Aktualności

powrót do listy

"Panny młode ponad miarę" miesiąc przed ślubem i po bulimii

Wiadomości |
"Panny młode ponad miarę" miesiąc przed ślubem i po bulimii
"Panny młode ponad miarę", 3. odc. 1. sezonu: Ewelina 

Bohaterkami kolejnego odcinka programu „Panny młode ponad miarę" będą dwie 24-letnie dziewczyny. Ewelina, która na co dzień jest studentką pedagogiki, a także Monika, która pracuje jako dyspozytorka karetek.

Ewelina to życiowa optymistka, marzy o wyjątkowej sukni na swój wielki dzień, który już za miesiąc! Do tej pory Ewelina odwiedziła kilka salonów sukien ślubnych, ale udało jej się przymierzyć tylko jeden model. W żadnym miejscu nie było kreacji skrojonych na jej rozmiar. Brak tak ważnego atrybutu na nadchodzący wielkimi krokami dzień ślubu spędza sen z powiek nie tylko przyszłej pannie młodej, ale też jej mamie. Ewelina wybiera dla siebie koronkową suknię, w kształcie literki A. Marzy o takiej, która będzie miała długie rękawki. Izabela przekona jej, że długi rękaw nie jest zawsze dobrym rozwiązaniem, gdyż czasem zamiast optycznie wyszczuplić, nadaje ramionom objętości. Kolejną suknię wybiera dla dziewczyny narzeczony, 27-letni Rafał, pracujący na budowie. Okazuje się, że jego wybór jest o wiele trafniejszy niż samej panny młodej! Pierwsza suknia zaproponowana przez prowadzącą nie przypada do gustu mamie, która marzy o tym, by jej córka miała białą kreację. Czy suknia ostatniej szansy olśni wszystkich?

"Panny młode ponad miarę", 3. odc. 1. sezonu: Monika
"Panny młode ponad miarę", 3. odc. 1. sezonu: Monika

Monika, kolejna bohaterka, na co dzień mieszka w Białymstoku i jest pewną siebie kobietą. Nie zawsze jednak tak było. Monika przez 3 lata zmagała się z bulimią, na którą zachorowała, gdyż nie akceptowała swojej figury, a jej ówczesny partner uzależniał miłość do niej od ilości posiadanych kilogramów. Mimo iż Monika schudła już wtedy 40 kg, to wciąż nie spełniała oczekiwań. Wyniszczająca ją psychicznie i fizycznie choroba trwała około 3 lat, a dzięki determinacji Monice udało się ją pokonać samodzielnie. Dziewczyna poszukuje wyjątkowej sukni na ślub w obrządku prawosławnym w cerkwi. Wybiera dla siebie suknię z długim rękawem i zwiewnym dołem. Jej narzeczony proponuje kolejną kreację i nie trafia zupełnie w jej gust. Czy zatem Izabeli uda się wybrać dla Moniki suknię, która wzbudzi zachwyt teściowej, siostry a nawet obecnego w studio psa bohaterki?

EMISJA 3. odcinka 1. sezonu programu "Panny młode ponad miarę" w niedzielę 17 marca o godz. 13:00.

Powtórki odcinka:

wtorek, 19 marca, 23:10

środa, 20 marca, 13:30

czwartek, 21 marca, 21:20

sobota, 23 marca, 13:35

 


Za pomoc w realizacji programu dziękujemy salonowi Elizabeth Passion ze Szczecina.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Para w rozjazdach marzy o czarno-złotym ślubie
Następny artykuł:

Para w rozjazdach marzy o czarno-złotym ślubie

tvnpix