Aktualności

Adam "Nergal" Darski w "Maglu towarzyskim"
Zapowiedź 13. odc. "Magla towarzyskiego" 

Kolejny odcinek „Magla towarzyskiego", a w nim hot-nowinki z celebryckiego światka, w skrócie: seks, Instagram i dobry ogrodnik. Na początek internetowe nowości, czyli Michał Piróg z tęczowym dildo i Joanna Krupa (ze zdjęciem) z Pamelą Anderson. Nam się podoba! Ale są też gwiazdy, którym powinni zabronić publikowania wszelakiej twórczości - postulujemy odcięcie dostępu do sieci i mamy kilka dowodów, by Was do tego przekonać!

Klapa numer jeden: przypowieść o dobrym ogrodniku, czyli Cezary Pazura, u którego boku żoneczka kwitnie jak piękny kwiat. Druga przypadnie mało znanemu tancerzowi, który zapowiada skandalizującą książkę o ekscesach seksualnych z gwiazdami pierwszych stron gazet, podobno "50 twarzy Greya to przy tym pikuś". Czyżby kolejna, po książce Żuławskiego pozycja z cyklu literatury szambiarskiej? Na koniec „klapa nad klapami" dla najgorszej komedii roku, na widok której krwawią oczy - historia prawdziwa.

W buduarze zobaczycie znanego z pierwszego odcinka tego sezonu dziennikarza i blogera, Michała Zaczyńskiego. Razem z gospodynią programu skomentują retro-trend na faceta brodacza, zabieg który wydłuuuużył nogi (na całą stronę, a jakże) Annie Musze oraz sesję Aleksandry Justy, która nie wstydzi się zmarszczek. Ponadto, krytycznym okiem spojrzą na to jak w ostatnich latach zmienił się rynek mody w Polsce, dostanie się też Michaśce - autor książek już nie pisze, ale bywa.

Gościem Karoliny Korwin Piotrowskiej będzie wokalista zwany Królem ciemności - Nergal. Opowie o pamiętnym koncercie w Stoczni Gdańskiej, który zakończył się pozwem w sądzie- czy o taką wolność walczyliśmy? Będzie także o tym, jak się choruje na oczach milionów Polaków oraz o tym, czego w trudnych chwilach życzą mu rodacy. W tym szczerym wywiadzie, Adam Darski pokaże nam oblicze, którego nie znają nawet fani Behemotha...

PREMIERA trzynastego odcinka "Magla towarzyskiego" w sobotę 22 listopada o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 23 listopada, 17:55

środa, 26 listopada, 23:40

czwartek, 27 listopada, 13:40

piątek, 28 listopada, 21:45

sobota, 29 listopada, 8:05

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Świętuj z Anią Starmach!
Następny artykuł:

Świętuj z Anią Starmach!

tvnpix