Magia Y
powrót do listy

Magia Y

Nasze programy: Polskie - wiosna 2017

Emisja w TV

Premiera: piątek, 21:45

Najbliższa powtórka: niedziela, 17:15

PREMIERA: piątek, 5 maja, 21:45

W PIERWSZYM ODCINKU >>>

Przyszła pora na wielką magię w TVN Style... Znany polski iluzjonista i mentalista - Magik Y, swoimi trikami sprawia, że widzowie zaczynają kwestionować otaczającą ich rzeczywistość. Czy gwiazdy zaproszone do programu dadzą się ponieść i uwierzą w siłę iluzji? Czy spotkanie na ulicy Magika Y zmieni postrzeganie świata przypadkowych przechodniów?

Pokażemy, co czeka znanych ludzi, którzy otworzą przed Magikiem Y drzwi swoich domów i miejsc pracy. Okaże się, że czytając w myślach iluzjonista potrafi odkryć ich największe fobie i najskrytsze tajemnice. A pokazując magię na ulicach da kilku osobom mnóstwo niespodziewanej radości oraz chwile prawdziwego przerażenia.

Za co Joanna Krupa całowała Magika Y? Jak odgadł tajemny przepis Ani Starmach, patrząc jej głęboko w oczy? Jaki największy koszmar Antka Królikowskiego zmaterializował przed nim przy śniadaniu? Jaki był finał gry z Natalią Siwiec w rozbieranego pokera? W jaki sposób skłonił Huberta Urbańskiego do zjedzenia banknotu?

Znikające przedmioty, pojawiające się znienacka zwierzęta, odczytywanie PIN-ów do kart płatniczych i telefonów, lewitacja przedmiotów, niezwykłe triki karciane, a nawet specjalna magia dla psów i kotów w schronisku.

W programie „Magia Y" niemożliwe staje się możliwe. Niejedna osoba będzie przecierała oczy ze zdziwienia. To produkcja, jakiej nie było jeszcze w polskiej telewizji. To czysta magia!

Magia Y
Magia Y
OPISY ODCINKÓW Z SEZONU WIOSNA 2017:

1. odc. >>>

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix