Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": po starej znajomości Magdalena Socha-Włodarska zaprosiła na ślub Sound'n'Grace!

Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": po starej znajomości Magdalena Socha-Włodarska zaprosiła na ślub Sound'n'Grace!
"Ach, ten ślub!": po starej znajomości Magdalena Socha - Włodarska zaprosiła na ślub Sound'n'Grace! 
Prowadzące "Ach, ten ślub!" nieustannie potrafią nas zaskoczyć. W 6. odcinku 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" Magdalena Socha - Włodarska zdradziła, że niegdyś była menadżerką zespołu Sound'n'Grace. Korzystając ze starej znajomości projektantka zaprosiła muzyków na wesele Karoliny oraz Sebastiana.

Choć za nami już kilkanaście odcinków programu „Ach, ten ślub!” wciąż dowiadujemy się czegoś nowego o naszych prowadzących. W 6. odcinku 2. sezonu Magdalena Socha – Włodarska przyznała się, że przed laty była menadżerką zespołu Sound’n’Grace, który muzykę gospel, soul, R&B i funk.

Przy organizacji ślubu Karoliny oraz Sebastiana miała wyjątkowo dużo czasu. Zarówno przyszła panna młoda jak i jej narzeczony mieli już przygotowane ślubne stylizacje. Projektantka znalazła więc chwilę na sprawienie bohaterom niespodzianki. Zorganizowała im lekcję pierwszego tańca z Tomaszem Barańskim, lecz chciała zrobić coś jeszcze. W tym celu zaczęła przeglądać profile młodej pary na social media… I właśnie wtedy przypadkiem odkryła, że przyszła panna młoda Karolina jest fanką Sound’n’Grace!

Nie zastanawiając się długo nasza prowadząca przystąpiła do działania. Wykonała kilka telefonów i po starej znajomości udało jej się przekonać zespół do wystąpienia na weselu Karoliny i Sebastiana!

To był jednak dopiero początek. Magdalena Socha–Włodarska musiała także zadbać o odpowiednie nagłośnienie artystów, co przy chórze wcale nie jest proste. Pomogła jej w tym ekspertka nagłośnienia Liwia Tarasik. W programie „Ach, ten ślub!” opowiedziała jakie elementy są potrzebne dla tak licznej grupy artystów oraz co zrobić, by muzyka z jednego pomieszczenia nie zakłócała spokoju w salach obok.

6. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze we:

wtorek 12 maja, 14:15

środa 13 maja, 20:40

piątek 15 maja, 16:55

sobota 16 maja, 15:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
„Ach, ten ślub!”: przepyszne leśne prezenty dla gości weselnych
Następny artykuł:

„Ach, ten ślub!”: przepyszne leśne prezenty dla gości weselnych

tvnpix