Pożera mnie własna twarz
powrót do listy

Pożera mnie własna twarz

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Bohaterką tego wstrząsającego dokumentu jest 17-letnia mieszkanka Zimbabwe, Tare. Dziewczyna cierpi na rzadką chorobę nowotworową – włókniaka kostniejącego. Przebiega ona u Tare bardzo agresywnie a włókniak przybrał drastyczną postać. Nawet lekarze są zszokowani tempem wzrostu nowotworu. „Nigdy nie widziałem człowieka w tym stanie" – mówi jeden z nich. Tare i jej mama przez 3 lata podróżowały po Zimbabwe, od kliniki do kliniki, próbując wyleczyć nowotwór. Bezskutecznie.

Dopiero członkowie organizacji charytatywnych, poruszeni losem Tare, umożliwili jej wyjazd do londyńskiego szpitala specjalizującego się w trudnych operacjach onkologicznych. Czasu jest niewiele. Jeśli Tare nie zostanie szybko zoperowana – umrze. Nowotwór jest gigantyczny; nie pozwala dziewczynce jeść, pić, mówić i co najgorsze....nie pozwala jej normalnie oddychać.

Nasz niezwykły dokument pokaże Wam, jak dzielna Tare i jej kochająca mama znoszą trudy operacji, powikłań i kolejnych wizyt w szpitalu. Czy usunięcie nowotworu pozwoli dziewczynie na spełnienie marzeń; powrót do rodzinnego domu, rozpoczęcie studiów i normalnego życia?

Zwiastun dokumentu "Pożera mnie własna twarz"
Zwiastun dokumentu "Pożera mnie własna twarz"

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix