Paparazzi, rekiny z francuskiej Riviery
powrót do listy

Paparazzi, rekiny z francuskiej Riviery

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Na prywatnych plażach Francuskiej Riwiery, od Cannes po Saint Tropez, pełno jest topowych gwiazd światowego formatu. W okresie letnim jeszcze więcej jest tam wszelkiego rodzaju paparazzich i fotoreporterów. Riviera to dla nich Mekka a pstrykanie zdjęć gwiazdom – „chleb powszedni". Im fotki bardziej pikantne – tym lepiej. Gwiazdy zaś bywają chętne do współpracy, czasem w ogóle nie są zdziwione ani obecnością ani natarczywością paparazzo. Opalone, w skąpych bikini, z drinkami w ręku – chętnie prężą się i pozują do fotek. Taka jest na przykład Paris Hilton. Fotoreporterzy uwielbiają ją z wzajemnością. Paris kocha być w centrum zainteresowania, podziw, tłumy gapiów. Z paparazzi żyje w zgodzie, nigdy nie wytoczyła żadnego procesu.

Bywają gwiazdy chroniące swoją prywatność, szczególnie te, przyjeżdżające z dziećmi, partnerami. Paparazzi muszą stosować różne wybiegi; urządzają pościgi, czatują bez ruchu wiele godzin w jednym miejscu – byle tylko zdobyć zdjęcie. Sprzęt, który wożą ze sobą kosztuje majątek, kilkadziesiąt tysięcy euro. Im lepszy tym wyraźniejsze zdjęcia, nawet te robione z ogromnej odległości. A to oczywiście wyższe zarobki.

Zobaczcie koniecznie, jakie „maszyny" konstruują paparazzi, aby zdobyć jeszcze lepsze, oryginalniejsze zdjęcia. Posłuchajcie, jak zdobywają informacje o miejscu przebywania gwiazd, kto daje im „cynk"? Dowiedzcie się, co mówią o samych celebrytach. Zapraszamy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix