Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": misja specjalna - stworzyć wesele w stylu Jamesa Bonda w zaledwie 3 dni

Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": misja specjalna - stworzyć wesele w stylu Jamesa Bonda w zaledwie 3 dni
"Ach, ten ślub!": Natalia i Mariusz 
Przed naszymi agentkami Agnieszką Winnicką oraz Magdaleną Socha - Włodarską niełatwa misja. W zaledwie 3 dni muszą zorganizować wymarzone wesele dla Natalii oraz Mariusza. Narzeczeni chcą, by cała uroczystość nawiązywała swoim stylem do filmów o Jamesie Bondzie. Czy dekoratorce i projektantce uda się sprostać wyzwaniu 5. odcinka 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!"?

Ślub i wesele to skomplikowane przedsięwzięcie, wywołujące ogromne i często skrajne emocje. Doskonale przekonali się o tym bohaterowie 5. odcinka 2. sezony programu „Ach, ten ślub!”. Natalia i Mariusz z jednej strony są podekscytowani i nie mogą doczekać się tego wyjątkowego dnia, z drugiej natomiast czują stres i obawy. Czy para ma wątpliwości i nie jest gotowa powiedzieć sobie sakramentalnego "tak"? Nic z tych rzeczy! Sen z powiek spędza im organizacja uroczystości, która wymknęła się spod kontroli. Mają buty, suknie, salę i… siebie. Tu potrzebna jest pomoc Magdy Socha -Włodarskiej oraz Agnieszki Winnickiej!

Mariusz jest fizjoterapeutą, Natalia - nauczycielką wychowania fizycznego. Para poznała się w gabinecie fizjoterapeutycznym Mariusza, kobieta była jego pacjentką. Połączyła ich pasja do sportu. Już wkrótce ta zakochana w sobie oraz w sporcie para stanie na ślubnym kobiercu.

Wesele Natalii i Mariusza odbędzie się w Miętowych Wzgórzach - miejscu z ogromnym potencjałem i dobrze znanym Agnieszce. Para wymarzyła sobie wesele w kolorze złota. Wizję wymarzonego przyjęcia komplikowały jednak kolejne nietrafione dodatki, które para starała się ratować… koronką. Ostateczne złoto połączyło się ze stylem Jamesa Bonda. W jaki sposób Agnieszka zainspiruje się stylem legendarnego Agenta 007?

Przed trudnym zadaniem stanie również Magda, która w kilka godzin będzie musiała wyczarować Mariuszowi kreację, której nie powstydziłby się sam James Bond. Czy Mariusz będzie wierny klasyce i w dniu ślubu założy smoking? Natalia ma już sukienkę, jednak potrzebuje pomocy z dopasowaniem okrycia wierzchniego. Liczy również na pomoc w kwestii stylizacji swojej mamy. Chciałaby, aby tego dnia wyglądała pięknie i uroczyście, a niestety sukienka, którą wybrała jest nie do przyjęcia. Czy Magda w tak krótkim czasie znajdzie idealną sukienkę dla mamy panny młodej? Rozczarowana efektem próbnej fryzury Natalia potrzebuje także pomocy fryzjera. Czy ostatecznie uda się sprostać jej oczekiwaniom?

PREMIERA 5. odcinka 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" w niedzielę 3 maja o godzinie 14:30.

Powtórki odcinka:

wtorek 5 maja, 14:15

środa 6 maja, 20:40

piątek 8 maja, 16:55

sobota 9 maja, 15:00

 


PODZIĘKOWANIA DLA:

Rezydencji Miętowe Wzgórza za udostępnienie obiektu.

OZ Export za kwiaty.

Złotopolskiej Doliny za udostępnienie obiektu.

Sheraton Grand Warsaw za udostępnienie obiektu.

JO Malone

Douglas Megastore Westfield Arkadia za udostępnienie obiektu.

Las Vegas S.C. za salon gier na weselu.

Katarzyny Jaźnickiej za występ.

New men Style by J.Gałczyński za stylizację pana młodego.

Fabryki Imprez za oświetlenie sali weselnej.

FUJIFILM Europe GmbH za użyczenie aparatów fotograficznych mini LiPlay wraz z akcesoriami.

S dron za użyczenie materiałów video ze ślubu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pani Gadżet Extra": mistrzowskie koktajle oraz soki Joanny Jędrzejczyk i Anny Nowak - Ibisz
Następny artykuł:

"Pani Gadżet Extra": mistrzowskie koktajle oraz soki Joanny Jędrzejczyk i Anny Nowak - Ibisz

tvnpix