Aktualności

powrót do listy

"Apetyt na miłość": czy Asia zakocha się i założy różowe okulary?

Wiadomości |
"Apetyt na miłość": czy Asia zakocha się i założy różowe okulary?
Apetyt na miłość 

Asia uważa, że „zakochać się, to jakby patrzeć na świat przez różowe okulary". Liczy na to, że w programie uda jej się znaleźć faceta, który zamiesza jej w głowie. Ta bohaterka to prawdziwa gaduła! Jak sama przyznaje, rozmowa z ludźmi to jej żywioł. Czy w trakcie kolacji da dojść do słowa chłopakom?

Kamil interesuje się motoryzacją, a jego największą pasją jest drifting. Poza tym ma słabość to tatuaży. Jest tylko jedna ważna zasada – każda 'dziara' musi coś oznaczać. Gotowanie nie jest jego najmocniejszą stroną, ale układając menu dla Joanny naprawdę się postarał. Czy ona to doceni?

Daniel pochodzi z Kijowa. W Polsce mieszka od dwóch lat i jest pilnym studentem. Kocha podróże i grę na gitarze. Poza tym jest prawdziwy romantykiem. Na kolacji Asia mogłaby się spodziewać kwiatów i zapalonych świec. Czy wybierze jego menu?

Krystian to bardzo wyluzowany człowiek. Zrobił sobie przerwę od nauki, żeby zacząć pracować i być niezależnym finansowo. Uwielbia imprezować i jest duszą towarzystwa. W wolnym czasie gra na perkusji. Czy taki bujający w obłokach chłopak przypadnie do gustu Asi?

Kolacje z dwoma wybranymi chłopakami będą pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. Pozytywne zaskoczenia i pyszne jedzenie rozbudzi „Apetyt na miłość". Czy na finałowej randce Asia będzie widzieć świat przez różowe okulary?

EMISJA szóstego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 26 listopada o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 27 listopada, 13:00

wtorek, 28 listopada, 23:55

środa, 29 listopada, 17:10


Jeśli szukacie fajnego miejsca, w którym można pysznie zjeść i spędzić czas ze znajomymi w doskonałej atmosferze, to koniecznie zajrzyjcie do restauracji „Piknik" w Grodzisku Mazowieckim. Zapraszamy!

Daniel marzy o tym, aby jak najczęściej występować na scenie. W trakcie nagrań, swoich sił próbował na deskach Teatru Kamienica. Dziękuje za świetną atmosferę w trakcie nagrań!

Jak już wiecie „latanie bokiem" to największa pasja Kamila. Swoimi umiejętnościami popisywał się na torze Rally Drive w Izabelinie. Dziękujemy!

Dziękujemy restauracji „The Blueberry's" za swobodną atmosferę w trakcie nagrań. Dzięki Wam nasi uczestnicy bardzo szybko dokonywali wyboru menu.

Kamil to facet, który naprawdę dba o siebie. Dzięki uprzejmości siłowni „Forest" mogliście zobaczyć, jak wygląda jego trening. Dziękujemy!

„Kontrolowana jazda", którą Asia i Kamil znaleźli w jednej z kopert okazała się... jazdą bez trzymanki! Finałowa randka naszej pary odbyła się w Akademii Bezpiecznej Jazdy. To miejsce, w którym każdy kierowca może sprawdzić swoje umiejętności. Nasi uczestnicy pod okiem instruktora mieli okazję, w pełni bezpiecznie, poszaleć na torze. Dziękujemy!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Domowe triki Goka" w pokojach dziecięcych
Następny artykuł:

"Domowe triki Goka" w pokojach dziecięcych

tvnpix