Najgrubszy człowiek świata
powrót do listy

Najgrubszy człowiek świata

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Wielka Brytania zmaga się z problemem otyłości - około 15 mln Brytyjczyków ma znaczną nadwagę. Dziś poznacie historię Paula, który waży 400 kilogramów i jest uzależniony od jedzenia. Sam mówi, że nie kontroluje ilości i jakości spożywanych kalorii, w najgorszym okresie zjadał – uwaga – 20 tys. kalorii dziennie!

Paul potrzebuje pomocy, ale lekarze nie chcą podjąć ryzyka operacji zmniejszającej mu żołądek, nigdy nie operowano aż tak otyłej osoby. Paul zaś nie jest w stanie się ruszać, sam nie spali kalorii. Nasz bohater stracił rodzinę, przyjaciół i godność.

Nie chce stracić życia. Jest bardzo samotny i nieszczęśliwy, jego przyjaciółki to dwie opiekunki, które myją Paula, smarują maściami przeciwodleżynowymi. Z nimi rozmawia, śpiewa. Są jego jedynym kontaktem ze światem.

Historia Paula, najgrubszego człowieka świata, wywołała w Wielkiej Brytanii ogromne poruszenie. Zobaczcie, jak wygląda codzienność Paula i jak walczy on o zgodę na operacje. Czy znajdzie się lekarz, który podejmie ryzyko zoperowania jego żołądka? Zapraszamy na ten wyjątkowy dokument!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix