Aktualności

Powrót do listy

1 sierpnia 16. urodziny TVN Style. Będzie specjalny program o stacji!

Wiadomości |
1 sierpnia 16. urodziny TVN Style. Będzie specjalny program o stacji!
16 lat TVN Style 
To już 16 lat odkąd na Waszych ekranach zagościło TVN Style, pierwszy kanał tematyczny dla kobiet w Polsce. Z tej okazji 1 sierpnia o godzinie 21:55 wyemitujemy specjalny program, w którym zaprezentowana zostanie historia stacji oraz jej archiwalne nagrania.

Nawet nam ciężko w to uwierzyć. Za nami już 16 lat istnienia TVN Style, czyli pierwszego w Polsce kanału tematycznego poświęconego kobietom. Czas leci nieubłaganie – w Waszych telewizorach pojawiliśmy się w sierpniu 2004 roku. Od tej pory wyjątkowe kobiety tworzyły i nadal tworzą programy dla Was, kobiet. Opisują nasz kobiecy świat, poruszają trudne tematy, pokazują swoje sposoby na łatwiejsze i ciekawsze życie… Ciężko znaleźć coś, czego przez te 16 lat nie prezentowaliśmy na naszej antenie. Jeszcze ciężej spamiętać wszystkie programy, które się tutaj znalazły, a także przypomnieć sobie historię powstania stacji. Dlatego też 1 sierpnia o godzinie 21:55 wyemitujemy specjalny program „16 lat TVN Style”, w którym nie tylko pokażemy Wasze ulubione fragmenty Waszych ulubionych programów, ale także zaprezentujemy historię naszej stacji. To będzie bardzo kobiece pół godziny! Nie może Was zabraknąć!

Ale to nie jedyna atrakcja, jaką na ten dzień dla Was przygotowywaliśmy. Tego samego dnia na naszym YouTube oraz Facebook’u pojawią się specjalne życzenia od gwiazd TVN Style dla Was. Bo bez Was, widzek, ten kanał po prostu, by nie istniał. Oprócz tego na naszym Facebook’u oraz Instagramie zostanie wyemitowana specjalna edycja „Dnia z…”, a jego najważniejszą i najciekawszą częścią będzie rozmowa Agaty Młynarskiej. W ramach naszego wspaniałego cyklu „#agatasiękręci w Stylach” tym razem porozmawia z Wami! Temat urodzin TVN Style poruszy z pewnością także jej kolejna rozmówczyni – gościem dziennikarki we wtorek 4 sierpnia o godzinie 21 będzie Dorota Szelągowska.

Zapowiadają się więc dni pełne atrakcji na antenie TVN Style. A w zanadrzu zawsze mamy dla Was jeszcze jakieś niespodzianki! Trzymajcie więc rękę na pulsie i pamiętajcie – 1 sierpnia o godzinie 21:55 widzimy się przed telewizorami!

16 lat TVN Style16 lat TVN Style

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wesela w dobie koronawirusa. Czy możemy czuć się bezpiecznie?
Następny artykuł:

Wesela w dobie koronawirusa. Czy możemy czuć się bezpiecznie?

tvnpix