Aktualności

powrót do listy

Andrzej wciąż ma "Apetyt na miłość". I teraz to on wybiera!

Wiadomości |
Andrzej wciąż ma "Apetyt na miłość". I teraz to on wybiera!
Zapowiedź 2. odcinka "Apetytu na miłość" 

Kojarzycie tego pana? Tak, to Andrzej, którego mieliście okazję poznać w drugim sezonie „Apetytu na miłość". Wtedy odpadł na etapie wyboru menu. Tym razem, to on będzie decydować, z którymi dwoma spośród trzech kandydatek się spotka. Andrzej szuka kobiety aktywnej. Marzą mu się wspólne spacery, jazda na rowerze czy rolkach. Czy panie podołają jego oczekiwaniom?

Małgorzata Z. to rozśpiewana kobieta. Kilka lat temu zapisała się do chóru, w którym udziela się do dziś. Próby i koncerty pochłaniają większość jej wolnego czasu. Czy w jej życiu znajdzie się miejsce dla drugiej osoby? Andrzej będzie miał okazję się o tym przekonać, jeśli tylko skusi go menu Małgosi.

A wybór nie będzie prosty! Wymyślając nazwy swoich potraw, Ewa postawiła na dowcip. Liczy na to, że poczuciem humoru uda jej się zdobyć względy Andrzeja. Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową, fotografią, robótkami ręcznymi i czytaniem książek. Taka ilość pasji powinna zaimponować każdemu mężczyźnie!

Małgorzata M. jest energoterapeutką. Pomaga ludziom w przywracaniu „dobrej energii". Poza tym uwielbia aktywnie spędzać czas i chodzić na długie spacery z kijkami. Ciekawe, czy Andrzej byłby w stanie dotrzymać jej kroku...

„Szpada w zielonym błotku", „Zdobycz leśniczego" czy „Przysmak księcia Radziwiłła" – trzy różne przystawki, za którymi kryją się trzy, całkiem różne kobiety. Która z nich skusi Andrzeja?

EMISJA drugiego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 9 lipca o godz. 22:15

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 10 lipca, 13:00

wtorek, 11 lipca, 00:10

środa, 12 lipca, 17:05

sobota, 15 lipca, 12:00


 

PODZIĘKOWANIA:

Andrzej to prawdziwy miłośnik książek. Na kolacjach u wybranych kobiet, okazało się, że jest też niezłym łasuchem. Gdzie można połączyć miłość to czytania i jedzenia? W "MiTo"! Półki gęsto zastawione książkami i świetne menu tutejszej kawiarni zadowolą głodnych wiedzy klientów. Zapraszamy!

Jak Andrzej poradził sobie z wyborem menu? Małgosia M. i Ewa na pewno są zadowolone z jego decyzji. Po raz kolejny ugościła nas "Boska! Praga". Jeśli chcecie zjeść coś pysznego i poczuć pozytywną atmosferę prawobrzeżnej części Warszawy, zapraszamy!

Ten odcinek skończył się prawdziwym ślubem! Dzięki gościnności Teatru Kwadrat nasi bohaterowie obejrzeli wspaniały spektakl „Ślub doskonały!”. Andrzej i Małgosia byli pierwszymi gośćmi na sali, a po backstage’u oprowadził ich sam Andrzej Nejman. Dziękujemy!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Oglądałam wczorajszy odcinek i myślę ,że kobieta , która najbardziej pasowałaby do Andrzeja nie została wybrana - czyli śpiewająca Pani nr 2 Małgorzata Z.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
   "W roli głównej": Maja Ostaszewska
   Następny artykuł:

   "W roli głównej": Maja Ostaszewska

   tvnpix