Aktualności

Powrót do listy

Aktualne trendy ślubne okiem Agnieszki Winnickiej i Magdaleny Socha-Włodarskiej

Wiadomości |
Aktualne trendy ślubne okiem Agnieszki Winnickiej i Magdaleny Socha-Włodarskiej
Agnieszka Winnicka i Magdalena Socha-Włodarska o aktualnych trendach ślubnych 
Mimo pandemicznych ograniczeń wiele par decyduje się na pobranie się tej wiosny. O trendach ślubnych w 2021 roku opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" ekspertki - Agnieszka Winnicka oraz Magdalena Socha-Włodarska.

Mimo pandemicznych ograniczeń wiele par myśli o pobraniu się tej wiosny. Aktualne warunki mają jednak ogromny wpływ na to, jak wyglądają śluby i jakie jest podejście do ich organizacji. O trendach panujących w 2021 roku opowiedziały w programie "Dzień Dobry TVN" znane z "Ach, ten ślub!" ekspertki: Agnieszka Winnicka oraz Magdalena Socha - Włodarska.

Obie zgodnie przyznały, że dla par najważniejsze jest teraz zdrowie oraz bezpieczeństwo ich najbliższych. - Tendencja jest taka, że organizowane są mikrośluby. To zdecydowanie mniejsze uroczystości niż były do tej pory. To wpływa bardzo też na to, jak tego dnia chcemy wyglądać i się czuć. Dlatego w tym sezonie najmocniejszym trendem jest bycie sobą. Jeśli miałabym już wyłuskać trendy, bo oczywiście zawsze się jakoś nazywają i pojawiają, bo to podsumowanie, co w danym sezonie będzie najbardziej inspirujące, to m.in. jest przekładanie mody codziennej, np. oversizowy garnitur – opowiedziała Magdalena Socha-Włodarska.

Podobne zdanie na temat ślubnych trendów ma Agnieszka Winnicka. - Teraz bardziej skupiamy się na tym, co mamy w serduchu i co chcemy powiedzieć o sobie swoim gościom. Chciałbym przekazać parom młodym, żeby niekoniecznie patrzyły na trendy. Zobaczcie jeszcze kilka lat temu była trawa bambusowa we wszystkich dekoracjach. Ona automatycznie już się przejadła.

Ekspertka podkreśliła, że najlepsze dekoracje to takie, które później będziemy mogli wykorzystać. W studio "Dzień Dobry TVN" pokazała swoje propozycje na roślinne dekoracje.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Jestem z Polski": bajkowe życie Karoliny w zamku we Francji
Następny artykuł:

"Jestem z Polski": bajkowe życie Karoliny w zamku we Francji

tvnpix