Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": efektowne złote winietki idealne na ślub fanów jeździectwa

Porady ślubne | Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": efektowne złote winietki idealne na ślub fanów jeździectwa
"Ach, ten ślub!": efektowne złote winietki idealne na ślub fanów jeździectwa 
Tanie i piękne winietki, które zawsze będą przypominać gościom o ślubie entuzjastów jeździectwa? Nic prostszego! W 4. odcinku 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" Agnieszka Winnicka pokazała jak zrobić eleganckie złote ozdoby z plastikowych figurek koników.

Konie i pasja do jeździectwa. Od tego wszystko się zaczęło: i związek Barbary i Dawida i pomysł na wzięcie udziału w programie „Ach, ten ślub!”. Bohaterowie 4. Odcinka 2. Sezonu poznali się bowiem w stajni: Dawid to kontynuator tradycji kawaleryjskich – jeździ na pokazy, bierze udział w rekonstrukcjach bitew czy nagrywaniu filmów historycznych, Basia to z kolei prawdziwa pasjonatka jeździectwa. Z końmi mogłaby spełniać całe dnie.

Podobnie jak Dawidowi przeszkadza jej w tym jednak praca. Po jej zakończeniu oboje jeżdżą do stajni, gdzie zajmują się dwoma wspólnymi rumakami. Z tego powodu nie mają czasu na przygotowanie ślubu oraz wesela. A wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami. Z tego powodu poprosili o pomoc prowadzące „Ach, ten ślub!”: Agnieszkę Winnicką oraz Magdalenę Sochę – Włodarską. Narzeczonym zależało na tym, żeby ich wesela nie zapomniał nikt, również goście.

Dlatego też przygotowali dla nich prezenciki w postaci flakoników z herbatą oraz poprosili prowadzące o zorganizowanie fotobudki. Agnieszka Winnicka nie byłaby sobą, gdyby nie wyszła z dodatkową inicjatywą. Postanowiła przygotować także specjalne winietki, które można później zabrać do domu i które  swoim wyglądem przypomną, czyje to było wesele.

Nic bardziej nie kojarzy się z Barbarą oraz Dawidem niż właśnie konie! Dlatego też dekoratorka stworzyła winietki w postaci złotych koników. Efektowna ozdoba powstała naprawdę tanim kosztem, potrzeba było jedynie kreatywności. Agnieszka Winnicka zrobiła ja z plastikowych figurek koników (a wy możecie wybrać przecież figurki w kształcie innych zwierzaków – kotków czy piesków) pomalowanych złotą farbą. Szybka praca, a efekt niesamowity. Jakie wrażenie zrobi na młodej parze?

4. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze w:

wtorek 28 kwietnia, 14:15

środa 29 kwietnia, 20:40

piątek 1 maja, 17:15

sobota 2 maja, 15:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Dieta czy cud?": jak działa kroplówka odchudzająca? Tego nie wie nikt!
Następny artykuł:

"Dieta czy cud?": jak działa kroplówka odchudzająca? Tego nie wie nikt!

tvnpix