Aktualności

"Ach, ten ślub!": wesele w romantycznym dworku
"Ach, ten ślub!": Gabrysia i Karol. S01E09 

Gabrysia i Karol zgłosili się do programu w ostatniej chwili przed swoim ślubem. Choć para ma już wiele rzeczy przygotowanych, jednak te ostatnie dni przed uroczystością zasiały w ich sercach wątpliwość, czy aby na pewno ich uroczystość będzie tak wyjątkowa, jak sobie wymarzyli.

Gabriela ma 22 lata i jest księgową, a jej narzeczony, Karol pracuje w magazynie z częściami samochodowymi. Karol musiał wykazać się nie lada determinacją, aby poderwać Gabrysię. Swoją ukochaną wypatrzył bowiem... pod sklepem i niewiele myśląc wyprosił od niej numer telefonu. Dziewczyna jednak nie ułatwiła mu zadania – podała mu swój numer, ale bez trzech ostatnich cyfr. Jakie było jej zdziwienie, kiedy po kilku dniach Karol wypróbowując wcześniej mnóstwo kombinacji, dodzwonił się wreszcie do swojej wybranki! Tym zdecydowanie kupił jej serce. W dniu oświadczyn chłopak również wykazał się pomysłowością i inicjatywą. Ponieważ chciał ten wyjątkowy moment przeżyć w kameralnych warunkach domowych, musiał upewnić się, że Gabrysia nie oddali się od domu. Dlatego... zepsuł ich samochód.

Dokładnie rok od tego dnia narzeczeni staną przed ołtarzem, aby ślubować sobie dozgonną miłość. Ich wesele ma się odbyć w klimatycznym dworku w Błędowie. To Gabrysia wiedzie prym w przygotowaniach do wesela i choć od miesięcy pracowała nad nim wraz z narzeczonym, zabrakło kilku rzeczy – nie ma videofilmowania, suknia panny młodej, choć piękna jednak jest niedopasowana, niedopracowane są jeszcze dekoracje w sali weselnej, brak też pomysłu na fryzurę i makijaż panny młodej. Gabrysia planowała do ślubu uczesać się sama a malować ją miała mama. Nasze prowadzące: Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska nie mogły pozwolić tego dnia na eksperymenty – oddały więc Gabrysię wraz z jej niezastąpioną przyszłą teściową w ręce profesjonalistów.

Aby pogodzić wszystkie elementy zaplanowane przez parę czyli błękitno – różową kolorystykę, dworkowy styl sali weselnej oraz pałacową suknię panny młodej, Magda i Agnieszka zaproponowały tematykę wesela: „romantyczny dworek". Na stołach zagoszczą więc kompozycje stylizowane na rozwianą wiatrem łąkę.

Czy wszystkie pomysły naszych prowadzących przypadną młodej parze do gustu? Czy będą chcieli jednak pozostać przy swoich, wcześniej ustalonych scenariuszach?

PREMIERA 9. odcinka "Ach, ten ślub!" w niedzielę 10 listopada o godz. 13:30.

Powtórki odcinka:

wtorek, 12 listopada, 23:10

środa, 13 listopada, 13:45

czwartek, 14 listopada, 21:25

sobota, 16 listopada, 14:05

 


PODZIĘKOWANIA DLA:

OZ Export za kwiaty

Dworu U Pana Tadeusza za udostępnienie obiektu i przygotowanie Stołu Rybnego

Wideofilmowania "White Wedding" za udostępnienie materiałów wideo

Allure za użyczenie fascynatorów

Hairtalk Extensions za użyczenie asortymentu

Broniszy za udostępnienie obiektu

Teatru Żywiołów "Versus" za występ

Labo Apartment za udostępnienie obiektu

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Klinika bez tajemnic": problematyczny naczyniak i czas na zadbanie o siebie
Następny artykuł:

"Klinika bez tajemnic": problematyczny naczyniak i czas na zadbanie o siebie

tvnpix