Aktualności

BEZ TABU o aseksualności
BEZ TABU 
Skrót LGBT poszerzył się niedawno o kilka dodatkowych liter i brzmi LGBTQIA P+` Literka „A” reprezentuje Asy - osoby aseksualne.

 

Agata spotka się z osobami, spośród których każda reprezentuje inne rodzaj aseksualności. Marta, autorka podcastu o seksualności, jest aseksualna, ale alloromantyczna, czyli odczuwa pociąg romantyczny względem innych osób. Inga jest demiseksualna, czyli odczuwa pociąg seksualny tylko po nawiązaniu silnie emocjonalnej więzi z drugą osobą. Karolina jest zarówno aseksualna, jak i aromantyczna, czyli nigdy nie zakochała się w drugiej osobie. Maciej z kolei, odczuwa jak to określił „pociąg estetyczny” do kobiet, ale nie wie czy jest wstanie się zakochać.

Czym jest aseksualność? Kiedy bohaterowie odkryli, że są aseksualni? Jak Asy odnajdują się w świecie, który wręcz ocieka seksem? Czy można stać się aseksualnym? Dlaczego nie ma wątpliwości, że to oddzielna orientacja? W znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania pomoże nam ekspert: Anna Niemczyk - psycholożka, autorka książki „Aseksualność. Czwarta orientacja”.

 

BEZ TABU odcinek 3
BEZ TABU odcinek 3

PREMIERA ODCINKA w SOBOTĘ 7ego maja o godzinie 23:10! Zapraszamy

Powtórki:

  • poniedziałek, 9 maja 23:30
  • czwartek, 12 maja 23:00

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jestem z Polski: Zosia ze Stambułu
Następny artykuł:

Jestem z Polski: Zosia ze Stambułu

tvnpix