Aktualności

Powrót do listy

Agata Młynarska zdradziła sekret udanego związku i poszukiwania miłości

Wiadomości |
Agata Młynarska zdradziła sekret udanego związku i poszukiwania miłości
Agata Młynarska zdradziła sekret udanego związku  Foto: instagram.com/agata_mlynarska
Lojalność, współpraca, prawo do wolności, poczucie humoru i wyrozumiałość – na tym według Agaty Młynarskiej opiera się udany związek. A znaleźć partnera? Wcale go nie szukając.

Agata Młynarska to wyjątkowa kobieta. W swoim życiu przeszła wiele, miała lepsze i gorsze chwile, ale nie wstydzi się tego. To dojrzała i mądra dziennikarka, dla której nie ma tematów tabu. Zarówno jeśli chodzi o jej życie, jak i tematy poruszane w rozmowach z innymi. Co tydzień udowadnia to m.in. w swoim cyklu „#agatasiękręci w Stylach”. W ostatni wtorek rozmawiała z Pauliną Krupińską, wcześniej szerokim echem odbiła się jej dyskusja z Dorotą Wellman, podczas której poruszały tematy wyborów prezydenckich, LGBT czy wykluczenia kobiet po 60-tce.

Ale Agata Młynarska rozmawia nie tylko ze znanymi osobami. Przede wszystkim jest kobietą i chce pomagać także innym wyjątkowym, jak ona, osobom. Na antenie TVN Style prowadziła m.in. program „Eks-tra zmiana”, w którym pomagała uporać się bohaterom z bolesnymi rozstaniami.

Bo temat związków nie jest jej obcy, podobnie jak miłość. Właśnie o niej opowiadała w rozmowie z cyklu „Energia jest kobietą”. Dziennikarka zdradziła, że najlepiej znaleźć ją, wcale jej nie szukając. - Miłości się nie szuka. Miłość znajduje ciebie. Odradzam szukania miłości – poradziła. - Kiedy przestałam jej szukać, zorientowałam się, że najfajniej jest rozglądać się wokół i czekać, aż miłość cię znajdzie. I tak się stało. Absolutnie jestem pewna, że was też znajdzie.

Sama jest teraz szczęśliwie zakochana w mężczyźnie, z którym tworzy świetny związek. Do tego, jak wypracować taką relację – bo na takie relacje pracuje się codziennie – dochodziła latami, ucząc się także na własnych doświadczeniach. Teraz postanowiła poradzić także innym. - Dobry związek to przede wszystkim współpraca i lojalność, jak każda relacja między ludźmi – opowiedziała. - W miłości, gdy decydujemy się na to, żeby razem spędzić życie i razem przez to życie iść, bardzo potrzebne jest też prawo do wolności drugiej osoby. Trzeba o tym pamiętać, że druga osoba, z którą wędrujemy przez życie ma swój odrębny świat.

- Bardzo często jest tak, że dowodem miłości ma być oddanie się drugiej osobie. Nie zgadzam się z tym. Oddanie polega na tym, że decydujemy się żyć razem. Ale oddani to mamy być przede wszystkim sobie. Jeśli my będziemy szczęśliwi, to nasz partner również – dodała Młynarska. Wytłumaczyła także, na czym według niej polega prawdziwa miłość. – Powinno być tak, że my cieszymy się z odrębności drugiej osoby, z jej prawa do realizowania własnych planów, a ona cieszy się z naszych. Mamy przestrzeń wspólną i przestrzeń odrębną.

Dziennikarka przypomniała także o tym, by w związku nie zapominać przede wszystkim o sobie: swoich potrzebach oraz pragnieniach. - Dobra partnerka to jest partnerka, która jest dobra dla siebie. Jeśli jesteś dobra dla siebie, to wszystko się uda – obiecała. – Dziewczyny nie zabiegajcie, nie latajcie, nie starajcie się, żeby wam jakiś dym z uszu leciał. Nie usługujcie – zaapelowała. – Bądźcie uśmiechnięte do siebie. Pogodne i zadowolone z siebie. Mężczyźni lubią fajne babki.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kinga Zawodnik: "Najważniejsze w życiu to pokochać samego siebie"
Następny artykuł:

Kinga Zawodnik: "Najważniejsze w życiu to pokochać samego siebie"

tvnpix