Aktualności

powrót do listy

"Apetyt na miłość": Sylwia, która w mężczyźnie idealnym szuka... ojca

Wiadomości |
"Apetyt na miłość": Sylwia, która w mężczyźnie idealnym szuka... ojca
Apetyt na miłość 

Sylwia to wielka miłośniczka zwierząt. Ma swojego ukochanego psa ze schroniska, z którym śpi, ale to nie wszystko! Prawdziwego bzika ma na punkcie... pand. W jej kolekcji nie brakuje gadżetów z tymi biało-czarnymi misiami. Czy któryś z panów podbije serce Sylwii tak jak pandy?

Radek jest instruktorem Krav Magi, zdecydowanie lepiej z nim nie zadzierać! Jego wybranka z całą pewnością będzie czuła się przy nim bezpiecznie. W wolnym czasie zajmuje się również... rzucaniem butelkami. Nie, nie tak po prostu! Flair – to nowatorska sztuka przyrządzania koktajli, połączona z ewolucjami różnymi przyrządami barmańskimi. Czy po takim show Sylwia wyjdzie z kolacji od Radka o własnych siłach?

Sebastian to prawdziwy król parkietu. Taniec to nie tylko jego wielka pasja, ale i praca. Sebek ma na swoim ciele mnóstwo tatuaży, których ciągle przybywa. Każdy z nich ma swoją historię i znaczenie. W wolnym czasie zajmuje się projektowaniem ubrań o charakterze sportowym. Czy Sylwii nie przytłoczy ilość jego pasji?

W duszy Damiana gra hip-hop. W domowym zaciszu tworzy własne utwory. Do tej pory udało mu się nagrać jeden kawałek. Jak na prawdziwego muzyka przystało, chłopak lubi imprezować. Jak sam przyznaje – na kaca najlepszy jest rosołek, w którego przyrządzaniu jest już mistrzem. Swoimi umiejętnościami chce pochwalić się Sylwii, ponieważ rosół znalazł się również jego menu. Czy taka przystawka ją przekona?

„Najlepiej by było, gdyby mój facet był podobny do mojego ojca" – zdradziła nam Sylwia na castingu. Oj Panowie, nie macie łatwego zadania! Czy któremuś z nich uda się spełnić ten wymóg?

PREMIERA drugiego odcinka "Apetytu na miłość" w niedzielę 10 września o godz. 22:15.

Powtórki odcinka:

poniedziałek, 11 września, 13:00

wtorek, 12 września, 23:55

środa, 13 września, 17:10

sobota, 16 września, 11:00

 


Dziękujemy Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku, które od 1 września 2017 r. pełni rolę Szkoły Podstawowej nr 4 za udostępnienie do nagrań boiska do siatkówki. To dzięki Wam mogliśmy pokazać jedną z największych pasji Sylwii.

Sylwia dość szybko podjęła decyzję, które dwa spośród trzech menu wybiera. Dziękujemy "The Alchemist Gastropub" za świetną atmosferę w trakcie zdjęć. Jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie dobrze zjeść i się zrelaksować – zajrzyjcie tam koniecznie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"Pojedynek na modę": sposób Kasi na białą koszulę
Następny artykuł:

"Pojedynek na modę": sposób Kasi na białą koszulę

tvnpix