Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": prosto, naturalnie i po prostu pięknie! Ozdoby sali weselnej autorstwa Agnieszki

Porady ślubne | Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": prosto, naturalnie i po prostu pięknie! Ozdoby sali weselnej autorstwa Agnieszki
"Ach, ten ślub!": prosto, naturalnie i po prostu pięknie!  
Bohaterowie 4. odcinka 2. sezonu programu "Ach ten ślub" o dekoracje sali weselnej zatroszczyli się praktycznie sami. Wszelkie ozdoby na stoły mieli już przygotowane, wiedzieli też, że chcą utrzymać pomieszczenie w kolorystyce zielono-fioletowej. Dekoratorka Agnieszka Winnicka nie byłaby jednak sobą, gdyby nie dodała czegoś od siebie.

W programie „Ach, ten ślub!” podział obowiązków jest jasny. Podczas gdy projektantka sukni ślubnych Magdalena Socha – Włodarska zajmuje się dobieraniem strojów dla państwa młodych oraz ich bliskich, dekoratorka Agnieszka Winnicka zajmuje się dekorowaniem sali weselnej. Nie inaczej było w 4. odcinku 2. sezonu.

Jego bohaterowie: zakochani w sobie oraz jeździectwie Basia i Dawid chcieli, aby w Sali weselnej nie brakowało natury. Marzyły im się ozdoby w kolorach fioletów i zieleni. Chcieli też, aby wszędzie pojawiły się wrzosy. Agnieszka Winnicka po części spełniła ich prośbę, skorzystała też z przygotowanych przez nich ozdób. Nie byłaby jednak sobą, gdyby nie dodała czegoś od siebie.

Tak powstał m.in. przepiękny i spektakularny podwieszany ogród. Jego podstawą zwykła siatka na kury, a multum barw - w tym zieleń i fiolet - zapewniły przeróżne odmiany roślin starannie wyselekcjonowane przez Agnieszkę Winnicką. I chyba wybór roślin był tutaj najtrudniejszy, bowiem samo wykonanie okazało się niezwykle proste.

"Ach, ten ślub!": proste i naturalne ozdoby stołów w sali weselnej
"Ach, ten ślub!": proste i naturalne ozdoby stołów w sali weselnej

Łatwa, szybka i przyjemna okazała się również dekoracja stołów, bowiem praktycznie w całości zaplanowali ją Basia oraz Dawid. To oni wybrali i zakupili ozdobne butelki, czy zapewnili ekologiczne ozdoby w postaci wrzosów w doniczkach. To także państwo młodzi zadbali o prezenciki dla gości. Swoimi akcesoriami trafili w gust dekoratorki. Nie miała już zbyt wiele do dodania, pozostało jej właściwie tylko to wszystko rozstawić.

4. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze w:

wtorek 28 kwietnia, 14:15

środa 29 kwietnia, 20:40

piątek 1 maja, 17:15

sobota 2 maja, 15:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": sesja zdjęciowa i ścianka z fototapety w 3 dni!
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": sesja zdjęciowa i ścianka z fototapety w 3 dni!

tvnpix