Aktualności

powrót do listy

Anna Nowak-Ibisz i dwie doświadczone przez los kobiety w "Sekretach lekarzy"

Wiadomości |
Anna Nowak-Ibisz i dwie doświadczone przez los kobiety w "Sekretach lekarzy"
Sekrety lekarzy 

Bójka dwóch mężczyzn w centrum której przypadkowo znalazła się 18-letnia Kasia, pozostawiła trwały ślad na jej twarzy. Huk roztrzaskanej butelki, strugi krwi, wisząca skóra i piekielny ból to ostatnie wspomnienia z feralnego wieczoru, który na zawsze zmienił życie nastolatki. Walka o wzrok i oddech, priorytetowa w oczach lekarzy, doprowadziła do nieestetycznego zaszycia świeżej rany na twarzy Kasi. Dziś, po długich miesiącach intensywnego leczenia i walki o przywrócenie wyglądu sprzed wypadku, dziewczyna wraca na konsultację, aby ostatecznie rozliczyć się z bolesną przeszłością.

Jazda bez trzymanki – tak w dużym skrócie swoje życie opisuje Marta. Ciężka choroba mamy, radosna wiadomość o wyczekiwanym dziecku i słowo „rak", które kobieta usłyszała będąc w trzecim miesiącu ciąży. Pozytywny i niezłomny charakter Marty, której celem stała się walka o zdrowie swoje, mamy i nienarodzonej córki, nie pozwolił na chwilę załamania. Dziś, będącą po jednostronnej mastektomii 29-letnią nosicielkę zmutowanego genu czeka kolejny zabieg - usunięcia zdrowej piersi. Czy da on pewność Marcie na to, że nic nie stanie jej na drodze do szczęścia?

Dwunasty odcinek „Sekretów lekarzy" upłynie pod znakiem wizyty na planie wyjątkowego gościa. Anna Nowak-Ibisz, jako „Pani Gadżet" postanowiła zajrzeć do gabinetów lekarzy, aby odkryć jakie innowacje mogą zainteresować kobietę, która w kwestii nowinek... wie już wszystko. Czy podczas konsultacji i zabiegów coś ją zaskoczy albo przerazi? A może nasz nieokiełzany wulkan energii odkryje coś zupełnie jej nieznanego i wróci do domu z nowym gadżetem?

PREMIERA 12. odcinka "Sekretów lekarzy" w piątek 18 maja o godz. 22:30.

Powtórki odcinka:

niedziela, 20 maja, 21:25

środa, 23 maja, 22:55

czwartek, 24 maja, 15:35

piątek, 25 maja, 7:45

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Impreza u "Pani Gadżet"
Następny artykuł:

Impreza u "Pani Gadżet"

tvnpix