Aktualności

Powrót do listy

„Ach, ten ślub!”: idealne ślubne okrycie wierzchnie? Komin!

Porady ślubne | Wiadomości |
„Ach, ten ślub!”: idealne ślubne okrycie wierzchnie? Komin!
„Ach, ten ślub!”: idealne ślubne okrycie wierzchnie? Komin! 
Suknia ślubna to nie wszystko. Jesienna aura na ślubie Natalii i Mariusza sprawiała, że pannie młodej potrzebne było również okrycie wierzchnie. Jakie są możliwości oraz jak dobrać idealne do sukni tłumaczyła jej nasza prowadząca Magdalena Socha – Włodarska. Projektantce udało się trafić w gusta bohaterki 5. odcinka 2. sezonu programu „Ach, ten ślub!”.

Na kilka dni przed datą ślubu, tylko kilka kwestii było dopiętych na ostatni guzik. Jedną z nich była suknia ślubna Natalii, co bardzo ucieszyło prowadzącą „Ach, ten ślub!” Magdalenę Socha – Włodarską. Projektantka i bez tworzenia w ekspresowym tempie ślubnej sukni miała mnóstwo roboty. Obiecała przyszłej pannie młodej wystylizowanie jej mamy, musiała wybrać ślubny strój dla przyszłego pana młodego Mariusza oraz pomóc Natalii w dobraniu okrycia do jej sukienki.

Ślub Natalii i Mariusza, bohaterów 5. odcinka 2. sezonu zaplanowano bowiem na jesień, kiedy pogoda bywa kapryśna. A koronkowa suknia Natalii z bardzo głębokim dekoltem oraz odsłoniętymi ramionami bynajmniej nie chroniła jej przed chłodem. Magdalena Socha – Włodarska zabrała ją więc do swojej pracowni i pokazała kilka przykładowych okryć na uroczystości kościelne czy drogę na salę weselną.

Największym problemem okazało się dobranie odpowiedniego okrycia na szerokie rękawy. Ale i z tym bez problemu poradziła sobie projektantka. Razem z Natalią wybrała idealne okrycie do sukni. Ostatecznie panna młoda była niezwykle zadowolona! Postawiła na zwykły biały komin, który można nosić na wiele sposobów. Na który z nich zdecydowała się Natalia podczas tego szczególnego dnia?

5. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze w:

wtorek 5 maja, 14:15

środa 6 maja, 20:40

piątek 8 maja, 16:55

sobota 9 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": fizjoterapeuta oświadczył się pacjentce pod drzwiami do łazienki!
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": fizjoterapeuta oświadczył się pacjentce pod drzwiami do łazienki!

tvnpix