Aktualności

Powrót do listy

"Ach, ten ślub!": sesja zdjęciowa i ścianka z fototapety w 3 dni!

Porady ślubne | Wiadomości |
"Ach, ten ślub!": sesja zdjęciowa i ścianka z fototapety w 3 dni!
"Ach, ten ślub!": sesję ślubną przerwało załamanie pogody 
Ogromna fotografia młodej pary na jednej ze ścian w sali weselnej – na 3 dni przed ślubem to wydawało się jedynie marzeniem. Współpraca wielu osób, w tym Agnieszki Winnickiej oraz Magdaleny Sochy – Włodarskiej sprawiła jednak, że to, co jawiło się jako niemożliwe, stało się faktem. I to jakim efektownym!

Barbara i Dawid na udział w programie „Ach, ten ślub!” zdecydowali się ze względu na bardzo napięty grafik. Oboje pracują zawodowo, a każdą wolną chwilę przeznaczają na realizację swojej pasji, jaką jest jeździectwo. Mają dwa konie, którymi wspólnie się opiekują i które są ich całym życiem. Kilka godzin dziennie spędzają w stajni, gdzie zresztą się poznali. Basia to prawdziwa entuzjastka jeździectwa, a Dawid jest kawalerzystą. Kontynuuje tradycje rodem z ubiegłych wieków, występuje na pokazach czy w filmach o tematyce historycznej. Trenuje dzień w dzień i dlatego na 3 dni przed ślubem w organizacji uroczystości było wciąż wiele niedociągnięć.

Para miała wybraną i zamówioną salę weselną, lecz problem był z jej ozdobieniem. Agnieszka Winnicka w 4. Odcinku 2. Sezonu programu „Ach, ten ślub!” od razu ruszyła do pracy. Zdecydowała, że coś musi zrobić z ogromną i nudną ścianą, która miała znaleźć się za stołem pary młodej. A czym lepiej ją ozdobić niż wspólnym zdjęciem najważniejszych tego dnia osób? Wydrukowanie nieistniejącego zdjęcia na ogromnym w formacie w krótkim czasie wydawało się jednak niemożliwe…

Z pomocą przyszła jej jednak Magdalena Socha – Włodarska, która zorganizowała Basi i Dawidowi ślubną sesję na koniach. Mężczyzna wystąpił w niej w mundurze, natomiast Basia otrzymała specjalnie uszytą ku temu suknie projektu Sochy – Włodarskiej. Piękna leśna sceneria, piękne konie i zakochani w sobie Basia i Dawid – wydawało się, że podczas sesji nic nie może pójść źle. A jednak! Nagłe załamanie pogody sprawiło, że fotografka Marta Kowalska miała zaledwie kilkanaście minut na zrobienie idealnego zdjęcia.

Udało jej się to zrobić! Na tym jednak nie kończyły się problemy. Fotografię trzeba było jeszcze przecież wydrukować. Tym zajęła się już pomysłodawczyni całego zamieszania – Agnieszka Winnicka. Dekoratorka udała się do znajomej drukarni. Wybrała najszybszą i ekonomiczną wersję wydruku. A efekt był niesamowity!

Ścianka z fototapetyŚcianka z fototapety

4. odcinek 2. sezonu programu "Ach, ten ślub!" zobaczysz jeszcze w:

wtorek 28 kwietnia, 14:15

środa 29 kwietnia, 20:40

piątek 1 maja, 17:15

sobota 2 maja, 15:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Ach, ten ślub!": efektowne złote winietki idealne na ślub fanów jeździectwa
Następny artykuł:

"Ach, ten ślub!": efektowne złote winietki idealne na ślub fanów jeździectwa

tvnpix