Aktualności

Powrót do listy

Agata Młynarska i Krzysztof Miruć planują zmianę w "Eks-tra zmianie"

Wiadomości |
Agata Młynarska i Krzysztof Miruć planują zmianę w "Eks-tra zmianie"
Agata Młynarska i bohaterowie "Eks-tra zmiany" w "Dzień Dobry TVN" 

Rozwodów w Polsce jest coraz więcej - według statyk kończy się nim już co trzecie małżeństwo. Rozstanie to trudna sytuacja, z którą wiele osób nie potrafi poradzić sobie samodzielnie. Z myślą o nich powstał program Agaty Młynarskiej, która sama ma za sobą dwa rozwody. W dwóch sezonach "Eks-tra zmiany" nasza prowadząca pomogła kilkunastu osobom zacząć nowe życie. Część bohaterów otworzyła się już nawet na nowe związki!

Do kolejnej edycji programu wciąż trwa casting, ale rozpoczęły się już przygotowania do jej nagrań. Agata Młynarska na Instagramie zrobiła relację na żywo ze spotkania z Krzysztofem Miruciem i produkcją programu.

- Przygotowujemy pokój dla naszej pierwszej bohaterki. Zanim się tam wbijemy, musimy tu wszystko opracować, pracujemy nad tym, jak to wszystko wymyślić - mówiła. - Nagrania startują już wkrótce.

Nasza prowadząca zapowiedziała też pewne zmiany w programie, a nawet poprosiła fanów na Instagramie, by sami zasugerowali, co w "Eks-tra zmianie" można by poprawić lub do niej dodać. Macie jakieś pomysły? Piszcie!

Anna Nowak-Ibisz ciągle wraca w to samo miejsce: "Na miłość nie ma rady"
Następny artykuł:

Anna Nowak-Ibisz ciągle wraca w to samo miejsce: "Na miłość nie ma rady"

tvnpix