Aktualności

Wiosna nowości w TVN Style!
Agata Młynarska, wiosna w TVN Style 

TVN Style to od siedmiu lat najchętniej oglądana kobieca stacja lifestylowa w Polsce. W swojej bogatej i różnorodnej ofercie programowej pokazuje wszystkie oblicza życia kobiet. Do grona prowadzących TVN Style należą między innymi: ambasadorka kanału Agata Młynarska, Anna Nowak-Ibisz, Urszula Chincz, Katarzyna Bosacka, Magda Mołek oraz Izabela Janachowska.

Już wiosną zaprezentują widzom nowe odcinki swoich programów. Na antenę powróci „Eks-tra zmiana", w której Agata Młynarska wraz z ekspertami pomogą kolejnym osobom po rozwodzie. Urszula Chincz w „Nowej misji ratunkowej" zaprezentuje widzom mnóstwo sprytnych rozwiązań dotyczących sprzątania, majsterkowania i wystroju wnętrz. Maja Sablewska w swoim programie „Sablewska od stylu. Na okazje" pokaże, jak można ubrać się na różnego rodzaju wydarzenia.

Wiosna w TVN Style to także nowe sezony programów: „Pani Gadżet", „Co nas truje", „W roli głównej", „Gwiazdy prywatnie" oraz „Śluby marzeń". To nie wszystko! TVN Style przygotowała
dla widzów aż sześć wiosennych nowości!

POGROMCY MEDYCZNYCH MITÓW

Wszyscy zgadzamy się, że zdrowie jest najważniejsze! W społeczeństwie krąży wiele teorii na temat tego, co służy naszemu organizmowi. Jak się w tym wszystkim odnaleźć, nie zwariować, a przede wszystkim nie zachorować?! W nowym programie ekipa lekarzy obali mity krążące wokół tematyki zdrowotnej. Eksperci w prosty i przejrzysty sposób podzielą się z widzami swoją fachową wiedzą. Niejednemu z nas pomogą otworzyć oczy i poprawić jakość życia.

KTO TU MIESZKA?

Pięciu bohaterów. Pięć mieszkań. I jedno pytanie: kto tu mieszka? W każdym odcinku uczestnicy odwiedzą pięć domów należących do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki czeka na widzów dopiero w finale programu. Pokaż swoje mieszkanie a powiem ci, kim jesteś...


POWRÓT DOKTORA SZCZYTA

W swoim nowym programie doktor Marek Szczyt, jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce, spotka się z kolejnymi pacjentami. Czy uda mu się pomóc Patrycji z asymetrią twarzy, Sandrze z odstającymi uszami oraz Paulinie z lewostronnym porażeniem ciała i zanikiem mięśni w jednej z łydek? Nie mamy wątpliwości, że doktor Szczyt i jego lekarze specjaliści zrobią wszystko, by odmienić życie bohaterów programu.

MIŁOŚĆ OD KUCHNI

Miłość od kuchni to program randkowy, w którym popularne zdanie – „Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci kim jesteś" nabiera wyjątkowego znaczenia. Bohaterowie na podstawie wyglądu mieszkania będą wybierać kandydatów, z którymi zechcą zjeść kolację. W programie widzowie będą mogli podejrzeć jak mieszkają inni, co jedzą ale przede wszystkim będą świadkami rodzącej się relacji.


KOSMETYCZNE REWOLUCJE

Otworzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń. Utrzymanie się w tym biznesie to zupełnie inna bajka! Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy. Będzie się działo!

TAK POWSTAJE...

Anna Nowak-Ibisz rusza w Polskę, by odkryć świat fabryk i przyjrzeć się, jak powstają przedmioty codziennego użytku. Prowadząca z charakterystycznym dla siebie zacięciem będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Czy producenci zdradzą jej swoje laboratoryjne tajemnice?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
TVN Style na konferencji TVN i Discovery: znane twarze i wielki powrót!
Następny artykuł:

TVN Style na konferencji TVN i Discovery: znane twarze i wielki powrót!

tvnpix