Aktualności

Powrót do listy

Agata Młynarska wspomina narodziny starszego syna: "Po 24 godzinach 20-letnia studentka zostaje mamą"

Wiadomości |
Agata Młynarska wspomina narodziny starszego syna: "Po 24 godzinach 20-letnia studentka zostaje mamą"
Jaką mamą jest Agata Młynarska?  Foto: archiwum prywatne / instagram.com/agata_mlynarska
35 lat temu Agata Młynarska po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej starszy syn Stanisław.

Agata Młynarska jest mamą dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Stanisława i Tadeusza oraz przybranej córki Sylwii. 29 czerwca urodziny obchodzi najstarsze dziecko naszej prowadzącej - Stanisław. Dziś skończył 35 lat. Jego znana mama postanowiła w swoich mediach społecznościowych uczcić ten dzień okolicznościowym postem. Wspomina w nim poród i chwali się najstarszym potomkiem:

- 35 lat temu urodził się Stanisław Antoni Kieniewicz. Mój pierwszy syn. 1985 r. - warunki w szpitalu przy placu Starynkiewicza jak na wojnie (...) Na porodówce kilka kobiet wyjących z bólu a z głośnika w dyżurce pielęgniarek „Kamikadze" zespołu Papa Dance - napisała Młynarska. - Po 24 godzinach 20-letnia dziewczyna, studentka 1 roku polonistyki na UW zostaje mamą! I wszystko się zmienia. Nagle świat wokół jest najpiękniejszy. Przez chwilę nie ma bólu, strachu, przerażenia. Rodzi się magiczna moc, która nie opuszcza mnie już ani na chwilę przez te 35 lat. Staś jest naszym skarbem. Wspaniałym, wartościowym, skromnym gościem. Szaleją za nim jego córki. Prowadzi go pasja do wspinania, z której uczynił sposób na życie. Stworzył szkołę wspinaczki, w której dzieci, młodzież i dorośli odnajdują wiarę w siebie. A że jest absolwentem psychologii więc wsparcie merytoryczne pozwala mu dotrzeć do uczniów jeszcze lepiej. Reprezentuje też Fundację Wojciecha Młynarskiego, czyli Wojtasa Dziadasa jak mówią o nim wszystkie dzieci. Staś go tak nazwał i tak zostało.

Stanisław Kieniewicz jest ojcem dwóch córek: Julii i Klary, które często spędzają czas z babcią. Starsza, Julia, jest autorką pseudonimu Młynarskiej, którego wnuczki i córki Jana Młynarskiego używają do tej pory, zwracając się do niej - Bibi.

Jaką babcią jest Agata Młynarska?
Jaką babcią jest Agata Młynarska?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Rzetelna, naturalna i nieco tajemnicza. Zobacz, jak zmieniała się Magda Mołek
Następny artykuł:

Rzetelna, naturalna i nieco tajemnicza. Zobacz, jak zmieniała się Magda Mołek

tvnpix