Aktualności

Powrót do listy

„Ach, ten ślub!”: czym się różni smoking od garnituru smokingowego?

Porady ślubne | Wiadomości |
„Ach, ten ślub!”: czym się różni smoking od garnituru smokingowego?
„Ach, ten ślub!”: czym się różni smoking od garnituru smokingowego? 
Na kilka dni przed ślubem Mariusz, bohater 5. odcinka 2. sezonu programu „Ach, ten ślub!” nie tylko nie miał ślubnej stylizacji, ale nawet nie wiedział, jaką może mieć. Magdalena Socha – Włodarska nim pomogła wybrać mu idealny strój, z pomocą znajomej wytłumaczyła czym różni się garnitur smokingowy od smokingu.

Często to kobieta ma większy problem z wyborem stroju, zwłaszcza na tak ważną okazję, jak własny ślub. Natalia i Mariusz, bohaterowie 5. odcinka 2. sezonu programu „Ach, ten ślub!” to niezwykła para, nie mogli mieć więc typowych ślubnych problemów. Magdalenę Socha-Włodarską i Agnieszkę Winnicką o pomoc poprosili, mając zupełnie odwrotną sytuację. Podczas gdy nauczycielka wychowania fizycznego już dawno miała wybraną i zakupioną ślubną suknię, jej partner, który pracuje jako fizjoterapeuta, nie mógł się zdecydować na ślubny strój. Nie wiedział nawet, czy chce garnitur czy smoking!

Czas uciekał, do ślubu pozostały tylko trzy dni. Mariuszowi Magdalena Socha – Włodarska spadła jak z nieba. Projektantka szybko zorganizowała wszystko co trzeba i zabrała Mariusza oraz jego przyjaciela i świadka Piotrka, by wybrać idealny ślubny strój dla przyszłego pana młodego. Przy okazji wyjaśniła też czym właściwie różni się garnitur smokingowy od smokingu.

- Smoking charakteryzuje się przede wszystkim kolorem. On występuje wyłącznie w kolorze czarnym i ma czarną, satynową klapę – wytłumaczyła Kasia, znajoma naszej prowadzącej i ekspertka mody męskiej. Marynarka smokingowa oraz garnitur smokingowy to z kolei nazwa tego samego ubioru. – Jest już bardziej wytaliowany i może występować w innym kolorze niż czarny – opisała ekspertka.

Z głową pełną nowej wiedzy Mariusz mógł podjąć świadomy wybór ślubnej stylizacji. Mężczyzna nieco przytłoczony wszelkimi wymogami dotyczącymi smokingu postawił na granatowy garnitur smokingowy. I był bardzo zadowolony z finałowego efektu. Poczuł się jak „nowoczesny James Bond”!

5. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze w:

wtorek 5 maja, 14:15

środa 6 maja, 20:40

piątek 8 maja, 16:55

sobota 9 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dieta czy cud?": konto na instagramie i fit zegarek. Nowoczesne technologie zmotywowały ją do schudnięcia 16 kg!
Następny artykuł:

"Dieta czy cud?": konto na instagramie i fit zegarek. Nowoczesne technologie zmotywowały ją do schudnięcia 16 kg!

tvnpix