Aktualności

"Apetyt na miłość": Bronek, czyli... Stanisław
Apetyt na miłość 

Stanisław to mężczyzna z wieloma pasjami. Należy do Związku Oficerów II RP oraz do Stowarzyszenia Park Kulturowy Transatlantycka Radiotelegraficzna Centrala Nadawcza. Ależ ta nazwa jest długa! Zajmuje się również kultywowaniem pamięci o radiostacji Babice i nieistniejących już instalacjach nadawczych. A w wolnym czasie? Nurkuje albo wybiera się na spacer po lesie z wykrywaczem metali. Stanisław jest wdowcem, a w jego sercu jest już gotowe miejsce na nową miłość. Czy znajdzie ją w programie?

Dorota pracuje w Konsulacie USA w Krakowie, jako prywatny kucharz. Gotowanie to jej wielka miłość. Dania, które przygotowuje balansują na granicy jedzenia i sztuki. W wolnym czasie gra w golfa i podróżuje po świecie. Czy jej wyszukane menu nie przerazi Stanisława?

Luiza jest 20 lat po rozwodzie, mieszka sama i ma mnóstwo czasu, który poświęca na rozwijanie swoich pasji. Jej największa miłość to... las. W domu najczęściej zajmuje się decoupagem, wyszywaniem na kanwie i tarotem. Czy karty wróżą jej sukces w miłości?

Annę do programu zgłosiły dzieci. Choć była zaskoczona całą sytuacją, zdecydowała się na udział w "Apetycie na miłość". Jak można ją opisać? Elegancka pani prezes z pazurem! Anna co tydzień chodzi na "dyskoteki ludzi dorosłych". Czy mężczyźni potrafią dotrzymać jej kroku?

Wyszukane kolacje, liczne niespodzianki i mnóstwo świetnych żartów. Czy Stanisław znajdzie miłość? I dlaczego uczestniczki będą mówić do niego... Bronek?

EMISJA siódmego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 3 grudnia o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 4 grudnia, 13:05

wtorek, 5 grudnia 23:55

środa, 6 grudnia, 17:10


PODZIĘKOWANIA:

Anna na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie. Dziękujemy kawiarni „Przystanek Miłość", która specjalnie dla nas zorganizowała „dyskotekę ludzi dorosłych".

Dziękujemy restauracji „Inny Wymiar" za świetną atmosferę w trakcie nagrań! Wybór menu, to zawsze stresujący moment. Czy Stanisław podjął dobre decyzje?

Dorota to prawdziwa mistrzyni w kuchni i... na polu golfowym. Dziękujemy Golf Parks Poland za możliwość realizacji zdjęć.

Ponieważ Dorota na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie, nie lada zadaniem było znalezienie w Warszawie kuchni, na miarę tej z ambasady. Na szczęście dzięki Warsaw Design Apartments udało się! Dziękujemy za cudowną przestrzeń, w której nasza uczestniczka mogła gotować!

Dziękujemy Związkowi Oficerów Rezerwy RP w Starych Babicach za udział w zdjęciach. Bez Was nasi widzowie nie zobaczyliby, co pochłania wolny czas Stanisława.

Czy Stanisława i Annę połączyła „Głębia uczuć"? Zdecydowanie tak! A za piękną oprawę w trakcie losowania kopert, dziękujemy restauracji „Casa Pablo".

„Głębia uczuć", czyli nurkowanie, początkowo nieźle przeraziło naszą uczestniczkę! Na szczęście pod opieką instruktora i z pomocą Stanisława, Anna szybko połknęła bakcyla nurkowania. „Życie to przygoda" – bez Was szalone niespodzianki dla naszych bohaterów nie byłyby możliwe! Dziękujemy!

Szybka lekcja nurkowania nie byłaby możliwa, gdyby nie First Dive. Dziękujemy cudownemu instruktorowi Robertowi Kostanskiemu za opiekę nad naszymi uczestnikami!

Komentarze (3)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Doskonale pasuja do siebie z Anna

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   Niech zgadnę - bo jest podobny do byłego prezydenta?

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     Pomoc | Zasady forum
     Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
     Magda Gessler w Meksyku zjadła robaki i... jaja komarów
     Następny artykuł:

     Magda Gessler w Meksyku zjadła robaki i... jaja komarów

     tvnpix