Aktualności

"Kulisy sławy EXTRA": Agata Młynarska
Bliscy i znajomi o Agacie Młynarskiej 

Agata Młynarska, ikona telewizji i legenda dziennikarstwa. Pracę w telewizji zaczynała w latach 80-tych. Jako dziennikarka, producentka i dyrektor kreatywna zrealizowała setki wywiadów i programów. Jako konferansjerka prowadziła największe festiwale. Z Jurkiem Owsiakiem współtworzyła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kiedyś usłyszała, że do pracy telewizji jest już za stara, a dziś zachwyca formą, energią i udowadnia, że na zmiany zawsze jest czas. Co wtedy pomyślała? Co wpłynęło na to, że zmieniła swoje życie? Jak przeżyła ten ciężki moment?

Agata Młynarska ma dwóch synów, których zawsze wspiera w trudnych decyzjach życiowych. Tadeusz porzucił tradycyjną ścieżkę kariery i wybrał wspinaczkę. W czasie jednej z akcji charytatywnych na rzecz domów dziecka, Agata Młynarska poznała Anię i Sylwię, które otoczyła opieką, dając szansę na lepsze życie. Nazywa je córkami i dalej bardzo je wspiera. Sprawdzimy, jak wygląda życie prywatne dziennikarki, co sądzą o niej jej bliscy, dzieci i mąż.

Obecnie Młynarska prowadzi „Eks-tra zmianę" w TVN Style. To program, w którym dziennikarka poznaje trudne historię rozwodów i samotności wielu kobiet. Pomaga swoim bohaterom w zmianie wizerunku. Jednak nie zmiana zewnętrzna jest tu najważniejsza. Zobaczcie, jak teraz wygląda życie zawodowe dziennikarki, co robi w wolnym czasie i jak spełnia swoje pasje.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czołówka "Pani Gadżet erotycznie" - z czym Ci się to kojarzy?
Następny artykuł:

Czołówka "Pani Gadżet erotycznie" - z czym Ci się to kojarzy?

tvnpix