Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ta impreza!": 50. urodziny obchodzi się tylko raz w życiu!

Wiadomości |
"Ach, ta impreza!": 50. urodziny obchodzi się tylko raz w życiu!
Ach, ta impreza! 
Przed Agnieszką Winnicką i Magdą Sochą-Włodarską kolejna impreza! Tym razem nasze ekspertki pojawią się w uroczymy siedlisku, gdzie pomogą w organizacji nie byle jakiej pięćdziesiątki, bo pięćdziesiątki na łonie natury!

W piątym odcinku programu „Ach, ta impreza” poznamy Iwonę, Edytę oraz Daniela. Iwona prowadzi siedlisko - wynajmuje je turystom, Edyta i Daniel mają własny ośrodek wypoczynkowy nad Pilicą. Bohaterowie są świadomymi ludźmi, którzy stawiają na życie na łonie natury i dobre relacje. Daniel obchodzi pięćdziesiątkę, a jego żona Edyta i szwagierka Iwona chcą wyprawić przyjęcie w siedlisku. Kobiety liczą na wsparcie naszych niezawodnych ekspertek, które pomogą uczynić przyjęcie jeszcze bardziej wyjątkowym!

Magdalena Socha-Włodarska pomoże wybrać idealną kreację jubilatowi oraz dostylizuje sprawczynie całego zamieszania :) Projektantka podpowie jak nosić szorty, a także jak dobrać okrycie wierzchnia na plenerową imprezę, aby wciąż wyglądać pięknie. Doradzi jak dobrać kurtkę do letniej stylizacji oraz opowie o drugim życiu ubrań.

Agnieszka zajmie się dekoracją imprezy. Zauroczona klimatem siedliska dekoratorka zaproponuje wiele rozwiązań w zgodzie z naturą. Krok po kroku wykona ekologiczne świece z węzy pszczelej, nada drugie życie starym, zapomnianym meblom oraz podpowie jak wykorzystać polne kwiaty i trawy do dekoracji imprezy. Agnieszka przygotuje także niespodziankę dla jubilata. Jesteście ciekawi jakimi pomysłami zaskoczą nas tym razem nasze prowadzące? Zapraszamy na kolejny odcinek “Ach, tej imprezy”!

 

PREMIERA 5. odcinka programu "Ach, ta impreza" w niedzielę 29 sierpnia o 12:30.

Powtórki programu:

środa 1 września, 12:55

czwartek 2 września, 22:55

piątek 3 września, 15:50

sobota 4 września, 13:15


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Trzecia prowadząca "Miasto Kobiet" przyszła na nagrania... jako gość!
Następny artykuł:

Trzecia prowadząca "Miasto Kobiet" przyszła na nagrania... jako gość!

tvnpix