie! To trzeba zobaczyć!

Filip Chajzer będzie miał program... o piersiach
Filip Chajzer będzie miał program... o piersiach
Wideo: fragm. prog. Dzień dobry TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix