Aktualności

powrót do listy

Wigilia u mamy czy u teściowej? Agata Młynarska zna niezawodny sposób!

Wiadomości |
Wigilia u mamy czy u teściowej? Agata Młynarska zna niezawodny sposób!
Wigilia u mamy czy u teściowej? Agata Młynarska zna niezawodny sposób! 

W sklepach okres Bożego Narodzenia zaczyna się już w listopadzie - w niektórych tuż po Wszystkich Świętych, inne czekają do 11 listopada. Jak się okazuje, nie tylko sprzedawcy wcześnie dekorują wnętrza w świątecznym stylu.

Wielką miłośniczką bożonarodzeniowych dekoracji jest Agata Młynarska! Prowadząca program "Eks-tra zmiana" zdradziła nam, że w zeszłym roku w jej domu ubrana choinka stanęła już 6 grudnia. W tym roku stało się to jeszcze wcześniej, za sprawą nagrań do programu "Patent na święta", który niedługo zobaczycie na naszej antenie. Świąteczny klimat produkcji tak bardzo udzielił się Agacie i partnerującej jej na planie adoptowanej córce Sylwii, że postanowiły, by choinka ubrana tylko do nagrań, już została w mieszkaniu.

Jak się okazuje, Agata Młynarska wydłuża nie tylko czas, w którym mieszkanie jest odświętnie udekorowane, ale i.. same święta! Nasza prowadząca i jej mąż mają wielu bliskich, których trudno im zgromadzić w jednym miejscu jednego dnia, dlatego uroczyste, świąteczne kolacje wydają kilka razy - zazwyczaj kilka dni przed Wigilią. Dzięki temu mają możliwość w spokoju, bez biegania od jednego mieszkania do drugiego, spotkać się ze wszystkimi bliskimi ich sercu.

- Polecam ten sposób wszystkim, którzy mają problem z tym, czy święta u tej babci, czy u tej babci są ważniejsze. Zostawmy 24 grudnia tej babci, która ma z tym większy problem, natomiast ta druga babcia niech zorganizuje święta, tak jak ja, tydzień przed świętami - radzi Agata.

Skorzystacie z tego pomysłu? :)

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Katarzyna Bosacka nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody!
Następny artykuł:

Katarzyna Bosacka nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody!

tvnpix