Twarze TVN Style
Karolina Korwin Piotrowska
  Foto: A.Rożej/TVN

Historyk sztuki z wykształcenia, z zawodu - dziennikarz. Gdyby nie była dziennikarzem, mogłaby być weterynarzem albo gotować w jakiejś knajpie. Robiła w życiu różne rzeczy.

Prowadziła program o filmie w TVP, jeździła regularnie na festiwale do Cannes i Wenecji, produkowała płyty Michała Żebrowskiego i programy telewizyjne, pracowała na planie filmu "Pianista", robiła promocje "Ogniem i mieczem" na festiwalu w Cannes. Ostatnio była naczelną pewnej gazety, z której odeszła, po tym, jak wydawca wbrew jej woli wyciął jedną kartkę. Była to ilustracja jej ulubionego zdania – "Naczelną się bywa, a dziennikarzem się jest".

Przygotowuje książkę…

W wolnych chwilach robi naleśniki oraz słynne w niektórych kręgach towarzyskich placki ziemniaczane, czyta Perez - Reverte, Hemingwaya, Austera, Marininę i Akunina oraz wywiady Teresy Torańskiej, przy akompaniamencie Keitha Jarretta.

Ma w domu ogromną ilość płyt CD i DVD i książek. Bez tego żyć nie może. Uzależniona od TVN 24, dodatku Kultura w "Dzienniku", dodatku "Duży format" w Gazecie Wyborczej, "Śniadania u Tiffany’ego" w wersji książkowej i filmowej oraz od obecności w swoim życiu paru miłych osób.

Była jurorem pierwszych dwóch sezonów polskiej edycji "Top Model" w TVN. W TVN Style prowadziła program "W kinie i na kanapie".

Obecnie w TVN Style prowadzi "Magiel towarzyski" oraz jest członkiem redakcji serii "66 niezapomnianych".

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Agogulska29

W dniu 17.02.2013r. Pani Karolina Korwin Piotrowska
powiedziała o aktorce p. Czartoryskiej, że to ta, która była z papeżem (wiem, że chodzi o aktora) To nie było ani dowcipne ani eleganckie. Za tą wypowidź daje p. Karolinie KLAPĘ! Trzeba uważać; często "rutyniarzom" wydaje się, że im wszystko wolno.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   Izabela Janachowska
   Następna osoba:

   Izabela Janachowska

   tvnpix