Ladyboys
powrót do listy

Ladyboys

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Tajlandia słynie z najpiękniejszych kobiet na ziemi, które jak się okazuje… są naprawdę mężczyznami. W tym łamiącym tabu serialu dokumentalnym zajrzymy w intymny świat Ladyboys, aby odkryć skomplikowane i pełne przepychu życia osób należących do trzeciej płci oraz wydarzenia organizowane dookoła tego fenomenu.

"Ladyboys"
"Ladyboys"

Zachwycające Ladyboys co roku przybywają do Tajlandii, by rywalizować o koronę Miss International Queen. Te, które zdobędą wymarzony tytuł mają szansę osiągnąć status gwiazdy, taki jak 25-letnia Nong Poy, sławna transseksualna celebrytka telewizyjna. Tutaj też odbywa się spektakularne show „Tiffany’s” wabiące setki turystów, w którym to mężczyźni zakładając krzykliwe suknie i nakładając profesjonalny makijaż przemieniają się w zapierające dech w piersiach kobiety.


Ta niezwykła seria śledząc w dzień i w nocy osoby, których pragnieniem jest zmiana płci, oferuje fascynujący wgląd w ich bogate życie oraz wzruszające historie. Podąża także śladami przyjezdnych z zachodu, którzy zachwyceni pięknem tajlandzkich Ladyboys marzą o byciu z nimi lub o byciu jak one.  Szczegółowo przyjrzymy się jak daleko są skłonni się posunąć ci, którzy pragną za wszelką cenę stworzyć iluzję kobiecości idealnej – od nieskazitelnego makijażu i luksusowych strojów od projektantów, po krok ostateczny – ryzykowną operację zmiany płci.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix