Aktualności

Powrót do listy

"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym": Emisja na TVN Style w niedzielę 15 stycznia!

Wiadomości |
"60 Minutes: wywiad z księciem Harrym": Emisja na TVN Style w niedzielę 15 stycznia!
Książę Harry w wywiadzie "60 Minutes" 
We wtorek 10 stycznia światło dzienne oficjalnie ujrzała autobiografia księcia Harry'ego, zatytułowana "Spare". I chociaż w polskich księgarniach "Ten drugi" ukaże się 8 marca - znacznie szybciej będziecie mogli zapoznać się z głośną rozmową, którą dla amerykańskiej stacji CBS przeprowadził z Harrym Anderson Cooper. "60 Minutes: wywiad z księciem Harrym" - wyemitowany zostanie na antenie TVN Style już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia.

W wywiadzie z Harrym poruszone zostały wątki, jakie książę opisał w swojej autobiografii. Dotknięto tematów trudnych, takich jak jego żałoba po śmierci księżnej Diany w wypadku samochodowym, z którą mężczyzna przez długi czas nie mógł się pogodzić. Anderson Cooper zapytał księcia Harry'ego o jego próby znalezienia ukojenia w narkotykach, a także poczucie wykluczenia z rodziny.

A jeśli o rodzinie mowa - w rozmowie nie pominięto także trudnych relacji pomiędzy Harrym, a jego bratem, księciem Williamem, jak również stosunku Harry'ego do ojca - króla Karola III. Książę zapytany został też o pobyt w Afganistanie, służbę w armii brytyjskiej oraz relacje jego rodziny z Meghan Markle.

Szczególnie głośnymi i poruszającymi wątkami rozmowy są szczegóły dotyczące konfliktu z księciem Williamem (między innymi zaatakowanie i powalenie na podłogę przez obecnego księcia Walii podczas jednej z ich kłótni), jakie Harry ujawnił w autobiografii "Spare", o czym media rozpisywały się jeszcze przed jej oficjalną premierą, po przedwczesnym ukazaniu się hiszpańskojęzycznej wersji książki.

"60 Minutes: Wywiad z księciem Harrym" obejrzycie na antenie TVN Style w niedzielę 15 stycznia, o godzinie 17:30.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Zgłoś remont": Jak zgłosić się do programu?
Następny artykuł:

"Zgłoś remont": Jak zgłosić się do programu?

tvnpix