Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ta impreza!": urodzinowe przyjęcie dla 9-letniej amazonki

Wiadomości |
"Ach, ta impreza!": urodzinowe przyjęcie dla 9-letniej amazonki
Ach, ta impreza! 

W 12. odcinku programu Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska otrzymały zaproszenie do domu Eweliny, która postanowiła zorganizować wymarzone przyjęcie urodzinowe swojej 9-letniej córeczki Marysi. To wrażliwa i empatyczna dziewczynka, której największą pasją są konie.

Dzięki inicjatywie swojej kochającej mamy, na dziewczynkę będzie czekał urodzinowy świat inspirowany jednorożcami, oraz bajkowym, podniebnym światem. Agnieszka Winnicka zaczaruje ich salon i przemieni go w świat utrzymany w kolorach tęczy. Do aranżacji wykorzysta tęczową gipsówkę i holograficzne elementy. Na gości czekać będzie bufet udekorowany rożkami i tęczową watą, a na nim ukochane przez dzieci słodycze. Nasza prowadząca pokaże, jak w prosty i efektowny sposób pofarbować kwiaty oraz jak udekorować tort tak, aby marzyło o nim każde dziecko.

W tym czasie Magda Socha-Winnicka przygotuje dla naszej młodej bohaterki trzy propozycje stylizacji. Znajdzie się wśród nich kostium profesjonalnej dżokejki, strój inspirowany jednorożcami oraz przebranie, dzięki któremu Marysia całą imprezę będzie mogła spędzić na ukochanym koniu. Która z propozycji skradnie serce dziewczynki? Wspólnie zademonstrują także jak samodzielnie wykonać piękną opaskę z rogiem jednorożca. Magda nie zapomni również o mamie Ewelinie, która w tym wyjątkowym dniu zaprezentuje się w wyjątkowym, wieczorowym wydaniu.

 

 

PREMIERA 12. odcinka programu "Ach, ta impreza!" w niedzielę 26 grudnia o godzinie 18:20.

Powtórki odcinka:

poniedziałek 27 grudnia, 23:10

wtorek 28 grudnia, 13:50

środa 29 grudnia, 21:05

czwartek 30 grudnia, 15:10

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ta impreza!": 10. urodziny Koła Gospodyń Wiejskich w opuszczonym dworze
Następny artykuł:

"Ach, ta impreza!": 10. urodziny Koła Gospodyń Wiejskich w opuszczonym dworze

tvnpix