Seksturystyka - polowanie na pedofila
powrót do listy

Seksturystyka - polowanie na pedofila

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Co roku tysiące mężczyzn podróżuje po świecie w jednym celu: aby uprawiać seks z dziećmi. Najpopularniejszym celem podróży tych „turystów” jest Kambodża. Do niedawna można było tu kupić dziecko za kilka dolarów. Thierry Darnaudet postanowił z tym walczyć. Stworzył organizację NGO stworzoną z 50-ciu kambodżańskich detektywów, która za cel postawiła sobie odszukanie i przyłapanie na gorącym uczynku jak największej ilości pedofilów.

NGO działa z sukcesami: aresztowała do tej pory ponad 100 przestępców. Wszyscy jednak mają świadomość, że ich działalność to niekończąca się bitwa. Aby uniknąć aresztowań niektórzy pedofile adoptują małe dzieci, aby móc je bezkarnie wykorzystywać. W szokującym wywiadzie jeden z nich przyznaje się do romansu z ośmiolatką, za adopcję której zapłacił 500 dolarów. Inny, znany w Kambodży pedofil, zaadoptował dwóch chłopców. Dla wszystkich pozostaje jasne, że ich wykorzystuje seksualnie, jednak w świetle prawa jest ich opiekunem. Nie można go oskarżyć o pedofilię.

Problemem jest też fakt, że kiedy prawo jednego kraju zaczyna ścigać przestępców – przenoszą się do innego. Najnowszym kierunkiem jest Kenia. Czy stanie się ona nowym Eldorado dla seksualnych zboczeńców?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix