Aktualności

Powrót do listy

Agata Młynarska wspomina swojego tatę: "Tak bardzo Cię brakuje"

Wiadomości |
Agata Młynarska wspomina swojego tatę: "Tak bardzo Cię brakuje"
Wzruszające wyznanie Agaty Młynarskiej: ojciec dopiero na łożu śmierci wyznał jej miłość. 
Z okazji Dnia Ojca Agata Młynarska podzieliła się pięknym wspomnieniem swojego Taty Wojciecha Młynarskiego. Dziennikarka nie wstydzi mówić się o swoich uczuciach i bólu związanego ze stratą bliskiej osoby. - Tata nauczył mnie miłości do literatury, języka polskiego, teatru i sztuki. Najważniejsza zawsze była rozmowa - opowiedziała.

Wojciech MłynarskiWojciech Młynarski
Foto: instagram.com/agata_mlynarska

Kto z nas nie zna utworów autorstwa Wojciecha Młynarskiego? Był artystą wielu talentów: pisarzem, poetą, autorem piosenek, które także później wykonywał. Pisał teksty dla Ireny Santor, Kaliny Jędrusik, Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz czy Zbigniewa Wodeckiego.  Aktywnie działał w Warszawskich teatrach, brał udział w muzycznych festiwalach w całej Polsce. Na współtworzonej przez niego muzyce wychowywały się pokolenia, w tym także trójka jego dzieci, która poszła w jego ślady i również rozwija się w przeróżnych artystycznych dziedzinach. Bo Wojciech Młynarski przede wszystkim był ojcem. Prezenterek telewizyjnych Agaty oraz Pauliny, a także muzyka Jana.

Był bardzo ważną osobą w życiu swoich dzieci. Choć zmarł w 2017 roku, jego najstarsza córka Agata Młynarska co roku obchodzi Dzień Ojca. W pięknych słowach opisuje relację ze swoim tatą, podzieliła się także fragmentami swojej książki „Młynarski. Rozmowy”.

Wojciech Młynarski w oczach córkiWojciech Młynarski w oczach córki

- Tata nauczył mnie miłości do literatury, języka polskiego, teatru i sztuki. Najważniejsza zawsze była rozmowa. A potem żart, błyskotliwa pointa. Nie wybaczał braku dociekliwości i banału. Zawsze oczekiwał ode mnie partnerstwa. Mówił mi, że inteligentni ludzie się nie nudzą - wspomina jedną z najważniejszych osób w swoim życiu Agata Młynarska. Zdradziła też jak trudne było dla niej pisanie tej książki.  - Są w niej zamieszczone wszystkie wywiady, które przeprowadziłam z Tatą. Tak bardzo się zawsze bałam jak mnie oceni, co powie? Nigdy w nich nie poprawił jednego słowa. Tato, bardzo Cię brakuje... – podzieliła się swoim smutkiem dziennikarka.

Agata Młynarska nie wstydzi się opowiadać  o swoich emocjach, nie boi się także rozmawiać na trudne tematy. W jej programach oraz rozmowach nie ma tematów tabu, a wręcz przeciwnie. Dziennikarka stara się je poruszać, tak jak zrobiła to w programie "Bez tabu" oraz jak robi to w rozmowach na Instagramie z cyklu #Agatasiękręci w Stylach.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Moja wielka miłość" - pierwszy Dzień Ojca Radosława Majdana
Następny artykuł:

"Moja wielka miłość" - pierwszy Dzień Ojca Radosława Majdana

tvnpix