Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ta impreza!": szefowa chce podziękować swojemu zespołowi

Wiadomości |
"Ach, ta impreza!": szefowa chce podziękować swojemu zespołowi
Ach, ta impreza!: Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska 
W 10. odcinku programu "Ach, ta impreza!" Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska znalazły się w uroczej warszawskiej kawiarni, gdzie przygotują przyjęcie dla kobiet, które tworzą to niezwykłe miejsce.

W 10. odcinku programu “Ach, ta impreza!” Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska odwiedzą jedną z warszawskich kawiarni. Dumna właścicielka lokalu postanowiła urządzić wyjątkowy wieczór dla swoich pracownic, a zarazem najlepszych przyjaciółek. W ten sposób chciałaby podziękować im za ciężką pracę, dzięki której ich ukochane miejsce przetrwało trudne czasy pandemii. Dziewczyny na jedną noc chciały porzucić codzienne obowiązki i skupić się wyłącznie na sobie. Zadanie jest jedno - mają poczuć się jak prawdziwe gwiazdy wieczoru.

Jak gwiazdy to kino, a jak kino to…. stare hollywood! I oto właśnie temat dzisiejszego wyzwania dla naszych prowadzących. Musi być na bogato, z przepychem i elegancją. Jednym słowem - musi być glamour. To idealne wyzwanie dla Agnieszki Winnickiej. Nasza dekoratorka jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Przestrzeń współczesnej kawiarni ozdobiły pióra oraz eleganckie zasłony podświetlane klimatycznymi lampkami. Agnieszka pokazała także, jak stworzyć spektakularną piramidę z kieliszków, która świetnie sprawdzi się na przyjęciu z każdej epoki. Przed lokalem stanęła wyjątkowa ścianka, na której każdy z gości mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Po sesji mogli bawić się do rana na parkiecie, który Agnieszka wraz ze swoją ekipą stworzyła w szklarni obok kawiarni.

Podczas działań Agi, nasze bohaterki przechodziły niezwykłe metamorfozy pod czujnym okiem Magdy Sochy-Winnickiej. W tym odcinku inspiracją była największa ikona Hollywood, czyli Audrey Hepburn. Dziewczyny dumnie prezentowały stylizacje upamiętniające jej najbardziej znane kreacje filmowe. Jak podobały się sobie w niecodziennym wydaniu?

 

PREMIERA 10. odcinka programu "Ach, ta impreza!" w niedzielę 12 grudnia o godzinie 16:40.

Powtórki odcinka:

poniedziałek 13 grudnia, 23:25

wtorek 14 grudnia, 14:05

środa 15 grudnia, 21:10

czwartek 16 grudnia, 15:05

 

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ta impreza!": magiczna 30. rocznica ślubu w zaczarowanym lesie
Następny artykuł:

"Ach, ta impreza!": magiczna 30. rocznica ślubu w zaczarowanym lesie

tvnpix