Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": leśna scenografia zachwyciła parę młodych teatromanów. A to nie wszystko!

Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": leśna scenografia zachwyciła parę młodych teatromanów. A to nie wszystko!
"Ach, ten ślub!": leśna scenografia zachwyciła parę młodych teatromanów. A to nie wszystko! 
Karolina, bohaterka 6. odcinka 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" pracuje w teatrze. Z różnorodną scenografią ma więc do czynienia na co dzień. By ją zachwycić Agnieszka Winnicka musiała naprawdę się postarać przy planowaniu i wykonywaniu dekoracji w stylu magicznego lasu. Udało się - państwo młodzi byli zachwyceni. A nie widzieli jeszcze wszystkiego. Niespodziankę przygotowała jeszcze Magdalena Socha - Włodarska.

6. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" był wyjątkowy nie tylko dlatego, że Magdalenę Socha-Włodarską oraz Agnieszkę Winnicką o pomoc poprosiła nie para młoda, a ich przyjaciółka i świadkowa. Szczególny był także dlatego, że Magda miała dosyć nietypowe zadania do wykonania. Zarówno Karolina, jak też Sebastian mieli gotowe ślubne stylizacje i projektantka mogła skupić się na innych aspektach ślubnych przygotowań. Pomogła narzeczonym w przygotowaniu pierwszego tańca oraz sprawiła im prawdziwą niespodziankę - zaprosiła na wesele ich ukochany zespół Sound'n'Grace, którego przed laty była menadżerem.

Karolina i Sebastian byli bardzo miło zaskoczeni. Zachwyciły ich także dekoracje sali weselnej przygotowane przez Agnieszkę Winnicką. Nasza dekoratorka stanęła przed prawdziwym wyzwaniem: musiała wymyślić ozdoby w klimacie magicznego lasu, które trafiłyby w gusta bardzo wymagającej panny młodej. Karolina, która już podczas pierwszego spotkania z naszymi prowadzącymi zaznaczyła, że jest niezwykle wymagająca, na co dzień pracuje w teatrze. Ma więc do czynienia z różnorodnymi i profesjonalnymi scenografiami.

Agnieszce Winnickiej udało się jednak ją pozytywnie zaskoczyć. I choć Karolina zwykle uważa, że jej pomysły są najlepsze, to tym razem musiała przyznać, że dekoracje wymyślone przez naszą dekoratorkę były znacznie lepsze od tych zaplanowanych przez nią.

6. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze we:

wtorek 12 maja, 14:15

środa 13 maja, 20:40

piątek 15 maja, 16:55

sobota 16 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": po starej znajomości Magdalena Socha-Włodarska zaprosiła na ślub Sound'n'Grace!
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": po starej znajomości Magdalena Socha-Włodarska zaprosiła na ślub Sound'n'Grace!

tvnpix