Aktualności

Powrót do listy

„Ach, ten ślub!”: przepyszne leśne prezenty dla gości weselnych

Porady ślubne | Wiadomości |
„Ach, ten ślub!”: przepyszne leśne prezenty dla gości weselnych
„Ach, ten ślub”: przepyszne leśne prezenty dla gości weselnych 
Idealne prezenty dla gości na ślub w stylu zaczarowanego lasu? Najlepiej niech wybiorą je sobie sami! Wraz z ekspertem - Wiesławem Krzewiną Agnieszka Winnicka przygotowała kosze pełne przeróżnych smakołyków, a to bliscy Karoliny oraz Sebastiana zadecydują, które z nich zabiorą sobie do domów.

Karolina i Sebastian, bohaterowie 6. odcinka 2. sezonu programu „Ach, ten ślub!” wymarzyli sobie ślub w stylu zaczarowanego lasu. Choć sami zadbali m.in. o swoje ślubne stylizacje, na trzy dni przed wielkim dniem dekoracji sali weselnej praktycznie nie było. Na szczęście na pomoc ruszyła im Agnieszka Winnicka. Nasza prowadząca nie tylko udekorowała pomieszczenie, ale także zadbała o prezenty oraz pamiątki dla gości. W tym celu udała się do warszawskiego sklepu „Dobre z lasu”. Tutaj, korzystając z pomocy Wiesława Krzewiny, eksperta projektu „Dobre z lasu w Lasach Państwowych” przygotowała przepyszne koszyki oraz wybrała pamiątkowe smakołyki.

Smakołyki i pyszności, za których próbowanie wzięła się Agnieszka Winnicka, w całości pochodzą z lasów. Są nie tylko smaczne, ale też zdrowe, o czym naszą prowadzącą zapewnił pan Wiesław. Grzyby, dżemy, soki – wybór był spory, dlatego dekoratorka wzięła wszystko i w ten sposób pozostawiła decyzję gościom.

– Każdy z gości wychodząc z wesela będzie mógł z któregoś z koszy wziąć to, co mu najbardziej pasuje – wytłumaczyła swój pomysł.

6. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze we:

wtorek 12 maja, 14:15

środa 13 maja, 20:40

piątek 15 maja, 16:55

sobota 16 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
„Ach, ten ślub!”:  narzeczeni zapomnieli o pierwszym tańcu. Pomógł Tomasz Barański
Następny artykuł:

„Ach, ten ślub!”: narzeczeni zapomnieli o pierwszym tańcu. Pomógł Tomasz Barański

tvnpix