Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": presja czasu i wysokie wymagania panny młodej. Nad tym stołem pracowała cała ekipa

Porady ślubne | Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": presja czasu i wysokie wymagania panny młodej. Nad tym stołem pracowała cała ekipa
"Ach, ten ślub!": symultaniczna praca Agnieszki Winnickiej i jej ekipy. Efekty? Magiczne 
W 6. odcinku 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" Agnieszka Winnicka miała zaledwie 7 godzin by zamontować dekoracje i przemienić salę weselną w zaczarowany las. Na magiczny efekt końcowy pracowała cała jej ekipa. I wspólnymi siłami osiągnęła sukces. Tylko czy spełniła życzenia wymagającej panny młodej?

O pomoc w przygotowaniach do ślubu Karoliny i Sebastiana poprosili nie państwo młodzi, a ich przyjaciółka. To świadkowa zaapelowała do prowadzących program „Ach, ten ślub!”, bo zdawała sobie sprawę, jak wiele jeszcze mają do zrobienia. Nie w kwestii ślubnych stylizacji – zarówno pan młody jak i jego narzeczona mieli już swoje wymarzone kreacje, ale właśnie w kwestii dekoracji. Choć do ślubu pozostały zaledwie trzy dni, a sala weselna była zupełnie niegotowa.

W przeciwieństwie do Magdaleny Socha-Włodarskiej, Agnieszka Winnicka miała więc w 6. odcinku 2. sezonu programu „Ach, ten ślub!” mnóstwo pracy. Zwłaszcza, że trafiła na wyjątkowo wymagającą pannę młodą. Karolina pracuje bowiem w teatrze, więc z dekoracjami ma do czynienia na co dzień. Na swoje wesele wymyśliła też wymagający temat – magiczny las. I miała w głowie pełną wizję dekoracji. Zaplanowała bieżnik, świeczniki czy podtalerze…

A naszą dekoratorkę naglił czas. Na montaż dekoracji miała zaledwie 7 godzin. O pomoc musiała więc poprosić swoją ekipę. Asystenci Agnieszki montowali scenografię znajdującą się za stołem pary młodej, a sama prowadząca w tym samym czasie dekorowała stół. I mimo presji czasu zdołała zamienić salę weselną w magiczny las. Efekty były niesamowite. Tylko czy spełniły wymagania Karoliny?

6. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze we:

wtorek 12 maja, 14:15

środa 13 maja, 20:40

piątek 15 maja, 16:55

sobota 16 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": leśna scenografia zachwyciła parę młodych teatromanów. A to nie wszystko!
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": leśna scenografia zachwyciła parę młodych teatromanów. A to nie wszystko!

tvnpix