Aktualności

"Bez skazy": lasery w medycynie estetycznej
Zwiastun 6. odc. "Bez skazy" 

Laser szturmem podbił rozmaite dziedziny naszego życia. To narzędzie zdolne do precyzyjnego drukowania, kserowania, przecinania, mierzenia, zapisywania czy odtwarzania, które okazało się na tyle niezastąpione, że nikt nie wyobraża sobie dziś, jak wcześniej mogły funkcjonować bez niego maszyny przemysłowe, technologie wojskowe czy sprzęty codziennego użytku.

Z szerokiego spectrum możliwości, jakie oferują lasery, postanowiła skorzystać także medycyna estetyczna. Dzięki nim oferta gabinetów, oparta dotąd na klasycznych technikach, wzbogacona została o procedury wykorzystujące nowoczesne technologie. Wszechstronne możliwości laserów sprawiły, że możemy dziś w sposób nieinwazyjny rozwiązać szereg problemów, którym medycyna estetyczna wcześniej nie była w stanie stawić czoła.

W jaki sposób działają lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej? Jakie problemy są w stanie rozwiązać? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty? Czego wystrzegać się po zabiegu? Odpowiedzi na te i inne pytania postanowiliśmy poszukać wspólnie z naszymi bohaterkami, które poddane zostały czterem różnym zabiegom laserowym.

Niech nie zwiedzie Was wrażenie, że na pierwszy rzut oka przeprowadzenie zabiegu laserowego wydaje się proste. Pokażemy Wam tez to, do czego doprowadzić może wykonanie go przez niewykwalifikowaną osobę lub przy użyciu niskiej jakości sprzętu. Tylko u nas w wyczerpujący sposób dowiecie się, jakie warunki należy spełnić, aby procedura była w pełni bezpieczna.

Cała prawda o laserach – już w najbliższym odcinku „Bez skazy".

PREMIERA szóstego odcinka "Bez skazy" w środę 5 października o godz. 22:25.

Powtórki odcinka:

czwartek, 6 października, 8:40

sobota, 8 października, 11:30

niedziela, 9 października, 8:45

wtorek, 11 października, 17:40

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dorota Szelągowska w domu swojej wielkiej fanki
Następny artykuł:

Dorota Szelągowska w domu swojej wielkiej fanki

tvnpix