Uliczny szpital
powrót do listy

Uliczny szpital

Nasze programy: Zagraniczne poprzednie sezony

Weekend to w całej Nowej Zelandii czas zabawy i pijaństwa. Ludzie odreagowują ciężki tydzień spędzony w pracy, wylegają na ulice, zapełniają bary i kluby. W piątkowe i sobotnie wieczory, w rozrywkowych dzielnicach, karetki stają się mobilnymi szpitalami.

„Uliczny szpital" to serial o pracy darmowego, nocnego pogotowia ratunkowego w Nowej Zelandii. Głównym zajęciem jego lekarzy jest „zbieranie" z ulic i klubowych toalet pijanych i nieprzytomnych młodych ludzi. Trzeba ich opatrzyć, zbadać czy nie mają poważniejszych obrażeń wewnętrznych, podać kroplówkę, by nawodnić organizm i rozrzedzić stężenie alkoholu we krwi i... czym prędzej odesłać do domów.

Często pacjentami „Szpitala na kółkach" są też ofiary nocnych bijatyk. Rzadziej zdarzają się poważniejsze urazy, ale na takie lekarze też są przygotowani.

Poznamy też bohaterów "Ulicznego szpitala", lekarzy, którzy nocą przemierzają główne ulice miast i pomagają zabawowemu towarzystwu bezpiecznie zakończyć szaloną zabawę oraz cało i zdrowo dotrzeć do domu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix