Aktualności

Agata Młynarska zdecydowała się na adopcję w Hiszpanii!
Agata Młynarska na spacerze w Hiszpanii  Foto: instagram.com/agata_mlynarska
Niedawno Agata Młynarska podjęła decyzję o próbie rozpoczęcia nowego życia w Hiszpanii, w której mieszka już od kilku miesięcy. Dziennikarka nie tylko się tam zadomowiła, ale i postanowiła powiększyć swoją rodzinę! Zdecydowała się bowiem adoptować ze schroniska jednego z byłych psów myśliwskich.

Agata Młynarska już od kilku miesięcy przebywa w Hiszpanii, gdzie razem z mężem Przemysławem Schimdtem mieszka w domu udostępnionym im przez znajomych. I ona, i mąż świetnie radzą sobie z pracą zdalną, więc postanowili, że zostaną tam na dłużej, a być może nawet na zawsze. Para zadomowiła się w Walencji na tyle, że postanowiła właśnie tam otworzyć nowy rozdział w życiu swojej patchworkowej rodziny. Małżeństwo zdecydowało się bowiem... na adopcję! Młynarska z mężem podjęli decyzję o adoptowaniu ze schroniska byłego myśliwskiego psa.

- Nie zdawałam sobie sprawy z rozmiaru tragedii i cierpienia psów myśliwskich Galgo i Podenco. Nie będę tu opisywać, jakim torturom są poddawane przez ludzi - napisała Agata na swoim profilu na Instagramie.

Na początku Młynarska razem z mężem tylko odwiedzali schronisko, ale młody podenco ibicenco o imieniu Zeus skradł serce ich obojga.

- Przyjechaliśmy, żeby go wyprowadzić na spacer, bo Podenco nie mogą być w klatce. Po powrocie nie byliśmy w stanie zapomnieć jego wzroku. Pani zaproponowała adopcję. Rozpoczęliśmy procedurę, sprawdzanie, telefony do Warszawy, rozważania, zagotowała się gorąca linia i już po chwili jechał z nami Sabio. W schronisku był Zeusem ale nie reagował na to imię. Pani powiedziała, żeby wymyślić mu inne. Pomyślałam - sabio! - po hiszpańsku znaczy mądry. I taki jest. Mądry i szalenie czujny. Wdzięczny i szczęśliwy.

Agata Młynarska z psem SabioAgata Młynarska z psem Sabio
Foto: instagram.com/agata_mlynarska

Młynarska ma już jednego psa - Bola, hawańczyka, którego kilka lat temu dostała od męża. Piesek obecnie przebywa w Polsce z rodziną Przemysława Schmidta, ale wkrótce ma przyjechać do Hiszpanii i poznać nowego członka rodziny, czyli Sabio.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"W czym do ślubu?": wszystkie suknie ślubne z 6. sezonu
Następny artykuł:

"W czym do ślubu?": wszystkie suknie ślubne z 6. sezonu

tvnpix